Skocz do zawartości

Anty biała propaganda


Nieugięty

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż bracia starsi w niewierze mają w rękach nie tylko Hollywood, ale też zwykłe media, wpływają na to jakie reklamy są emitowane w takowych.

 

Zacznijmy od reklam:

I nie jest przypadkiem, że biały mężczynza przedstawiany jest tak jako słaby, głupek, fajtłapa, frajer. Natomiast potomkowie z Afryki przedstawiani są jako elokwentni, silni, przywódczy, męscy. Celem jest zakodowanie w mózgach białych kobiet: jak to mówił testoviron, "polki dawajcie czarnym".

 

 

 

(w powyższej reklamie nawet najlepszy biały pokornie słucha czarnego)

 

 

Cały zbiór reklam tutaj:

https://www.youtube.com/user/MsCaithness/videos

 

Kolejną kwestią są filmy:

Nie dalej niż tydzień temu miałem nieprzyjemność obejrzeć film "Amistad". Kto widział ten wie o czym mówię. Określenie białych jako "sprzątacz nawozu", "smutni ludzie" etc..

 

Film do obejrzenia choćby tu:

http://www.cda.pl/video/183859fe

 

O Django nawet nie piszę. Co do innych filmów bardzo trafnym określeniem jest "magiczny czarny".

https://en.wikipedia.org/wiki/Magical_Negro

 

Myślę, że warto wiedzieć co się dzieje również na tym polu walki. Taka wiedza może się nam niedługo przydać tu, w Europie.

 

http://renegadetribune.com/destroying-the-anti-white-arguments/

http://whitegenocideproject.com/about-white-genocide/

 

https://www.youtube.com/user/LifePsyop/videos

 

^ 5 części anti white propaganda

 

Ksiądz Bronisław Bozowski mawiał: „Nie ma przypadków, są tylko znaki”

Edytowane przez Nieugięty
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna już podprogowo wtłacza się poczucie białej winy,  jesteś dumny z bycia białym

albo przeciwko mieszaniu się ras to z automatu jesteś kreowany na nazistę i nieudacznika.

 

W RPA istnieje coś takiego jak dyskryminacja pozytywna(sic!), tzn. pracę musi dostać najpierw czarny facet, potem czarna kobieta, na końcu biały mężczyzna.

 

Biali nie mogą mieć większości udziałów w firmach, liczne ataki/kradzieże/gwałty wymierzone w białych farmerów i pozbawianie ich ziemi.

Poza tym kraj w zapaści, to jest ta demokracja mandeli.

 

I Janusz Waluś za to siedzi od '93r. w Pretorii, przykre.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

Od dawna już podprogowo wtłacza się poczucie białej winy,  jesteś dumny z bycia białym

albo przeciwko mieszaniu się ras to z automatu jesteś kreowany na nazistę i nieudacznika.

 

W RPA istnieje coś takiego jak dyskryminacja pozytywna(sic!), tzn. pracę musi dostać najpierw czarny facet, potem czarna kobieta, na końcu biały mężczyzna.

 

Biali nie mogą mieć większości udziałów w firmach, liczne ataki/kradzieże/gwałty wymierzone w białych farmerów i pozbawianie ich ziemi.

Poza tym kraj w zapaści, to jest ta demokracja mandeli.

 

I Janusz Waluś za to siedzi od '93r. w Pretorii, przykre.

 

 

 

Waluś wychodzi na wolność :):

http://afrykagola.pl/?p=6042

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, jestem w szoku. Dzięki za informację. :o

Jeszcze niedawno to wydawało się niemożliwe. Mam nadzieję, że nic dziwnego się nie wydarzy.

 

To tylko luźne skojarzenie, ale np. Rudolf Hess po spędzeniu 40 lat w więzieniu rzekomo powiesił się w wieku ponad 90 lat

na kablu chwilę przed końcem wyroku. 

 

Będzie trzeba śledzić temat na bieżąco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobaczcie jak u nas w TV są celebrowane takie rzeczy: np że polską edycję jakiegoś tam programu typu top model wygrała czarna, albo jaki był szał jak ten czarny pozował z krupą.

