Skocz do zawartości

Wyjście z domu na "melanż"


Tyran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się pochwalić swoim  wczorajszym wyczynem.(Dla nie których może to nic wielkiego ale w porównaniu z czasami rycerstwa dla Mnie to coś)

Otóż sytuacja tak samiczka pojechała do rodziców wczoraj rano ja wieczorem spotkałem kumpla trochę popiłem i wróciłem do domu, telefon z pretensjami że jestem podpity itp.

Wkurwiła mnie na tyle że się ubrałem do nocnego wędrówka i na balety, oczywiście telefon że albo wrócę do domu albo z nami koniec.

Oczywiście powiedziałem że jak tak stawia sprawę to z nami koniec oczywiście zostałem i dalej się bawiłem.

Dzisiaj cały dzień brak kontaktu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym doskonale, taki miałem i mam zamiar. Swoją drogą to nawet fajnie mam cisze, spokój lubię pobyć sam ze sobą tylko. Zawsze wtedy kalkuluje że się nie opłaca mieć kobiety same problemy (a najczęściej one jeszcze je potęgują) zero korzyści tylko sex.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy spotykasz się z kimś, zwłaszcza z kumplem i wiadomo, że będzie %, telefon dla Ciebie nie powinien istnieć. Najwyżej 1sms na dobranoc z buziaczkiem i tyle. Kumpel mógł być uznany przez Twoją za zagrożenie (jeszcze mu coś nagada, oświeci go i zostane sama), więc prawdopodobnie czy byś popił czy też nie i tak jest jej wkurw.
Gdy wychodzisz na balety - tym bardziej.  Skąd wiedziała o baletach?  Musisz zawsze kalkulować co powiedzieć, co się opłaca, a co nie. Może być tak, że o wczorajszą drobnostkę będziesz miał awanture pompując w środku wakacji materac nad morzem. Kalkuluj. One robią to samo, kalkulują tylko na dużo większą skale.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

oczywiście telefon że albo wrócę do domu albo z nami koniec.

 

A jakbyś wrócił do domu to też była by awantura o coś innego/o to samo, że po co tam poszedłeś, po co piłeś itp., a z dalej idących skutków podświadomość samicy kazała by jej myśleć, żeś miękka faja i pantofel, bo na krzyk przez telefon posłusznie wróciłeś. Te stworzenia same nie wiedzą czego chcą.

 

Rób swoje. Nikt nie ma prawa tobą dyrygować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Vercetti napisał:

 

A jakbyś wrócił do domu to też była by awantura o coś innego/o to samo, że po co tam poszedłeś, po co piłeś itp., a z dalej idących skutków podświadomość samicy kazała by jej myśleć, żeś miękka faja i pantofel, bo na krzyk przez telefon posłusznie wróciłeś. Te stworzenia same nie wiedzą czego chcą.

 

Rób swoje. Nikt nie ma prawa tobą dyrygować. 

Dlatego nie wróciłem tylko olałem temat na szczęście wyjechała na tydzień do mamuśki i tatusia.

P.S Nie lubię ich oni mnie też nie:D

ANI KROKU W TYŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, "Tyran" napisał:

Witam chciałem się pochwalić swoim  wczorajszym wyczynem.(Dla nie których może to nic wielkiego ale w porównaniu z czasami rycerstwa dla Mnie to coś)

Otóż sytuacja tak samiczka pojechała do rodziców wczoraj rano ja wieczorem spotkałem kumpla trochę popiłem i wróciłem do domu, telefon z pretensjami że jestem podpity itp.

Wkurwiła mnie na tyle że się ubrałem do nocnego wędrówka i na balety, oczywiście telefon że albo wrócę do domu albo z nami koniec.

Oczywiście powiedziałem że jak tak stawia sprawę to z nami koniec oczywiście zostałem i dalej się bawiłem.

Dzisiaj cały dzień brak kontaktu.

 

Tego typu sytuacja, dodajac do tego męskie hobby, jak granie w piłke, koszykowke czy cokolwiek łacznie z jazda na rowerze, są solą w oku kobiet.

Jest jeden powód takich akcji;

Masz kurwa nie widzieć świata, ma być Twoja osią, ma byc dla Ciebie najważniejsza...

Twoje hobby, kumple itd to tylko i wylacznie konkurencja dla niej...Ona nie moze sobie przetlumaczyc, ze mozesz poświecac czas dla czegos innego, mimo to ze sama "chuja" daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Assasyn napisał:

Tego typu sytuacja, dodajac do tego męskie hobby, jak granie w piłke, koszykowke czy cokolwiek łacznie z jazda na rowerze, są solą w oku kobiet.

