Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Może być nawet windowsowym recorderem lub audacity. Potem konwersja na mp3 (są konwertery online, lub darmowy program - najwyższą jakość ustawić).

 

Później wstawić na jakiś darmowy hosting plików i dać link. Masz dobry mikrofon więc efekt powinien być niezły.

 

Ewentualnie nagraj jako "filmik" i daj na youtube ja sobie pobiorę i zrobię konwersję - tak będzie chyba najprościej, wklejałeś już filmiki na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Wolf napisał:

Rnext musimy się zgadać koniecznie, mój skype mareczekk7, wbijaj.

@Marek Wolf, OK, jutro (właściwie dzisiaj) się do Ciebie odezwę gdzieś koło 11-tej jeśli to nie problem (bo np. śpisz ;)) 

 

43 minuty temu, red napisał:

użyłem twojej próbki głosu i zrobiłem to:

@red dziwnie było samego siebie usłyszeć w tej aranżacji. Serio, poczułem się trochę nieswojo. Blondi się podoba, ale sam chyba nie będę słuchał własnych audycji. Mam nadzieję że merytoryczne pomysły które mi się pomału klarują będą dobre.

Spróbuje też parę IMO ciekawych osób zaprosić do wywiadów. Od razu uprzedzam, że każda rozmówczyni będzie miała robocze imię "Magda" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rnext, niedawno wstałem, ale myślę że za pół godziny jakoś możemy?

 

 

Red - nagrałem, pastw się bez litości :) http://przeklej.org/file/kUZryT/nagraniemp3.mp3

 

I w krótkim nagraniu widać moje braki - ciągle jest yyy - nie kontroluję tego, jest to odruchowe. Trzeba będzie miesięcy, by zniszczyć ten nawyk. No ale huj, nikt nie jest doskonały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forum po dlugiej przerwie! Dlugo mnie tutaj nie bylo poniewaz bylem zajety projektem 'intensywne zycie'.

 

Zglaszam gotowosc:

 

Swoj glos traktuje powaznie i cwicze sie na profesjonalnego lektora.

Za pomoca glosu transmituje nie tylko tresc na poziomie fizycznym ale tez pozytywne wibracje na poziomie kwantowym nad ktorymi pracuje przed audycja czy nagraniem.

Przed nagraniem pracuje nad intencja dzieki czemu stwarzam nowa jakosc. temat rzeka. 

 

 

 

mikrofon czeka na zamowienie a w miedzyczasie moge zrobic probke dla was na iphonie.

 

Tematy, ktore chetnie bym poruszyl to np.

 

- kreowanie i zarzadznie rzeczywistoscia (typu 'sekret' czy 'transerfing')

- wszystkie tematy zwiazane z kobietami (uwodzenie itp)

- tematy zwiazane z manipulacja i jak jej uniknac

- podrozowanie

- wolnosc

- psychologia czyli tematy pokrewne z ecoego

 

 

Szczerze mowiac zainteresowan mam mnostwo i dosc ciekawa historie do opowiedzenia. 9 lat temu wyszedlem z domu i jeszcze nie wrocilem. obecnie jestem w Tajlandii a na codzien mieszkam w vanie, ktorego przerobilem na kampera. obecnie jest zaparkowany w Hiszpanii.

Mam naprawde duzo zainteresowan poniewaz lubie sie uczyc nowych rzeczy wiec lista tematow do poruszenia jest otwata.

 

 

 

Chce sie zaangazowac w to radio i wypromowac je.

Bede mial motywacje zeby pracowac nad polepszeniem jakosci glosu i rozwijanie pasji.

 

osobiscie uwazam, ze to radio oprocz audycji do sciagniecia ze strony (podcasty) powinno byc po prostu radiem na zywo.

albo np. kanal na youtubie gdzie wrzucali bysmy rozne podcasty? (luzne pomysly)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek dalej jest to samo. Na dodatek antyvirus mi wyje. To samo dzieje się pod firefox i operą.

 

Daj to na chomika lub wyślij na mail. Mi nie wyświetla się opcja "skip" tylko okno jeśli chcesz pobrać plik dokonaj płatności sms.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misterioso - jestem jak najbardziej za. Na YT mam trzy konta, nie wiem jak na nie w ogóle wejść. Szaleństwo.

 

Red - wyślij mi meila [email protected] to odeślę.

 

Damian - a Ty chcesz? I jakie "cy"? Raczej yyy?

 

 

Ed. A więc jestem po rozmowie z Rnexte-em i jest bardzo fajnie, dobry głos. Mam już w głowie jakie można by audycje z wami robić.

