Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.05.2016 at 15:58, Rysiek napisał:

Dobry temat, tylko jak to ma zarabiać, to trzeba prezesa ubrać w ganek, posadzić przed kamerą i pokazać facjatę. Inna wersja to luzik z nogami na biurku a w przerwach stary klip z dobrą energią (Prezes wie, co mam na myśli).

 

A daj spokój, z moim ryjem to będzie totalna porażka :) Chodzi o ten worek bokserski? Każdy mi mówi że przyśpieszyłem film :)

 

12 godzin temu, forface8 napisał:

@Farbowana Kita niehabilito - a myślałeś może o wrzuceniu swoich nagrań na Spotify? Nie celem zarobku, tylko po to, żebym ja miał wygodniej :D

 

Mam tyle roboty z umieszczaniem nagrań na innych stronach, tagowaniem, opisywaniem, wrzucaniem na serwery, że mam tego serdecznie dość. Nawet nie chce sprawdzać co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zacząłem słuchać od 1. audycji. 

 

Poza oczywistą wartością merytoryczną mam dwie uwagi (bez zbędnego lizania się po chujach):

 

1) Marek, Twoje wybuchy śmiechu miażdżą :)

2) Więcej dowcipów o Škodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Marku, jestem właśnie po przesłuchaniu audycji pt. "HWDP? JP100%? Nigdy w życiu. Szanuję Policję". Mówisz, że raperzy zesraliby się w gacie, gdyby gangusy się za nich wzięli. I tu właśnie przypomniała mi się pewna nowina, tak a propos Hemp Gru: http://www.tvp.info/19491015/gangsterzy-z-mokotowa-pobili-rapera-z-hemp-gru-by-wymusic-haracz

Hempy, czy nawet Panowie z Firmy już podkreślali na przestrzeni czasu, że bluzganie policji, to poniekąd bunt przeciwko systemowi. W każdym razie, treść piosenek jest zbyt prymitywna i ciężko oddzielić dobrych policjantów od złych, czego oni sami nie robią - a przekaz idzie w świat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Potwierdzam! Kilka ostatnich audycji to jest jakiś kosmos. Nie wiem czy podpatrywałeś jakichś mówców, poczytałeś teksty o pracy prezenterów radiowych, albo po prostu zajebiście się wczułeś: Twój styl nagle się zmienił.

 

Modulacja głosu, intonacja, płynność. Coraz bardziej radiowo i profesjonalnie, jednym słowem - lepiej. Wcześniej słuchałem tylko ze względu na treść, no ale teraz forma też już trzyma poziom. I to jest właśnie klasa, idziesz w dobrą stronę! Ode mnie pozdro 600! - plus jeszcze dwie szóstki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Marek, @Stulejman Wspaniały, dzięki za audycję:

jeszcze Polska nie zginęła

 

W pewnym momencie pomyślałem nawet, że jakbyś założył partię to bym się od razu zapisał B)

 

Warto pójść dalej w ten temat, mówić o dobrych rzeczach i zadbać o poprawę polskiej narodowej samooceny. Podobnie jak indywidualna, nasza świadomość zbiorowa jest ciągle atakowana przez wrogą propagandę. Obce media uderzają w poczucie wartości Polaków tak samo jak reklama: celem jest wychowanie zakompleksionych niewolników, nieszczęśliwych i przepraszających za to że żyją. W zamian za chwilę ulgi i poklepanie po plecach Polak ma kupić gówno produkowane przez zachodni kapitał, zrezygnować ze swoich interesów na świecie i pójść na wojnę z nie swoim wrogiem w "obronie demokracji". Wszystko to ten sam schemat. A my go tu rozwalamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Średnia wieku użytkowników forum jest dużo wyższa niż moje skromne 18 lat, więc chce zabrać głos w temacie, bo orientuję się w miarę na tej płaszczyźnie. Marek nie myślałeś może o pobocznym projekcie związanym z YT? Aktualny content do mas nie trafi, to jest kwestia oczywista, z wiadomych względów, ale według mnie masz bardzo duże predyspozycje do robienia fajnego siana na tym(ogólnie w płaszczyźnie YT). Głos, poczucie humoru, swoisty luz przy mikrofonie - porównując twój komentarz do topki gamingowego YT no to gościu.. Laik, który miałby wskazać kto ma wiekszą widownię otrzymując próbkę komentarza twojego czy jakiegoś pajaca z top30 gamingYT - bez zawahania wskazałyby, że twój kanał jest popularniejszy. Audycje twoje przesłuchuje od jakiegoś pół roku, 90% przesłuchanych, z czego w niektórych temat niekoniecznie zachęcał, ale dla przyjemności z odsłuchu do obiadu często włączałem, z tego co wiem to utrzymujesz się głównie w tej sferze internetowej a masz predyspozycje, szkoda je marnować, bo w ścisłej topce yt hajs  jest potężny(przy kanałach rozsądnie prowadzonych), mógłbyś się dzięki temu sam lepiej rozwijać + główny content miałby szansę trafić do szerszego grona. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Marek.:)

 

   Tak sobie słucham Ciebie, jest fajnie, masz głos który jest dla mnie środkiem na wyciszenie. To komplement.:)

Dużo nawijasz na tematy które odnoszą się do naszej głowy, tzw. przemyślunki.

Może by tak coś dla równowagi. Tzn coś dla ciała, czy mógł być nagrać jakiś 10 - 15 min. audycję, która motywowała by do ćwiczeń w czasie teraźniejszym.

Coś takiego żeby mógł bym sobie puścić i ćwiczyć z Twoim głosem. W rodzaju: Rusz dupsko, dasz radę, dzięki pracy poczujesz się lepiej, nie ma efektu bez wysiłku.

     Pewnie się domyślasz o co mi chodzi, coś co mega będzie mnie i ludzi którzy to polubią, motywowało.

Pozdro.:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Radio Samiec jest już w gronie 3000 najbardziej popularnych kanałów YT Polsce. Gratulacje!  oklaski.gif

 

Zobaczcie jaki wzrost subskrypcji osiągnął Marek w ostatnim tygodniu i miesiącu:

 

http://ranking.vstars.pl/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ

 

w ujęciu tygodniowym to jest 236. miejsce w rankingu polskich youtuberów. zwyciestwo2.gif

 

0dj.gif      

 

 

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.