Skocz do zawartości

Gdzie ci prawdziwi mężczyźni - ulubione powiedzenie księżniczek


Rekomendowane odpowiedzi

@mac Popieram inicjatywę. Z takimi ludźmi trzeba rozmawiać na ich poziomie, czyli szyderstwa i tak dalej.

 

Mnie jak pytają czemu nie piję to mówię, że mi religia nie pozwala albo, że się zaszyłem i nie mogę - to jak mam nastrój na żarty. Jak mi się nie chce, to używam tego, co ktoś mi tutaj podsunął na forum (dzięki!) - ,,bo nie muszę''. Często widać zamieszanie na twarzy takiego człowieka i chęci tłumaczenia ,,ee yy no ja też nie muszę ale raz w tygodniu... ble ble ble'' :P 

 

Jak panienka wyskoczy do Was, że nie jesteście prawdziwymi mężczyznami to można (nie stosowałem, wymyśliłem przed chwilą) powiedzieć coś takiego: przy tobie każdy jest mało męski, ale nie obrażaj się, naprawdę kawał chłopa z ciebie, do tego te męskie rysy twarzy...

 

Jak ktoś próbuje w nas godzić, odpowiadać mu tym samym. :) Bo niby czemu nie? Ktoś próbuje wskakiwać z teoriami w nasz życiorys, więc trzeba go zgasić jak peta butem. :D 

Niech matrixowe Janusze i Grażyny nie myślą, że mają monopol na wymądrzanie się.

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maVen napisał:

a jak byście zareagowali na to ... widzę że nadal jesteś sam, pewnie takiego dupka żadna nie zechciała ... zdechniesz w samotności 

 

Ja już reagowałem - "jestem zdeklarowanym gejem" i kładłem dłoń na udo baby.

Jeszcze nigdy nie dostałem w twarz, towarzystwo zazwyczaj zarykiwało się ze śmiechu, a laska strzelała buraka.

 

Ogólnie polecam strategię kolegi @mac'a z tym, że ja zamiast osoby duchownej wstawiam, że jestem homoseksualistą albo szukam 5 żony. Modyfikacji co niemiara, zależne tylko od fantazji ;)

 

 

Edytowane przez OnTakiJakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na takie prowokacje często odpowiadam że jestem muzułmaninem, że w mojej kulturze szukamy kobiet ciepłych, cierpliwych i kobiecych, często po takich słowach niunia próbuje grać podobne zachowania, czyli wkupić się w łaski...

Coś na zasadzie ''A ja tylko żartowałem że tak mówiłam''

 

Ona; To co w takim razie  robisz w wolnym czasie muzułmaninie?

Ja: chodzę sobie postrzelać, magazynek mam zawsze pełny a lufa gotowa do wystrzału :)

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Assasyn napisał:

Ona; To co w takim razie  robisz w wolnym czasie muzułmaninie?

Ja: chodzę sobie postrzelać, magazynek mam zawsze pełny a lufa gotowa do wystrzału :)

 

Geniusz :D Agresor, testosteron, do tego podwójne dno z lufą i już myśli o jebaniu :) Będę miał nową zagrywkę do przetestowania. Dzięki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maVen napisał:

a jak byście zareagowali na to ... widzę że nadal jesteś sam, pewnie takiego dupka żadna nie zechciała ... zdechniesz w samotności 


"Jestem dupkiem - nie reklamuje sie wam jak reszta zalosnych pajacow. Ja was po prostu rucham".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, greturt napisał:


"Jestem dupkiem - nie reklamuje sie wam jak reszta zalosnych pajacow. Ja was po prostu rucham".

ha ha ha zajebisty tekst, raz jednak trafiłem taką co na jezyk nie chorowała i zaczęła do mnie teksty rzucać typu czy ci jeszcze w ogole staje czy jedziesz na tabletkach :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maVen napisał:

ha ha ha zajebisty tekst, raz jednak trafiłem taką co na jezyk nie chorowała i zaczęła do mnie teksty rzucać typu czy ci jeszcze w ogole staje czy jedziesz na tabletkach :):)


Jak patrze na ciebie to nawet nie drgnie.