 

Zgłaszajcie się z próbkami i do mnie na skype - pogadamy i ustalimy sobie co by było warto obgadać. Tylko ze skype proszę o litość - jestem przeziębiony i zdycham, nie mam siły na długie gadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Wolf

 

Marek tak brzmisz po poprawkach:

 

- wywalone mlaskanie

- wywalone yyyyy

- wywalone powtórzenie wyrazu 2x z rzędu

- wywalony odgłos włączania nagrywania

- redukcja szumów

- redukcja głośnych wdechów

 

http://host1gb.net.pl/download.php?file=b908eee7485d818b9f019ec005cf32e9

 

 

Oto finalna wersja guru :D

 

Marek z podkładem muzycznym, wykorzystano fragmenty utworów z licencją do darmowego wykorzystania w dowolnym celu (w tym komercyjnym).

 

do pobrania tu:

 

http://host1gb.net.pl/download.php?file=8b266e9e2acbac79f80fb46aaf10b833

 

lub tu:

 

http://www.supershare.pl/?d=B2082A2D2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wroński napisał:

To ja też wam dam próbkę głosu. Chciałbym zobaczyć recenzje :ph34r:

Pochwalić się muszę, że kiedyś przez krótki (jakieś 20s) czas występowałem na scenie, ale mnie poproszono żebym tego więcej nie robił.

 

Daj, jasne, byle głośników nie spaliło :)

 

22 minuty temu, red napisał:

@Marek Wolf

 

Wersja finalna bez podkładu, głośność ok, wszystkie poprawki zrobione, głos ocieplony i bardziej dynamiczny.

 

http://host1gb.net.pl/download.php?file=467cb5e84a6f1a189ec348468f807b0c

 

 

 

 

O, teraz już znacznie lepiej, ewoluujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Wolf

 

Dobra, tu masz finalną wersję z podkładem dźwiękowym. Mocniejsze wejście, stopniowe wyciszenie do dyskretnego podkładu w trakcie twojego monologu. Po zakończeniu monologu, wyciszenie podkładu, aż do wygaśnięcia.

 

http://host1gb.net.pl/download.php?file=abbe823d70b884e3957eb9f0dff3fc7e

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym.

 

Powinna być tylko czołówka dźwiękowa, jakieś mocne wejście dźwiękowe przed każdą audycją, taka "czołówka" radia samiec ewentualnie konkretnego cyklu programowego, żeby stałą się rozpoznawalna. A później już normalny monolog/ rozmowy oczywiście poprawione jakościowe z usuniętymi błędami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie kombinuję - bez speca od składania muzyki, ten pomysł się nie powiedzie. Żeby to wszystko poskładać, będzie w huj roboty. Kilka audycji, jingle, muzę wgrać w przerwach, szumy i jąkania zmniejszyć - to kawał roboty jest, żeby powstała taka jedna paczka, czyli kilka godzin radia do ściągnięcia.

 

Zapłacić fachowcowi niby mogę, ale wyznam wam szczerze - mój cały majątek to 9 tysięcy na ten moment (z tego podatki muszę jeszcze zapłacić za 2015r) no i dwie fury. Ile taki człowiek weźmie hajsu, jakie są ceny za ogarnięcie takich nagrań i audycji? Na ile mi starczy pieniędzy? Kilka audycji i zostaję bez pieniędzy. A serwery, domeny i Artura opłacić trzeba. Z motorynki co sobie chciałem kupić, zrezygnuję dla dobra sprawy kolejny rok z rzędu, huj, trudno.

 

I sami powiedzcie, jak zrobić coś dużego bez reklam? Z czego to wszystko utrzymać? A jak nie wyjdzie - podobnie jak stronka newsy nie wyszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Marek Wolf napisał:

Tak sobie kombinuję - bez speca od składania muzyki, ten pomysł się nie powiedzie. Żeby to wszystko poskładać, będzie w huj roboty. Kilka audycji, jingle, muzę wgrać w przerwach, szumy i jąkania zmniejszyć - to kawał roboty jest, żeby powstała taka jedna paczka, czyli kilka godzin radia do ściągnięcia.

 

Zapłacić fachowcowi niby mogę, ale wyznam wam szczerze - mój cały majątek to 9 tysięcy na ten moment (z tego podatki muszę jeszcze zapłacić za 2015r) no i dwie fury. Ile taki człowiek weźmie hajsu, jakie są ceny za ogarnięcie takich nagrań i audycji? Na ile mi starczy pieniędzy? Kilka audycji i zostaję bez pieniędzy. A serwery, domeny i Artura opłacić trzeba. Z motorynki co sobie chciałem kupić, zrezygnuję dla dobra sprawy kolejny rok z rzędu, huj, trudno.

 

I sami powiedzcie, jak zrobić coś dużego bez reklam? Z czego to wszystko utrzymać? A jak nie wyjdzie - podobnie jak stronka newsy nie wyszła?

Można oglosic zbiórke na forum w szczytnym celu a'la Rydzyk, kto chce niech placi i ile chce...?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.