Skocz do zawartości

Nic nie znaczący apel do mężątek i wieloletnich partnerek


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

Wiadomo, że koleżanki Ci nie powiedzą prawdy tylko będą się wybielać, że były najlepszymi matkami i żonami.
Ona Ci nie powie, że wzięła frajera by dał jej dziecko i kasę i może spierdalać bo ona była zdesperowana przed 30-ścianą, a teraz cyrograf ślubny i dziecko jest, więc ona ma wyjebane.
Nie mówię, że tak zrobiła, ale jaka jest prawda tego nie dowiesz się z ust kobiety, lecz ze źródeł z zewnątrz.

 

Nie doceniasz mnie i moich koleżanek. :)

 

My normalnie rozmawiamy o takich sprawach. Mówimy o "zaobrączkowaniu ofiary" lub "zaobrączkowaniu frajera". :)

 

Jeżeli od początku chodziło tylko o to, aby założyć rodzinę, mieć dziecko i stabilizację z "bogatym frajerem", to z utratą miłości nie ma problemu, bo nigdy jej nie było. Problem z utratą miłości po ciąży może się pojawić tylko tam, gdzie ta miłość była i gdzie potem kobieta odczuwa zmianę, utratę miłości do partnera. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 16:09, ViolentDesires napisał:

gdzie ta miłość była i gdzie potem kobieta odczuwa zmianę, utratę miłości do partnera. 

 

To wtedy nie była miłość tylko haj hormonalny.
Czytałem o tym w książce.
Problemem ludzi XXi wieku jest to, że nie odróżniają tych rzeczy bo są zbyt poluzowane normy i obyczaje.

Czytałem o przykładzie w książce, w którym dama żaliła się terapeutce, że ona nie wie co się dzieje z jej związkiem, ponieważ nie czuje motylków(kobita 32 lata).
Terapeutka jej wytłumaczyła, że to nie trwa wiecznie i po pewnym okresie czasu następuje kolejny etap w związku, bardziej stabilny, mniej "wybuchowy" emocjonalnie.

Jeżeli ktoś się "odkochał" to po prostu żył pustymi emocjami w stosunku do partnera i jechał na haju i jego resztkach.
Ewentualnie facet zaczął zachowywać się jak beciak i robić z siebie pantofla - wtedy rzeczywiście "odkochanie" może pojawić się w sekundę poprzez tzw. gadzi mózg.
Nie ma innej możliwości.

Wydajesz się dość kumata dlatego dziwi mnie, że rzucasz hasłem "miłość" na lewo i prawo jak coś pustego i małowartościowego.

Moim zdaniem ciąża nie powoduje z automatu "oo odkochałam się".
Na to wpływa wiele czynników, dlaczego partner już jest "niezadowalający".
Ciąża to nie jest łatwy temat dlatego powiedziałbym, że jest to tylko próba relacji bo jednak dochodzą nowe obowiązki, życie generalnie się zmienia i trzeba je poukładać od nowa.
W minute po porodzie na pstryk palca nikt się nie odkochuje, bo jak napisałem na to wpływa wiele innych czynników.
Ciąża tutaj jest jedynie korelacją - równie dobrze może jej nie być.
Ile jest takich przypadków przed ciążą i całe szczęście dzieci z tego nie ma.

 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.08.2020 o 16:09, ViolentDesires napisał:

Nie doceniasz mnie i moich koleżanek. :)

 

My normalnie rozmawiamy o takich sprawach. Mówimy o "zaobrączkowaniu ofiary" lub "zaobrączkowaniu frajera". :)

 

Jeżeli od początku chodziło tylko o to, aby założyć rodzinę, mieć dziecko i stabilizację z "bogatym frajerem", to z utratą miłości nie ma problemu, bo nigdy jej nie było. Problem z utratą miłości po ciąży może się pojawić tylko tam, gdzie ta miłość była i gdzie potem kobieta odczuwa zmianę, utratę miłości do partnera

 

Ech, a jak były zaczynał coś o kredycie, to ja głupia mówiłam, żeby teraz w ogóle o tym myśleć, bo zadłużanie się to głupota. 

Ale nie widzi mi się coś w stylu "tak misiu, musimy kredyt, weźmiesz???" a potem traktować drugą osobę, z którą się żyje jak ścierę. 

 

I tak zazdroszczę bezwzględności. 

Edytowane przez Halinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/25/2020 at 2:09 PM, ViolentDesires said:

Nie doceniasz mnie i moich koleżanek. :)

 

My normalnie rozmawiamy o takich sprawach.

Wiemy, wiemy. Netloszki pełne są tego typu twórczości.

 

Tylko facetom jakoś tego nie mówicie. Ani wprost ani nie wprost anie w żaden inny sposób.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.