Skocz do zawartości

Emerytowany listonosz ojcem ponad 1300 nieślubnych dzieci


MoDoc

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem staroświecki. Ruchanie zajętych kobiet uważam za dyshonor. Poza tym dlaczego kobieta nie może być własnością? "You're mine and I'm yours." - Nie dość, że romantyczne to i praktyczne. Poza tym jak mi się znudzi po 20latach małżeństwa, to zabawię się w swing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to "zajęta" jak to mówisz kobieta inicjuje zbliżenie??? To co w tedy? Mi osobiście mi się nie chciało, ale masę typów by skorzystało - tak jest na tym świecie... Co zrobisz? Jak nic nie zrobisz? w swoim poście zaprzeczasz sam sobie to jak romantyk czy swinger bo się znudzisz, a ona nie może się znudzić i puścić się z kimś innym?  Przykro mi i nie zgadzam sie!

 

Jak będziesz sutenerem w USA wtedy będziesz mógł mieć je na własność ale to trzeba mieć charakter!

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, ArthurS. said:

Ruchanie zajętych kobiet uważam za dyshonor.

A w czym zajęta kobieta jest gorsza od tych niby wolnych co dają dupy na prawo i lewo? Taka zajęta bierze pigułki, jest dyskretna nie szuka związku, nie daje dupy na prawo i lewo każdemu. Same zalety. A cipka to nie mydło, nie wymydli się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.