Skocz do zawartości

Biali rycerze, bójka, baby i konsekwencje.


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz enty mam mieszane uczucia

Po chooy ją wyzwał?

Po chooy białorycerstwo?

Młodość szlachetność zjebane wzorce a pewnie i tak nie poruchciał:P

 i ten koment na wiocha sugeruje że nie jesteśmy sami,może zareklamować forum pod tym filmikiem:)

"Najgorsze jest to, że większość ludzi pod tym filmem na YT krytykują tego, kto stał w obronie kobiety."

 

http://www.wiocha.pl/1328520,Dlaczego-nazwales-ja-suka-Przepros

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy uderzył potylicą o chodnik. Ciekawe czy mu się coś stało, jeśli tak, to mam nadzieję, że rycerzyk spędzi długi czas za kratkami. W ogóle nie dość że agresywny, to przywalił z partyzanta.

 

Najlepszy opis ktoś dał:  Koleś nokautuje dwóch typów za obrazę dziewczyny! Prawidłowa kara za brak szacunku do kobiet!  :blink:

Niedługo za same krzywe spojrzenie na laskę będzie groził srogi wpierdol.  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tarnawa napisał:

Ja nic

A ty jak zachowałbyś się na jego miejscu?

Po pierwsze nasz bohater sam zaczął bójkę co równa się temu, że po prostu nie panował nad sobą. To tylko głupie przytyki. Czy gdyby ktoś wyzwał Twoją dziewuszkę od suk jak byś zareagował? Wyjaśniłbyś sytuację na spokojnie czy też dał się sprowokować.

 

Byłby usprawiedliwiony wyłącznie wtedy, gdyby Ci kolesie sami pierwsi, zaznaczam pierwsi zaczęli się z nim szarpać, to wtedy jak najbardziej, ale w innym przypadku dostaniesz zarzuty wszczęcia bójki i spowodowania uszczerbku na zdrowiu dwóch panów, którzy sami Cię sprowokowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eryk napisał:

 

Baby sobie poszły i mają to w dupie a on dalej się rzuca.

 

 

1 Do bójki sprowokowały, emocje są, cel osiągnięty.

 

2 Trzeba się oddalić i poczekać na rozwój wypadków.

 

a) biały rycerz wygra - będzie można się pochwalić, że "chłopacy o mojom opinie się bijom" - babski fejm i te sprawy

 

b ) biały rycerz dostanie łomot - trzeba mieć dystans aby móc się oddalić, bo jak się trafi kumaty to prócz białego rycerza , księżniczkę może obić

 

3 pojawiła się policja - lala trzyma dystans i udaje że nie ma z tym nic wspólnego, teraz dzieje się jedna z dwóch rzeczy

 

a) kończy się polubownie i wszyscy się rozchodzą

 

b ) biały rycerzyk kończy w sądzie i łapie wyrok - oczywiście księżniczka umywa ręce, a rycerzyk idzie w odstawkę jeśli nie od razu to później, wszak " ja nie bendem z agresywnym kryminalistom, on bije ludzi na ulicy" - i świetna podkładka, koleś z wyrokiem za pobicie nawet w zawieszeniu jest już na zawsze ofiarą księżniczek, jak któraś powie że ją uderzył/ przemoc domowa, te sprawy, to jest podkładka - miał już wyrok za pobicie

 

Jedyną osobą "wygraną" jest lala, która w każdej sytuacji dostaje emocje i fejm.

 

Przegranym najbardziej jest koleś, który dał się sprowokować z powodu loszki.

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Samiec Alfa napisał:

Po pierwsze nasz bohater sam zaczął bójkę co równa się temu, że po prostu nie panował nad sobą. To tylko głupie przytyki. Czy gdyby ktoś wyzwał Twoją dziewuszkę od suk jak byś zareagował? Wyjaśniłbyś sytuację na spokojnie czy też dał się sprowokować.

 

Byłby usprawiedliwiony wyłącznie wtedy, gdyby Ci kolesie sami pierwsi, zaznaczam pierwsi zaczęli się z nim szarpać, to wtedy jak najbardziej, ale w innym przypadku dostaniesz zarzuty wszczęcia bójki i spowodowania uszczerbku na zdrowiu dwóch panów, którzy sami Cię sprowokowali.