To się dzieje na naszych oczach.

Ale zawsze mam pocieszenie, że to i tak biali są zawsze najbogatsi i mają najwięcej zasobów na świecie. Co innego dla zwykłego kowalskiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie słucham rapu, a hip hopem-jako nędzną podróbą gettowego ujadania-gardzę. Te same pozerskie miny, chudzielce w za dużych koszulkach i gaciach jak wory na kartofle, pryszcze na facjatach. Komiczne udawanie kogoś, kim się nie jest. Dzieciaki  usiłują promować obce antykulturowe wzorce rodem z ulicy.

Jak widzę kogoś w szerokich gaciach i bluzie z  kapturem zakrywającym facjatę, wiem, że nie reprezentuje naszych europejskich wzorców, tylko uliczne brudasostwo:)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPeruggio bez przesady. To jest tylko rodzaj muzyki. Może się podobać lub nie. Jak nawija Sokół, Wilku, Joka, Magik czy nawet Eminem, ja nie widzę w tym pozerstwa, widać, że czują się w tym jak ryba w wodzie i jak dla mnie przebijają czarny rap. Chyba trochę na tym polega wyjście z matrixa, żeby SAMEMU dobierać dla siebie to co Ci pasuje, co Ci się podoba bez względu na to co mówią inni. Filtrowanie. Każdy pod siebie, tak jak czuje.

 

Gardzenie czymś dlatego, że tak wymaga dana kultura, społeczeństwo, bo tak wypada, to też zamykanie się trochę w nieswoim świecie. Poza tym murzyński rap i polski hiphop, który się zaczął od K44 i PFK to zupełnie co innego.

 

Mnie czasem nachodzi ochota na tą muzykę. Może większości nie lubię, ale są fajne kawałki.

 

 

 

 

Sorry za mały OT. A tak co do tematu. Nie wiedziałem, że to aż tak wygląda w mediach. Dzięki za info.

 

14495936704769.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz obce wzorce antykulturowe, Twoja sprawa.

Nikt Ci tyle nie powie o prawdziwym życiu, co nieopierzeni młodzieńcy w cokolwiek za dużych strojach cyrkowych.

Pierwsza miłostka, pierwszy dresik na dupie, pierwsze papieroski, conocne nasiadówki w obszczanych klatkach, pierwszy trądzik...(przerwa na nieskoordynowane bezwładne ruchy łapami)....ulica, monopolowy, osiedle..... (przerwa na nieskoord.)......jesteśmy naturszczykami! (takimi nie do końca po prawdzie, bo białe murzyny, ale dzieciaki się zafascynują, bo jest ''przesłanie'').

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Siergiej9 napisał:

Panowie too może ktoś wklei jakieś rzeczy , obrazki etc. probiałe .

 

" Gardzenie czymś dlatego, że tak wymaga dana kultura, społeczeństwo, bo tak wypada, to też zamykanie się trochę w nieswoim świecie. Poza tym murzyński rap i polski hiphop, który się zaczął od K44 i PFK to zupełnie co innego. "

 

A gdybym ci powiedział, że ci kolesie wycinali z puszek po coli kawałki żeby se je między zęby włożyć i wyglądać jak jebane asfalty?

Że ich ulubionym tematem był kał.

Że każdy z nich z radością chyba obciągnąłby czarnemu ponieważ "oni są dużo lepsi od nas".

Że są kompletnymi zjebami.

Że pannę (małżonkę) jednego ruchał pies i cała wieś (ze mną włącznie).

Że absolutnie, pod każdym względem są spierdoleni.

Że nawet jeden ciul z drugim ciulem nie potrafi jak człowiek pograć na playu.

Że są prymitywni jak sam skurwysyn.

Że... .

Zrozum chłopak, to odpadki.

Efekty nieudanej aborcji.

 

Edytowane przez wroński
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silny mentalnie świadomy biały facet jest na wyginięciu.

Myślę, że idee tego forum to płynięcie pod prąd. Jesteśmy mniejszością.