Czasami sie trafi na taka agentke wyszczekana - krolowa letnich kapielisk i sebixow w BMW. Jak laska codziennie slyszy na ulicy "ale bym cie ruchal, ale dupa, ej mala bedziesz ssala?" to sila rzeczy jest tak zaprawiona, ze ja pierdole. Nie ma szans.

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, greturt napisał:


Jak patrze na ciebie to nawet nie drgnie.

Czasami sie trafi na taka agentke wyszczekana - krolowa letnich kapielisk i sebixow w BMW. Jak laska codziennie slyszy na ulicy "ale bym cie ruchal, ale dupa, ej mala bedziesz ssala?" to sila rzeczy jest tak zaprawiona, ze ja pierdole. Nie ma szans.

Dokładnie tak jak mówisz, nie ma co wówczas wchodzić w dyskusje bo to nie ma sensu, czekam na odpowiedni moment aby powiedzieć to co normalnie nie zadziała. Większość tych księżniczek ma wokół siebie towarzystwo wzajemnych adoracji, królowe lajków na instagramie albo takie co chwile maja innego popychacza i znają się na tyle na męskiej psychice że ciężko z taką się walczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maVen napisał:

a jak byście zareagowali na to ... widzę że nadal jesteś sam, pewnie takiego dupka żadna nie zechciała ... zdechniesz w samotności 

 

Nie lubię się odgryzać bo to jeszcze bardziej eskaluje konflikt gdy trafi się na "wygadaną babę", raczej staram się zażartować.

 

Lub zaakceptować gdy dalsza konwersacja mi nie podchodzi lub osoba z powagą, głośno: "tak jestem dupkiem i umrę samotnie" w myślach: "i co mi zrobisz".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam być bezczelny w tym temacie:

-Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni

-Tam gdzie piękne i mądre kobiety.

 

Zawsze temat jest zakończony, bo czai że jest brzydki (o dziwo, nigdy nie słyszałem tego ze słów atrakcyjnych kobiet - przypadek?)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu tytułowe pytanie postawiła nasz skądinąd znajoma blogerka Malvina Pe

 

http://malvina-pe.pl/post/gdzie-ci-mezczyzni

 

A jakiś czas temu triumfowała wobec świata całego, że wychodzi za mąż (za przyjaciela ponoć) i co czytamy teraz?  Pani Malvina szaleje na tinderze :P i w żaden sposób nikt jest w stanie zadowolić i spełnić wymagania. No i gdzie te chłopy?!  

Gdybym chciał podsumować zaistniałą sytuację to najbardziej pasuje wątek "jak zmienia się spojrzenie gdy dupcia więdnie". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończyła się świadoma miłość z wyboru, o której niedojrzali emocjonalnie stulejarze z forum nie mają zielonego pojęcia. Na pewno to była jego wina! Nawet nie próbujcie myśleć inaczej, co by nie obrazić wielkiego jak wszechświat majestatu Księżnej Pani. 

 

Co i tak nic nam nie da, bo nawet nie jesteśmy godni zbliżyć się do wizerunku prawdziwego mężczyźni. Powiem więcej, nie zasługujemy, by o tym myśleć chociażby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2016 o 14:36, Vercetti napisał:

@mac...Jak mi się nie chce, to używam tego, co ktoś mi tutaj podsunął na forum (dzięki!) - ,,bo nie muszę''. Często widać zamieszanie na twarzy takiego człowieka i chęci tłumaczenia ,,ee yy no ja też nie muszę ale raz w tygodniu... ble ble ble'' :P

 

"Bo nie muszę" ...Kapitalne! Dzięki :) szkoda że nie znałem tego tekstu wcześniej.

Nie piję od 5lat, przypierdalanek miałem całe mnóstwo w końcu mi się znudziło tłumaczyć i zlałem. 98% kumpli zerwało kontakt. Nie żałuję, być trzeźwym ze sobą jest lepsze jak być najebanym z "kumplami tylko od wódki".