Jest jeden powód takich akcji;

Masz kurwa nie widzieć świata, ma być Twoja osią, ma byc dla Ciebie najważniejsza...

Twoje hobby, kumple itd to tylko i wylacznie konkurencja dla niej...Ona nie moze sobie przetlumaczyc, ze mozesz poświecac czas dla czegos innego, mimo to ze sama "chuja" daje...

Gram w gałę kiedyś profesjonalnie dzisiaj amatorsko na orlikach(zauważyłem że jak patrzy na moje "korkotrampki" to ją krew zalewa), hobby mam informatykę(i taką też pracę) dużo czasu poświęcam kompom tutaj ją też krew zalewa że maszyna z piasku jest cenniejsza od niej.

Kiedyś nie rozumiałem czemu tak się zachowuję teraz wszystko jest jasne.(zazdrość sama mówi że ma być dla Mnie wszystkim ja na nią patrzę śmieje się wtedy i pukam ją w głowę i mówię pusto tutaj).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Panowie o tym (teraz już wiem), dlatego ANI KROKU W TYŁ W ŻADNEJ GAŁĘZI.

Tylko takim zachowaniem co jakiś czas mam groźby że odejdzie, że to koniec, że jej nie kocham, milczenie zacięte dwa razy nawet po 3 tygodnie.(ale dziwnym trafem zawsze przybiegnie i przeprasza i wiadomo płaci tym co ma najlepsze).

P.S ostatnio dojebałem(dziwiła się że nie chcę sprawdzać jej telefonu, że jej nie kocham, że nic dla mnie nie znaczy) że po chuj mam to robić znam swoją wysoką cenę(nie ty to inna) a jak coś odpierdolisz to będzie koniec a na dzieciaka i tak zrobię testy. 3 dni milczenia. :D

Ostatnio szukała pracy nawet palcem nie kiwnąłem aby pomóc(za to jej koledzy jej szukali załatwiali itp. biali rycerze) po chuj niech sama poszuka, a ja się z nich śmiałem i mówiłem że lamusy z nich.

Edytowane przez "Tyran"
dodanie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

(dziwiła się że nie chcę sprawdzać jej telefonu, że jej nie kocham, że nic dla mnie nie znaczy

 

 

Cytat

Ostatnio szukała pracy nawet palcem nie kiwnąłem aby pomóc(za to jej koledzy jej szukali załatwiali itp. biali rycerze) po chuj niech sama poszuka, a ja się z nich śmiałem i mówiłem że lamusy z nich.

 

Bo to dziewucha. Dla kumpla by tak nie latali, powiedzieli by ,,idź se sam poszukaj''. Cicha nadzieja, że zwróci na nich uwagę - he he, chyba mam złą wiadomość... ;)

 

Dobrze robisz. Nie dawaj się żałosnym zagrywkom. Tyranie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Vercetti napisał:

 

 

 

Bo to dziewucha. Dla kumpla by tak nie latali, powiedzieli by ,,idź se sam poszukaj''. Cicha nadzieja, że zwróci na nich uwagę - he he, chyba mam złą wiadomość... ;)

 

Dobrze robisz. Nie dawaj się żałosnym zagrywkom. Tyranie :D 

Właśnie jest atrakcyjna fizycznie dlatego ma całą rzeszę adoratorów którzy są na skinienie palcem (wiem że kolesie na co nieco liczą), jeszcze jak im się żali jaki zły to ja jestem to mówią aby mnie zostawiła itp, że jestem w sekcie chodzi o Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, "Tyran" napisał:

Właśnie jest atrakcyjna fizycznie dlatego ma całą rzeszę adoratorów którzy są na skinienie palcem (wiem że kolesie na co nieco liczą), jeszcze jak im się żali jaki zły to ja jestem to mówią aby mnie zostawiła itp, że jestem w sekcie chodzi o Nas.

Jak zmienisz wobec niej teraz swoje postepowanie, to bedziesz niżej notowany niż Ci "adoratorzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Właśnie jest atrakcyjna fizycznie dlatego ma całą rzeszę adoratorów którzy są na skinienie palcem (wiem że kolesie na co nieco liczą), jeszcze jak im się żali jaki zły to ja jestem to mówią aby mnie zostawiła itp, że jestem w sekcie chodzi o Nas.

 

Naiwne chłopaki. I ten zły, straszny rucha że aby tylko świst, a oni... :)

 

Ja wiem, jak działa mechanizm takiego rycerza, bo sam przez to przechodziłem:

*panienka żali się ''przyjacielowi'' (buehehe), że jej partner jest taki zły, straszny, okropny i bezlitosny

*rycerz myśli ,,to moja szansa!''