Dziś bym to olał

Poza tym szkoda że nie ma filmiku dlaczego ją wyzwał ,jako że to ciapate mogły być to względy religijne można też domniemać ze rycerzyk nie zdał shit testu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znokautował, bo uderzył pięścią w twarz z zaskoczenia. W ogóle nie umiał się bić, miał farta że trafił na takich, co jeszcze mniej się umieją bić - zobaczcie jak walił prawą ręką, wygrał masą i zasięgiem, możliwe że będzie miał połamane palce.

 

Z jednej strony zrobił źle, powinien ich wyzwać i skończyć, z drugiej jak koleś na ulicy lży kobietę, to też nie powinno tak być. Nie wiem co było przedtem, więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ten język, to zachowanie, ta wrodzona kobieca wrażliwość :lol:

 

Ja bym się pozwolił loszkom trzaskać, zadzwonił bym po miłych panów mundurowych i tyle.

 

Najmądrzejszy był facet z filmu, który im udzielił odpowiedniej porady "puśćcie się" :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym filmiku zrobiłbym coś takiego. Agresor powinien na ucho powiedzieć do typa - "masz rację, to jebana głupia cipa, ale teraz poudawajmy, że jestem zły na ciebie, a ty przepraszasz to może porucham, a ciebie zapraszam na browarka następnego dnia" :D 

 

W drugiej sytuacji pozwoliłbym się loszkom tłuc do upadłego i jeszcze zrobił zakłady przy okazji. Wcześniej oczywiście obowiązkowo hot dog z budy, akurat była obok. Oczywiście należy się delikatnie oddalić i umożliwić nawalankę :) Zauważyliście, jak sprytnie się loszki biją? Nie chcą zostawić śladu. Włosy, pięść w okolice twarzy, ale nie bezpośrednio. One wiedzą, co robią :D Nie chcą beknąć, dlatego trzeba dać się nakurwiać, bo i tak sobie nic nie zrobią. Ewentualnie ubranie zedrą z siebie, a to na plus. 

 

Ha ha, wakacje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebany partyzant. Podstawowa kwestia- nigdy nie wystawiamy brody ani nie stajemy "oko w oko" walcząc na spojrzenia. Noga wykroczna do przodu, trzymamy odległość 1,5 długości ręki.

Taki alkoholowy partyzant może nie tylko cie z nienacka znokautować ale skopać z kolegami, że wylądujesz na OiTie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, SennaRot napisał:

Pijane laski + alkohol + biali rycerze = problemy i patologia

 

@Mosze Red kiedyś napisał, że pijana panna to zwyczajny generator problemów i na podstawie powyższego filmu, ale i GŁÓWNIE własnych obserwacji, zgadzam się z tym w stu procentach. Bicie się to najmniejszy z problemów, jaki mogą stworzyć - niech się biją, jak głupie. Ale czasem potrafią tak zmanipulować towarzystwo i nakręcić akcję, że pijane rycerstwo w ilościach kilku (-nastu, -dziesięciu) zaczyna się prać aż dudni. 

 

Niestety ale miałem kiedyś z takimi osobami i klimatami do czynienia, nie jestem z tego zadowolony, ale z drugiej strony nie żałuję, bo wtedy się zaczął kształtować mój światopogląd (nie miałem go wyrobionego przez co włóczyłem się po różnych ponurych miejscach szukając sam nie wiem czego), a przy okazji opinia o niektórych typach ludzi. 

Edytowane przez Vercetti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co afery kręcić.

Całkiem ładne, wygimnastykowane, znające nie tylko polski język, ale i trochę łaciny (angielskie faki są już nudne) przebojowe polskie dziewczyny.

Kto z was nigdy nie był podpity na wakacjach?

Kto z was nigdy nie bluźnił?

Kto z was nigdy na ziemi nie leżał?

One mają swój film na youtube, a większość z was nie. Zazdrościcie i tyle :D

Kurwa, w sumie i mnie zgryzota dopadła z tego powodu...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Biali rycerze, bójka, baby i konsekwencje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.