Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sobie zacząc swój wpis kawałem

Spotyka sie dwóch Anglikow, jeden mowi do drugiego, co stary idziemy dzis na dziwki czy Polki? Drugi odpowiada, na polki, tańsze sa...

Niestety obserwuje ten syndron od lat, moim zdaniem głownym powodem tego sa nie tyle kompleksy, ale papka medialna, która faszerwowane sa nasze panie od dziecka..

 

Sugestie zawarte w przekazie medialnym ukazuje męzczyzn z UK, USA czy innej Francji jako herosów, magów i idealnych istot...

To powoduje ze taka sucz ma kisiel w majtach...

 

Niestety jak sie okazało po moim wyjezdzie na Zachod, mezczyzni z tych krajow to obraz nędzy i rozpaczy...

No ale polskie panie znalazly sposob na arabskiego kutasa

Egzotyka Panowie, egzotyka, leczenie kompleksow facetem z Bliskiego Wschodu, ktory czesto gesto u siebie w kraju poganiał bydlo po stepie...

 

Druga sprawa to brak kontroli, nikt tu polek na poczatku to nie zna, takze granic nie ma, nikt nie obgada, nie przypnie łatki ladacznicy, wiec mozna chulac...

 

Czy Polacy sa lepsi, gorsi? Hmm...Glownym problemem Polakow jest lenistwo, brak dbalosci o wyglad zewnetrzny, kompletny brak wyczucia stylu, rozciagniete swetry, brudne buty, czesto ubytki w uzebieniu i tak dalej...

 

Są Polacy zadbani, naprawde wporzadku ogarnieci, ale to moim zdaniem 2,3% populacji polakow która tu poznałem...

Reszta to pijaki, cwaniaczki drobni naciagacze, i wiesniaki(z calym szacunkiem do mieszkancow wsi, sam z niej jestem) co zlapali troche świata i w dupie sie poprzewracalo...

 

Polki natomiast czesto chodza w krzykliwych kolorach, to styl ktory ukazuje ogromne kompleksy, wiadomo ze im bardziej wyraziste kolory, tym wieksza chec zeby sie pokazac, byc zauwazoną...

Polki w wiekszosci sa wyniosle, zakompleksione, wulgarne i chamskie...

Rzadko ktora jest naprawde git, wporzadku ?

 

To tyle.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewasz po gadzinówce dla kobiet? Że autorzy tekstów im nie będą tyłków lizali? Że pokażą szerszy kontekst rzeczywistości a nie wąskie poletko na którym postawią szyb naftowy? Myślisz że chodzi o jakąś "prawdę"?

Dlatego tak agresywnie pompuje się ego kobiet, bo są bezkrytyczne i tak jak kiedyś łykały komplementy, tak robią to i dziś! Tylko kto inny im je prawi i nie za dostęp do cipki tylko za kasę. A one zostawione z wszczepionym systemem przekonań, nie dostrzegają że pogłębia to tylko ich zidiocenie i odwarunkowuje od samodzielnego myślenia i odpowiedzialnego (świadomego) oglądu świata.

 

WO podobnie jak ich "matecznik" są kopalnią manipulacyjnych absurdów oprawianych w ramki dziennikarstwa, służącemu pod pozorem brania w obronę i białkowania kobiet, przemytowi idei i zarabianiu kasy.

 

Poza tym, powtórzę za klasykiem, przecież "Polskość to nienormalność".

Edytowane przez Rnext
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnego problemu w tym, że Polki ciągnie do ciapków i innych kolorowych. Chcą - dam jeszcze na bilet ale w jedną stronę. Ogólnie uważam, że cały ten mit Polek jako "najpiękniejszych, najcudowniejszych na świecie" jest o kant dupy rozbić. Chcą kolorowego - proszę bardzo - furda! :)

 

Mam kumpla, Polaka, który, jako dziecko, wyjechał z rodzicami na 20 lat do Włoch. Oczywiście język perfekt z akcentem - lubi robić taki numer - idzie do knajpy i mówi po włosku udając Italiańca i brak znajomości polskiego - wiecie ile tych kretynek się na to łapie? ;)

 

Panowie - 0 kompleksów co do cudzoziemców - praca nad swoim ciałem, hajsem i mindsetem - same przybiegną - nie tylko Polki.

 

PS Jak mi kobieta mówi że była w jukeju czy reichu w pracy uruchamiają mi się wszystkie możliwe dzwonki ostrzeżeń.

