Skocz do zawartości

One chcą być oszukiwane?


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taki artykuł:

 

http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/zdradzona-kochanka-przykro-mi-ze-musze-ci-to-teraz-wyznac-ja-tez-przez-cale-lata/5lxbcn

 

Ostatnie trzy zdania w artykule mnie zabiły.

 

PS Jeśli temat umieściłem w niewłaściwym dziale, to proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu. Szybko przejrzałem dostępne działy i nie znalazłem bardziej właściwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chcą bo uwielbiają się w życiu umęczać. Dla kobiety nie może być spokojnie, normalnie i bez niepotrzebnych emocji - musi być hype i push and pull.Źle się czują inaczej.

Osiedlowy wiracha, oszust, krętacz, złodziej samochodów - w majtkach mokro.

Przysłowiowy urzędnik, stała pensja, stabilność - bankomat i provider - w majtkach sucho.

Tyle.

 

I ta klasyka:

 

"Na koniec zaproponowała Claudio, że pojedzie z nim do domu. Ona miała prawie 30 lat, była bez zobowiązań, on kilka lat starszy. Jednak on odmówił. Uznała, że to osobliwe, ale interesujące. Przecież między nimi iskrzyło. A potem? Za każdym razem, kiedy się spotykali, Claudio wydawał się nie posiadać z radości, ale przystopowywał. Mówił, że nie ma czasu, że następnego dnia musi wcześnie wstać. Jakby uciekał. Dziś Mona uważa, że może to pobudziło jej instynkt łowiecki".

 

Ale misio-pysio z kwiatami i obiadkiem, nie pasował ;) mówiący "ajlawju" na 2 randce nie pasował :)

To baw dzieciaka :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OnTakiJakis napisał:

Oczywiście, że chcą bo uwielbiają się w życiu umęczać. Dla kobiety nie może być spokojnie, normalnie i bez niepotrzebnych emocji - musi być hype i push and pull.Źle się czują inaczej.

Im większe kłamstwo tym większy ładunek emocjonalny, emocjonalna kolejka górska, przez to jest tak ocipiała uczuciami, że nie wie co się z nią dzieje. 

4 godziny temu, OnTakiJakis napisał:

 

Ale misio-pysio z kwiatami i obiadkiem, nie pasował ;) mówiący "ajlawju" na 2 randce nie pasował :)

To baw dzieciaka :)

Nudny, słodki misiu, to jego wina, że brałam w usta członek sąsiada, który robi ciemne interesy. Kobiety potrafią z nudy dostać szału pizdy, byle, by się coś działo. A później przez to niszczą wszystkie relacje wokół siebie.

Edytowane przez Samiec Alfa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kobieta chce abyś był szczery, ( szczerosc to jedna z najważniejszych cech pożadanych u mezczyzn) to znaczy to że Twoja szczerosc bedzie skrytnie przechowywana w otchlani jej mózgu, aby w odpowiednim momencie wykorzystac to przeciwko Tobie...

 

Damskie techniki manipulacyjne, ktore maja na zasadzie wydobyc z Ciebie szczerosc to

Kochanie, zbyt malo ze soba rozmawiamy

Kochanie, znamy sie tyle, a nadal nic o Tobie nie wiem, czy Ty w ogole mnie kochasz jeszcze?

Jestesmy takze przyjaciolmi, musimy sie sobie zwierzac...

Nic mi w ogole nie mowisz o sobie, zalezy Ci w koncu czy nie?

 

Oczywiscie zdarzac sie moga sytuacje kiedy kobiecie naprawde zalezy, chce Ciebie, ale tu trzeba byc wyzwaniem, czyli nie uzalezniac sie emocjonalnie, mniej Ci zalezy, wygrywasz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.