Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

291 postów w tym temacie

Dobry temat, tylko jak to ma zarabiać, to trzeba prezesa ubrać w ganek, posadzić przed kamerą i pokazać facjatę. Inna wersja to luzik z nogami na biurku a w przerwach stary klip z dobrą energią (Prezes wie, co mam na myśli).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 17.05.2016 at 15:58, Rysiek napisał:

Dobry temat, tylko jak to ma zarabiać, to trzeba prezesa ubrać w ganek, posadzić przed kamerą i pokazać facjatę. Inna wersja to luzik z nogami na biurku a w przerwach stary klip z dobrą energią (Prezes wie, co mam na myśli).

A daj spokój, z moim ryjem to będzie totalna porażka :) Chodzi o ten worek bokserski? Każdy mi mówi że przyśpieszyłem film :)

12 godzin temu, forface8 napisał:

@Farbowana Kita niehabilito - a myślałeś może o wrzuceniu swoich nagrań na Spotify? Nie celem zarobku, tylko po to, żebym ja miał wygodniej :D

Mam tyle roboty z umieszczaniem nagrań na innych stronach, tagowaniem, opisywaniem, wrzucaniem na serwery, że mam tego serdecznie dość. Nawet nie chce sprawdzać co to jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacząłem słuchać od 1. audycji. 

Poza oczywistą wartością merytoryczną mam dwie uwagi (bez zbędnego lizania się po chujach):

1) Marek, Twoje wybuchy śmiechu miażdżą :)

2) Więcej dowcipów o Škodzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marku, jestem właśnie po przesłuchaniu audycji pt. "HWDP? JP100%? Nigdy w życiu. Szanuję Policję". Mówisz, że raperzy zesraliby się w gacie, gdyby gangusy się za nich wzięli. I tu właśnie przypomniała mi się pewna nowina, tak a propos Hemp Gru: http://www.tvp.info/19491015/gangsterzy-z-mokotowa-pobili-rapera-z-hemp-gru-by-wymusic-haracz

Hempy, czy nawet Panowie z Firmy już podkreślali na przestrzeni czasu, że bluzganie policji, to poniekąd bunt przeciwko systemowi. W każdym razie, treść piosenek jest zbyt prymitywna i ciężko oddzielić dobrych policjantów od złych, czego oni sami nie robią - a przekaz idzie w świat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnie kawy z miodem na wysychające gardło ;)

751125d1121d0.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzam! Kilka ostatnich audycji to jest jakiś kosmos. Nie wiem czy podpatrywałeś jakichś mówców, poczytałeś teksty o pracy prezenterów radiowych, albo po prostu zajebiście się wczułeś: Twój styl nagle się zmienił.

Modulacja głosu, intonacja, płynność. Coraz bardziej radiowo i profesjonalnie, jednym słowem - lepiej. Wcześniej słuchałem tylko ze względu na treść, no ale teraz forma też już trzyma poziom. I to jest właśnie klasa, idziesz w dobrą stronę! Ode mnie pozdro 600! - plus jeszcze dwie szóstki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak jest potrzeba przekonwertowania nagrań z YouTube na format mp3 i udostępnienie ich w postaci linków do ściągnięcia, to mógłbym to zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prowadzisz bardzo fajne audycje, szkoda tylko że masz tak mało słuchaczy. W dzisiejszych czasach na Youtube można wiele zarobić. Właśnie dzięki temu Radio znalazłem Te forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marek, @Stulejman Wspaniały, dzięki za audycję:

jeszcze Polska nie zginęła

W pewnym momencie pomyślałem nawet, że jakbyś założył partię to bym się od razu zapisał B)

Warto pójść dalej w ten temat, mówić o dobrych rzeczach i zadbać o poprawę polskiej narodowej samooceny. Podobnie jak indywidualna, nasza świadomość zbiorowa jest ciągle atakowana przez wrogą propagandę. Obce media uderzają w poczucie wartości Polaków tak samo jak reklama: celem jest wychowanie zakompleksionych niewolników, nieszczęśliwych i przepraszających za to że żyją. W zamian za chwilę ulgi i poklepanie po plecach Polak ma kupić gówno produkowane przez zachodni kapitał, zrezygnować ze swoich interesów na świecie i pójść na wojnę z nie swoim wrogiem w "obronie demokracji". Wszystko to ten sam schemat. A my go tu rozwalamy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Stulejman Wspaniały

Marku, dziękuję Ci bardzo serdecznie za nagranie audycji na temat, który niedawno poruszyłem na forum:

Oby dotarło to do jak największej liczby odbiorców :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Średnia wieku użytkowników forum jest dużo wyższa niż moje skromne 18 lat, więc chce zabrać głos w temacie, bo orientuję się w miarę na tej płaszczyźnie. Marek nie myślałeś może o pobocznym projekcie związanym z YT? Aktualny content do mas nie trafi, to jest kwestia oczywista, z wiadomych względów, ale według mnie masz bardzo duże predyspozycje do robienia fajnego siana na tym(ogólnie w płaszczyźnie YT). Głos, poczucie humoru, swoisty luz przy mikrofonie - porównując twój komentarz do topki gamingowego YT no to gościu.. Laik, który miałby wskazać kto ma wiekszą widownię otrzymując próbkę komentarza twojego czy jakiegoś pajaca z top30 gamingYT - bez zawahania wskazałyby, że twój kanał jest popularniejszy. Audycje twoje przesłuchuje od jakiegoś pół roku, 90% przesłuchanych, z czego w niektórych temat niekoniecznie zachęcał, ale dla przyjemności z odsłuchu do obiadu często włączałem, z tego co wiem to utrzymujesz się głównie w tej sferze internetowej a masz predyspozycje, szkoda je marnować, bo w ścisłej topce yt hajs  jest potężny(przy kanałach rozsądnie prowadzonych), mógłbyś się dzięki temu sam lepiej rozwijać + główny content miałby szansę trafić do szerszego grona. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta