Skocz do zawartości

Gdzie ci prawdziwi mężczyźni - ulubione powiedzenie księżniczek


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.03.2016 at 10:14, Mordimer napisał:

gdzie ci prawdziwi mężczyźni/nie ma dziś prawdziwych mężczyzn

Jedyna logiczna odpowiedź, to taka:

Pewnie chodzisz tam, gdzie wszyscy zwykli ludzie.

- Jak to!?

Barany chodzą w stadach, orły latają samotnie.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Im eksplodują resztki rozumu gdy naocznie przekonują się ze nie wszyscy faceci ogladaja się za ich pięknymi tyłkami....

Ostatnio trzy razy lambadziara spacerowała przede mna, jeszcze nadepnęła przy kasie i dupa.....,zero spojrzenia ,widziałem jak się kopci z pod kopuły, " kurwa bezczelny, jak się mogł nie obejrzeć"za mna.

Jestem dość przeciętny i po 40 ale zauwazylem ze im bardziej zlew na nie tym bardziej je przyciąga, sorki pijawy mam dwoje dzieci i mam dla kogo zyc, pizde bądź usta mogę sobie w sex shopie kupic, i nie będzie mi pierdolic ze ja glowa boli, i co więcej mogą mi dac....?.......dzieci kochają szczerze , a baby chwilowo i materialnie....wybór prosty.

Frajerstwo się skończyło.    a młodsi niech się  ucza zanim zycie sobie zjebia

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2016 at 14:27, Assasyn napisał:

Chciałbym poruszyć istotny acz często zapominany aspekt w tego typu definicji "Prawdziwego mezczyzny"

Często spotykalem sie ze stwierdzeniem, rzecz jasna kobiecym że prawdziwy mezczyzna prowadzi ciekawe życie...

 

Weźmy teraz pod lupe przeciętnego Mirka, za którego babcia i mama modla sie aby chłopina wreszcie sie "ustakował" nie musze pisac co oznacza ustakowac sie pochodzace z ust kobiety..

 

A wiec do rzeczy...Mirek wyczytal i czesto zapewne spotykal sie z definicja ciekawego zycia, jest tak zdesperowany ze za wszelka cene chce miec ciekawe zycie, bo jak mawiaja znawczyni zwiazków, jak Ty masz nudne zycie to do czego zaprosisz swoja kobiete?

 

Mirek ma plan, kupuje auto, podróżuje, oczywiscie zapozycza sie, to wszystko generuje ogromne koszta i energie, Mirek robi to tylko po to aby wreszcie ktos sie nim zainteresowal. O ile fakt posiadania ciekawego zycia to piekny temat, to posiadanie ciekawego zycia zeby zdobyc kobiete, czesto wbrew wlasnej woli i kredytem na szyi, to dwie kompletnie różne sprawy...

 

Mirek nie wie ze postepujac w taki sposob jest totalnie zdesperowany, nie jest dla kobiety nagroda, o czym kobieta wie doskonale, taka białoglowa chetnie skorzysta z tego ciekawego zycia, kosztem Mirka i poleci dalej...Natomiast Mirek znowu bedzie sie zastanawial czemu mu nie wyszło...

 

Niestety, ale kredyt, dlugi na wystawne zycie trzeba splacic...

Nie robil tego z wlasnej woli, ale z woli jakiejs idiotki która wspominala mu o ciekawym zyciu, udzielajac "wspanialych" rad...

 

Trzeba na cos takiego uwazac, postepujac w ten sposob jestesmy tylko i wylacznie zolwiem na grzbiecie ktorego niunia plynie na kolejny ląd...

Na chuj im imponowac?

Ej ale od Mirka to proszę się odczepić ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jej się podobasz. 

Albo że się jej nie podobasz. 

Albo że nie jest pewna, albo że trochę jej się podobasz a trochę nie, albo że możesz jej się spodobać jeśli ktoś inny jednak się jej nie spodoba.

Łatwo wyliczymy to ze wzoru:

25118297-wektor-szwu-wz%C3%B3r-matematyc

 

 

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio usłyszałem gdy zwróciłem pewnej Pani uwagę .... cyt. nie zachowuj się jakbyś miał wieczny okres :) LOL

 

23 godziny temu, Don Juan napisał:

Ja ostatnio usłyszałem "jesteś inny niż wszyscy"... Nie wiem co to miało oznaczać....? Może ktoś wie?

 

albo sposób uczynienia cię wyjatkowym, łechtanie twojego ego aby zagłuszyć w tobie racjonalne myślenie i zacząć proces manipulacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawdziwi mezczyzni sa tu na forum, powaznie mowie. Niekoniecznie o sobie, bo jeszcze wiele nauki i samorozwoju przede mna, ale jestem na dobrej drodze. W sumie samo to, ze zyje jak JA chce i jak MI sie podoba, stawia mnie na dobrej drodze do bycia ''prawdziwym mezczyzna'', chociaz nie lubie sie szufladkowac i definiowac w jakies okreslone schematy. 

 

''Prawdziwy mezczyzna'' wg babskiej definicji nie istnieje. Dlaczego?

 

-rycerz - niby taki wspanialy i cudowny, a nie jest w ogole traktowany jako mezczyzna, jest taka kolezaneczka z penisem albo darmowym uslugodawca

-przeciwienstwo rycerza - jest pozadany, mokro na jego widok, ale nie jest ''prawdziwym mezczyzna'', bo jest chamski i nie klania sie w pas na widok niewiast

 

Im zawsze cos nie pasuje. :D 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2016 at 19:12, Vercetti napisał:

Prawdziwi mezczyzni sa tu na forum, powaznie mowie. Niekoniecznie o sobie, bo jeszcze wiele nauki i samorozwoju przede mna, ale jestem na dobrej drodze. W sumie samo to, ze zyje jak JA chce i jak MI sie podoba, stawia mnie na dobrej drodze do bycia ''prawdziwym mezczyzna'', chociaz nie lubie sie szufladkowac i definiowac w jakies okreslone schematy. 

 

''Prawdziwy mezczyzna'' wg babskiej definicji nie istnieje. Dlaczego?

 

-rycerz - niby taki wspanialy i cudowny, a nie jest w ogole traktowany jako mezczyzna, jest taka kolezaneczka z penisem albo darmowym uslugodawca

-przeciwienstwo rycerza - jest pozadany, mokro na jego widok, ale nie jest ''prawdziwym mezczyzna'', bo jest chamski i nie klania sie w pas na widok niewiast

 

Im zawsze cos nie pasuje. :D 

ostatnio najczęściej słyszę to od znudzonych mężatek nie adorowanych już przez rycerzyków i  dawno przez mężów (średnia to około 35 lat - zazwyczaj zbliżające się do wagi lekko ciężkiej), marudzą i gadają takie farmazony, że trudno z taką wytrzymać w jednym pomieszczeniu dłużej iż parę minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mac nie ma już prawdziwych mężczyzn,

Znam ten ból, też szukam i nie mogę znaleźć :( chlip, chlip

Jak to?

Nie wiedziałaś? Też lubię mężczyzn, ale mówię ci to w sekrecie, bo jesteś dla mnie super przyjaciółką. 

Przepraszam cię, rozumiem, oczywiście, to nie o tobie mówiłam. 

 

Kiedy babka mówi, że nie ma prawdziwych mężczyzn to zazwyczaj jest po rozstaniu, właśnie z prawdziwym mężczyzną i mocno zjebała motyw lub olewa ją gość, którego chce. Stawiam 70% przypadków. 

 

Ileż razy kota ogonem wykręciłem przez ukrytego geja. Jeszcze stosuję metodę, że mam drobne upośledzenie umysłowe :) 

 

Kiedyś na weselu lub innej podobnej bibie jedna gadała bzdury na mój temat, obrażała mnie. Dobry znajomy przekazał po moim poleceniu, że jestem delikatnie upośledzony, ale tego nie widać za bardzo, jednak mam problemy z odpowiedzią na niektóre jej zarzuty, ponieważ wolniej myślę :D Niby uraz głowy poważny w dzieciństwie po wypadnięciu z łóżeczka :D Zapytał, czy nie jest jej głupio obrażać upośledzonego, nawet lekko. Buraka zajebała straszliwego. Później kawkę, herbatkę, ciasto miałem na zawołanie. Wyczuwała moje potrzeby i przynosiła. 

 

Trzeba zatem z dobrym jajem wejść w temat. Gadka o prawdziwym mężczyźnie to jest tylko moim zdaniem dym, przesunięcie uwagi :) 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czemu można dać tylko 10 dzięksów dziennie? Ja czytam hurtem wiele tematów i nie mogę się przez to uzewnętrznić. :D

 

Dnia 16.04.2016 o 11:22, Don Juan napisał:

Ja ostatnio usłyszałem "jesteś inny niż wszyscy"... Nie wiem co to miało oznaczać....? Może ktoś wie?

 

Hehe, jaka klasyka. Jesteś inny, musisz się bardziej postarać, ciągle masz szansę :D a tym czasie w klubie w kiblu pociągnę parę pał debili, czekając aż się ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2016 o 09:38, mac napisał:

Kiedyś na weselu lub innej podobnej bibie jedna gadała bzdury na mój temat, obrażała mnie. Dobry znajomy przekazał po moim poleceniu, że jestem delikatnie upośledzony, ale tego nie widać za bardzo, jednak mam problemy z odpowiedzią na niektóre jej zarzuty, ponieważ wolniej myślę :D Niby uraz głowy poważny w dzieciństwie po wypadnięciu z łóżeczka :D Zapytał, czy nie jest jej głupio obrażać upośledzonego, nawet lekko. Buraka zajebała straszliwego. Później kawkę, herbatkę, ciasto miałem na zawołanie. Wyczuwała moje potrzeby i przynosiła.

Dobra akcja z tym upośledzeniem. Propsuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maVen napisał:

a jak byście zareagowali na to ... widzę że nadal jesteś sam, pewnie takiego dupka żadna nie zechciała ... zdechniesz w samotności 

 

Odpowiedź? Proszę bardzo. 

 

Niedługo zapisuję się do seminarium duchownego, ponieważ odkryłem w sobie boga. Kobiety kocham, ale wiara jest dla mnie ważniejsza. Przykro mi, że tak o mnie myślisz, ale to twoja decyzja. 

 

Tak trzeba mieć, żeby ludziom wodę z mózgu robić w podobnych sytuacjach :) Ja wciskam takie kity wrogom lub osobom nieprzychylnym, że jeszcze za mną często po kilku miesiącach chodzą i dopytują, czy to prawda (teraz tego nie stosuję za bardzo, bo nie mam okazji). Wielu serio myśli, że jestem gejem, wielu myśli, że jestem milionerem, wielu, że mam żonę za granicą, wielu, że jestem duchownym, jeszcze inni, że upośledzonym. Jaja robić, oto moja dewiza na wszystko :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Gdzie ci prawdziwi mężczyźni - ulubione powiedzenie księżniczek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.