Edytowane przez OnTakiJakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media od dawna uderzają w tradycyjne wartości chcąc je zniszczyć. Promują wynaturzenia, zboczenia. Stąd ruch pro kobiecy i kobieca gloryfikacja w mediach. Jest to sprzeczne naturze. Kobieta podświadomie chce być poddana i oddana swojemu mężczyźnie. Niszcząc naturalne schematy niszczy się podstawową jednostkę - rodzinę.

 

To chyba każdy widzi. Tylko ślepe lemingi zahipnotyzowane podprogowym sterowaniem mediów tego nie dostrzegają.

 

Samice ślepo zapatrzone  w media i ich "autotrytety" są łatwym celem do manipulacji. Pewnie mechanizmów jest kilka od już wspomnianego oparcia na autorytetach po sterowanie emocjami na które one są podatne bardzo. Jak pieprzone małpy One bezkrytycznie kopiują, powielają wszystko co tam zobaczą i usłyszą. Najbardziej wkurwia mnie ta zasada autorytetów, skoro Pan w TV, prezenter czy inna medialna prostytutka powiedział coś to tak musi być i tak jest, skoro On ma taki status tzn, że jest mądry i warto go słuchać. Typowe myślenie samic. Wszędzie oceniają wszystko poprzez pryzmat statusu. TV i media mają wysoki społeczny status a ludzie tam pracujący to prawdziwi półbogowie więc samice patrzą jak w obrazek. Lubią emocje a TV daje im emocje. 

 

Zobaczcie ile emocji jest w jakimś jednym odcinku serialu czy filmie. Pełna gama: zdrada, miłość, odrzucenie, ekstaza, kłótnia, pogodzenie, strach.... itp itd I to w ciągu może 40 minut przerywanych reklamami, które też są nafaszerowane emocjonalnie. W normalnym, realnym życiu nie ma takiej możliwości aby doświadczyć tych emocji w ciągu jednego dnia, nawet jednego tygodnia. I dziwicie się, że One tak to oglądają. Jak to działa destrukcyjnie na ich psyche chyba nie muszę pisać.

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że to mężczyzna zbudował cywilizacje, "opiekował" się nią, tak jak i brał odpowiedzialność za to co zdobył.
Jest zbyt logiczny, mądry, inteligentny? Trzeba go unicestwić.

Albo męską walką wewnętrzną - tu pomaga testosteron i rywalizacja, zamiast empatii i dojrzałości emocjonalnej (przychodzi po 30-40stce statsytycznie).
Albo... władzą kobiet.

I czy nie widzimy tego w coraz wyższym stopniu? Kto bardziej męski, kto ma więcej, kto LEPSZE PANIENKI OBRACA?

I kobiety. Władza absolutna. Tylko piśnie bo krzyknąłeś i na zachodzie idziesz w areszt bez słuchania czy to prawda.

Nasza natura jest wykorzystywana przeciwko nam. Tak jak religia stosowana jest do kontroli, tak też osiągnięto wysoki poziom świadomości naszej natury w wysokich kręgach.

Statystyczny człowiek nie ma o tym w ogóle wiedzy, więc będzie wypierał wszelakie tego oznaki. Ślepiec podążający za instynktami, a te instynkty dostarczają nam media chociażby, szkolnictwo, "tradycje" - gdzie rodzina uczy jak się masz zachowac by sie wpasować w model społeczny i nie być odrzutkiem (co wg rodziny znaczy gorszym, a to mija się z prawdą). itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Senna rot, mało tego, kobiety nafaszerowane serialami i emocjami z tym zwiazanymi bardzo czesto idetyfikuja sie z postacia serialowa, no i wszystko co dzieje sie w TV przenosi na zycie realne..

Chce doswiadczyc podobnych emocji jak w TV, stad generuje w rodzinie, podobne problemy i sytuacje jak w TV...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn Dokładnie tak jest ale najgorsza sprawa jest taka, że nie jest możliwe w żaden sposób realny dostarczyć kobiecie takiego bukietu emocji. Facet dla niej po czasie staje się "nudny" a Ona podświadomie czy też nie szuka kolejnych, mocniejszych wrażeń. I do tego te słynne już ich powiedzenia: zmiana na lepszy model, On mnie już przestał kręcić, już nic do niego nie czuję itp itd

 

Samice zaprogramowane (lepiej chyba będzie jak napisze sterowane) przez media są zupełnie oderwane od realiów normalnego życia.

Przecież w serialu zawsze wszystko dobrze się kończy, wybaczają sobie nawet zdrady, wszyscy mają piękne domy i fajne samochody. Problemy same się rozwiązują.

Jak widzę samice oglądające seriale od razu załącza mi się czerwona lampka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.