Skocz do zawartości

Inne kobiety jednak istnieją!


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

DowCipniś
4 mar 2016 (pt) 16:49
To było do przewidzenia - typowa reakcja. Ty nie jesteś inna - jesteś dokładnie taka jak wszystkie kobiety. To nie obraza, tylko stwierdzenie faktu. Kłamanie z miejscem zamieszkania, zapewnianie że nie interesuje Cię co myślą inni ludzi (interesuje jak cholera), reagowanie na demaskację pogardą... itd., itp.

Jesteś typowa do bólu - w 100% przewidywalna.

Dzięki za rozmowę i pozdrawiam.
Inna
(profil)
4 mar 2016 (pt) 16:26
nie będę zniżała się do Pana poziomu
żegnam
DowCipniś
4 mar 2016 (pt) 16:14
Piszesz że jesteś z Warszawy - ale z niej nie jesteś. Słowo kłamstwo jest zbyt mocne, ale jednak minęłaś się z prawdą, delikatnie mówiąc.

To nie myślenie, to fakty które przecież widzimy. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, nie oceniam Cię i nie osądzam, ale proszę - nie rób ku.. z logiki.
Inna
(profil)
4 mar 2016 (pt) 16:10
nigdy nie kłamię, i nie interesuje mnie co myślą o mnie ludzie którzy mnie nie znają
DowCipniś
4 mar 2016 (pt) 15:56
Czyli skłamałaś w profilu? Faktycznie jesteś "inna"... :)
Inna
(profil)
4 mar 2016 (pt) 15:50
nie mieszkam w Warszawie, ale niedaleko....
a skąd wiem? bo to że napisałeś kilka książek nie świadczy o tym że wszystkie kobiety są takie same...
moim zdaniem bardzo mało je znasz...
DowCipniś
4 mar 2016 (pt) 15:37
A skąd wiesz, Aniu? Faktycznie, jestem, ale tylko w dobrym znaczeniu tego słowa. Proces oswajania Ciebie zacznę niebanalnie - z jakiej dzielnicy jesteś? :)
Inna
(profil)
4 mar 2016 (pt) 15:34
witam. spróbuj Marku.
ale wiem, że Jesteś dość apodyktyczny
pozdrawiam Ania
DowCipniś
4 mar 2016 (pt) 15:27
Dzień dobry,

Czuję że się poznamy :)

Pozdrawiam
Marek
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ona faktycznie nigdy nie kłamie. Trzeba zrozumieć, że kobiety mówią zawsze "swoją" prawdę :D Ale to dalej prawda, nie kłamstwo, tylko prawda wymyślona, osobista. Rozumiecie? :D Ja ledwie, ale tak jest :D 

 

Rozmowa super, normalnie klon wielu innych rozmów z Paniami. Liczę na to, że to gruby paszczur, ostro zaniedbany. Przepraszam Mistrzu :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Ona faktycznie nigdy nie kłamie. Trzeba zrozumieć, że kobiety mówią zawsze "swoją" prawdę :D Ale to dalej prawda, nie kłamstwo, tylko prawda wymyślona, osobista. Rozumiecie? :D Ja ledwie, ale tak jest :D 

 

Rozmowa super, normalnie klon wielu innych rozmów z Paniami. Liczę na to, że to gruby paszczur, ostro zaniedbany. Przepraszam Mistrzu :D 

 

Kobiety nigdy nie kłamią i w życiu ani jednego błędu nie popełniły (chyba że były zbyt dobre, zaangażowane, kochające i prawdomówne) ;)

 

26 minut temu, Don Juan napisał:

Panowie może każdy z nas zamieści tutaj jakieś arcyciekawe rozmowy z kobietami?! Niech ten temat się rozwinie. Trochę po ANALizujemy ;-)

 

Dokańczam z innego tematu bo tam edytować nie można

 

 

 No I Co Dalej

Albo zgrywam cnotke
14:56
W.

lubisz jak inni zgrywają kogoś kim nie są?
14:56

lubisz jak Cie oszukują do tego jacy są?

 No I Co Dalej

Byc moze
14:58

Nie bo to bolesne i nie raz sie zawiodlam na falszywych ludziach

14:58
W.

to dlaczego jesteś hipokrytką i sobie pozwalasz na takie (złe) zachowania, oraz potrafisz je usprawiedliwić, a u innych
ich nie tolerujesz?

 

Cisza :( Mózg spalony :(

 

Być może założe kiedyś temat o rozmowach z kobietami, bo mam ich bardzo wiele i wiele można z nich się nauczyć.

To moje podejście z powyżej rozmowy nie skutkuje jej aprobatą, a zniechęceniem, bo nie adoruje jej "mimo wszystko" i nie zapewniam dobrych emocji, więc z nią nikłe szanse by randka skonczyla sie seksem. Podobnie jak Aumakua rozmawiał logicznie z kobietą, co nie doprowadza do cieknięcia z dziurki i szybkiego bicia serca, a próby obrazy go za prawdę którą powiedział i odrzucenia.

 

Takie rozmowy pokazują jak podejść do kobiet, by je uwieść. By zrozumieć jak odpowiadać na ich manipulacje czy przekierować rozmowe na lepsze tory. Traktować kobiety poważnie w dyskusji jednak się nie da i jakbym z każdą rozmawiał logicznie, to bym do dziś nie zaliczył, a by mnie nienawidziły ;) 

 

Albo chcesz mieć rację i być szczerym, albo mieć seks i kobiecą przychylność. Nie ma prawdy, jest tylko dobre samopoczucie. Nie ma innego wyboru.

 

 

Edytowane przez M.Dabrowski
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam argumentować w nie formie osobowej z kobietami, tylko bezosobowej. Jeśli piszesz o własnych doświadczeniach i są złe, by później pouczać (jakiś ty mądry) to wychodzi to trochę jak atak i dlatego nie ma pozytywnych emocji. Plus po o rozmawiać z mężatkami?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, M.Dabrowski napisał:

Polecam argumentować w nie formie osobowej z kobietami, tylko bezosobowej. Jeśli piszesz o własnych doświadczeniach i są złe, by później pouczać (jakiś ty mądry) to wychodzi to trochę jak atak i dlatego nie ma pozytywnych emocji. Plus po o rozmawiać z mężatkami?

Masz rację z tą formą bezosobową ;-) Za bardzo chyba jestem ostatnio na Ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Don Juan napisał:

Masz rację z tą formą bezosobową ;-) Za bardzo chyba jestem ostatnio na Ja...

 

"Ja" zawsze sie chwali, żali, albo ocenia. Żadne z tych wyjść kobietom nie pasuje ;) choć to ostatnie pomaga by pokierować kobietę na dany temat, by się otworzyła jesli zauwazy ze lubisz takie jak ona. To tez zmusza ją do opowiadania o sobie (jej "ja"), a jak opowiada to masz szansę sie podroczyc. Następnie im więcej ona mowi o sobie, tym zacznie zastanawiac czemu ty o sobie nic nie mowisz, tylko ciągle o niej gadacie, albo o danym temacie i ona sobie wnioski sama bedzie wyciagala, drążyła, a ty wcale nie musisz jej wprost odpowiadac. Bajer leci kilka godzin i uwaza ze jestes najlepszy ztych wszystkich piszących, tudziez najinteligentniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.