*zaczyna festiwal pocieszania, poświęcania własnej energii i wmawiania lasce, że jest taka wspaniała, cudowna i w ogóle z innego wymiaru, bo na ziemi się takie cuda nie rodzą

*panienka po cichu daje do zrozumienia, że zgadza się z tym, co rycerz jej mówi

*on idzie za ciosem mówiąc ,,zostaw go! zasługujesz na kogoś, kto cię będzie kochał i szanował, a nie na takiego idiotę!'' (nie mówiąc jej, że ma na myśli siebie)

*panienka powie mu ,,dziękuję, bardzo mi to pomogło, jesteś wspaniałym kolegą''

*rycerz cały w skowronkach myśli ,,oho! to już prawie ten moment, zaraz będzie  moja!''

*na drugi dzień widzi ją z tym ''złym i niedojrzałym'', gdy idzie z nim (albo za nim) po ulicy wpatrzona jak w obrazek

*rycerz chleje bimber i trzepie konia

 

I tak kończy się każda historia picusia latającego z miotełką przed królewną, aby uprzątnąć pył na jej drodze, coby sobie czasem bucików nie ubrudziła. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, "Tyran" napisał:

Właśnie jest atrakcyjna fizycznie dlatego ma całą rzeszę adoratorów którzy są na skinienie palcem (wiem że kolesie na co nieco liczą), jeszcze jak im się żali jaki zły to ja jestem to mówią aby mnie zostawiła itp, że jestem w sekcie chodzi o Nas.

 

Jak jej kiedy poważnie palma odbije to jeszcze gotowa tych kolesi na Ciebie napuścić.

Nie zdarza się to często, ale znam 1 taki przypadek.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Brat Jan napisał:

 

Jak jej kiedy poważnie palma odbije to jeszcze gotowa tych kolesi na Ciebie napuścić.

Nie zdarza się to często, ale znam 1 taki przypadek.

 

 

 

 

 

 

No powiem Ci bracie że coś w tym jest ale ja z obecną jeszcze inaczej miałem otóż:

-w jakieś kłótni powiedziała że nie pozwoli sobie na takie traktowanie i dostanę wpierdol od jej kolegów, ja śmiech wiedzą jak wyglądam a więc niech próbują szczęścia(tak odpowiedziałem), oczywiście gadanie i pusta groźba do dzisiaj jakąś mi się nic nie stało, a jej koledzy raczej mnie omijają szerokim łukiem, ba a nawet są bardzo mili jak mnie spotykają.

-raz koleś jeden przypierdolił się do mnie w jej imieniu to samiczka dzień później pojechała do niego i powiedziała że ma się odpierdolić ode mnie bo jestem wspaniały "czasami wariat" ale jej i że mnie kocha.

- a więc samiczka mówi że jestem SSmanem itd., ale jak przychodzi do czynów to mnie broniła jak lwica. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2016 at 09:38, Tyran napisał:

- a więc samiczka mówi że jestem SSmanem itd., ale jak przychodzi do czynów to mnie broniła jak lwica. :D

logiczne w chuj...

Znacie jakąś samicę co by mogła pochwalić się używaniem obszarów mózgu odpowiedzialnych za logiczne myślenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Vincent napisał:

 

- Ayn Rand

- Margaret Thatcher

 

 i chyba koniec na tym

Sporo jak na 3,5 miliardów sztuk. No i obie już w krainie wiecznych łowów.

Ja tak obserwuję w gronie znajomych od jakiegoś czasu i nie mogę przyuważyć jakiegoś zalążka logiki. Chociażby przez przypadek użytej, tak niechcący.

Widać można żyć bez - i to całkiem dobrze. Fakt, niektórzy bez ręki czy nogi lepiej sobie radzą od pełnosprawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęta też żyją bez logiki. Kobiety to takie zwierzątka właśnie. Czasem wcielenia tych potulnych, czasem bestii, ale ogólnie bezwzględne w swoim postępowaniu.

Tyle że dwie różnice - zwierzę nie udaje, jest zawsze sobą, zwierzę nie dostało narzędzi do wykorzystywania innych. Kobieta tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, parafianin napisał:

Zwierzęta też żyją bez logiki. Kobiety to takie zwierzątka właśnie. Czasem wcielenia tych potulnych, czasem bestii, ale ogólnie bezwzględne w swoim postępowaniu.

Tyle że dwie różnice - zwierzę nie udaje, jest zawsze sobą, zwierzę nie dostało narzędzi do wykorzystywania innych. Kobieta tak.

 

No... tylko że zwierzę, np. pies nie robi Tobie shit testów, nie manipuluje, nie kłamie, nie próbuje Cię za wszelką cenę owinąć wokół palca i nie zarzuca Tobie że za mało zarabiasz. Kocha Cię w zasadzie bezinteresownie i jest wierny po sam grób.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.