Edytowane przez wwojtas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wwojtas napisał:

 

"Bo nie muszę" ...Kapitalne! Dzięki :) szkoda że nie znałem tego tekstu wcześniej.

Nie piję od 5lat, przypierdalanek miałem całe mnóstwo w końcu mi się znudziło tłumaczyć i zlałem. 98% kumpli zerwało kontakt. Nie żałuję, być trzeźwym ze sobą jest lepsze jak być najebanym z "kumplami tylko od wódki".

 

Zaprzestanie picia alkoholu to chyba najlepsza weryfikacja znajomych. Od razu okazuje się, kto był prawdziwym kumplem/przyjacielem/jak zwał tak zwał, a kto traktował nas jako żywe lustro do picia, żeby nie było głupio, że niby samemu. 

 

Swoją drogą przekonanie, że samemu piją tylko alkoholicy jest trochę dziwne i śmieszne zarazem. Najczęściej takiego argumentu używają osoby, które są notorycznie nachlane, no ale oni przecież ,,z kolegami, w towarzystwie, przy okazji'', to niby się nie liczy. Przyznam szczerze, że jak jeszcze byłem pijący, to kupowałem sobie czasem ćwiartkę żołądkowej smakowej (miętowa, z miodem, jakaś tam jeszcze jedna) i jak szedłem się przejść gdzieś do lasu czy nad staw to brałem i piłem. I co? Abstynent ze mnie jak stąd dookoła świata i z powrotem. :) Także to moim zdaniem mit i usprawiedliwianie się. 

 

Żeby nie odbiegać całkowicie od tematu, co by mnie nie spacyfikowano za pomocą ostrzeżenia: ostatnio słyszałem kłótnię pewnej pary (kiedyś może napiszę coś więcej na ten temat), gdzie kobieta użyła argumentu ,,to ty jesteś dla mnie, a nie ja dla ciebie, jesteś facetem, a prawdziwy facet powinien biegać za kobietą i skakać wokół niej''. Moja reakcja była następująca:

 facepalmbear.PNG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Coraz głośniej i powszechniej będziemy słyszeć te nudnawe "roszczenia w formie retorycznej" od Pań, bo ród męski jest coraz bardziej świadomy zagrożeń i odcina się od tych interesów matrymonialnych, a Panie ze swoimi nad-potrzebami pozostają same, wiec muszą w gronie koleżanek czy specjalistek od "datingu" powylewać żale na "niedojrzałych" piotrusiów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Gdzie ci prawdziwi mężczyźni - ulubione powiedzenie księżniczek

Zdanie "gdzie ci mężczyźni" wypowiedziane przez kobietę wśród biało rycerzy może wywołać spustoszenie, przygnębienie, konsternację a nawet smutek wśród facetów.

Bardzo niebezpieczne zdanie podkręcające coraz bardziej starania o istotę niebiańską. Istna świadoma manipulacja żerująca na głupocie i niewiedzy słyszących te słowa.

Kobieta wypowiadająca takie słowa to cwaniara, manipulatorka, odrealniona księżniczka, gówniara o niezaspokojonych potrzebach wytworzonych przez tv oraz internet, istota bez szacunku dla płci przeciwnej. Oklepanym, debilnym frazesem manifestuje własne lenistwo. Niech sama zacznie podrywać tych prawdziwych:lol: Widocznie żaden prawdziwy na nią nawet nie spojrzy.

 

Pamiętam jak kiedyś jednej dziewczynie odpowiedziałem chamsko na to durne pytanie. 

Byliśmy w jakimś pubie na mieście razem z kumplami i kumpelami. Mieliśmy mocno w czubie.

Gadałem wtedy, ze zakupiłem teleskop i intensywnie obserwuje kosmos podczas letnich nocy. Jedna, taka wygadana zarzuciła mnie że powinienem się dziewczynami zająć a nie gapić w metalową rurę.

Tak nie powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna. Odpowiedziałem mniej więcej tak "nie wiem co robi prawdziwy facet, ale ciebie mogę zabrać na chatę i porządnie wyruchać"

Wszyscy ryknęliśmy śmiechem, nawet ta wygadana. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.