Jest to próba wskrzeszenia czegoś, co kiedyś było normalnością a teraz po prostu zanika.

Zanika przez coraz większy wpływ kobiet na kształtowanie społeczeństwa a raczej demontowanie jego podstawowych wartości i reguł. 

Kobiety dostają w większości prawa do wychowywania dzieci w przypadku rozwodów.

Dzięki temu dostarcza się społeczeństwu rzesze zniewieściałych facetów, białych rycerzy zindoktrynowanych przez kobiety. 

Tacy faceci zginają kręgosłup tak jak wiatr zawieje, boją się opinii innych, łatwo ich wystraszyć słowami rasista, antysemita itd. 

Obawiam się, że nie ma odwrotu od tego trendu.

A potem przyjdzie (lub już jest i przybiera na sile) ktoś może bardziej prymitywny ale silny, trzymający się swoich zasad, męski.

I pozamiata.

A kobiety? One standardowo przeskoczą na silniejszą gałąź

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że  w Polsce taka propaganda poprostu nie zadziała. Nie mamy kogoś wobec kogo możemy czuć się gorsi bo jesteśmy tylko biali. Aczkolwiek jak sobie tak patrzylem na badania to i tak białe kobiety wolą białych mężczyzn (chyba dotyczyło to ameryki a z jewropą nie wiem) niż kolorowych aczkolwiek nie znalazłem nic jak ta preferencja zmienia się w czasie choć nie wydaje mi się aby były jakieś poważne wachania. O dziwo biała rasa chyba bardziej zagrożona jest w europie zachodniej niż  w ameryce bo to jest rewolucja którą defacto apowodowali zasrany jankeski rząd i ktokolwiek za nimi stoi.

ps. znalazłem taką wisienke 

c2qgIh.jpg

Edytowane przez Brzygot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawiązując w pewnym stopniu do tego tematu to powiem, że mnie osobiście irytuje szczególnie jedna rzecz. Mianowicie taka że jak jakiś Seba powie w internecie jakiś żart o murzynach to płeć żeńska dostaje potwornego bólu dupy i dają takiemu żartownisiowi łatkę "rasisty". Zastanawiało mnie przez jakiś czas, dlaczego jak zobaczą jakiś czarny humor o negroidach to samice się mocno irytują? Może dlatego że marzą o murzyńskim kutasie w swej cipie? Tego to ja nie wiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2016 at 16:08, toreador napisał:

Silny mentalnie świadomy biały facet jest na wyginięciu.

Myślę, że idee tego forum to płynięcie pod prąd. Jesteśmy mniejszością.

Jest to próba wskrzeszenia czegoś, co kiedyś było normalnością a teraz po prostu zanika.

Zanika przez coraz większy wpływ kobiet na kształtowanie społeczeństwa a raczej demontowanie jego podstawowych wartości i reguł. 

Kobiety dostają w większości prawa do wychowywania dzieci w przypadku rozwodów.

Dzięki temu dostarcza się społeczeństwu rzesze zniewieściałych facetów, białych rycerzy zindoktrynowanych przez kobiety. 

Tacy faceci zginają kręgosłup tak jak wiatr zawieje, boją się opinii innych, łatwo ich wystraszyć słowami rasista, antysemita itd. 

Obawiam się, że nie ma odwrotu od tego trendu.

A potem przyjdzie (lub już jest i przybiera na sile) ktoś może bardziej prymitywny ale silny, trzymający się swoich zasad, męski.

I pozamiata.

A kobiety? One standardowo przeskoczą na silniejszą gałąź

 

Dobrze napisane Toreador. Tak mi przyszło na myśl, że silni świadomi faceci są faktycznie na wyginięciu. A nie przyszło Tobie i Wam Bracia na myśl, że w pewnym sensie biali mężczyźni sami na to zapracowali i bardzo skutecznie się wyrżnęli w trakcie dwóch ku....wsko okrutnych i bezmyślnych wojen XX wieku. Przecież ta tzw. cywilizowana Europa była w całej historii nowożytnej areną najbardziej krwawych, często bratobójczych wojen pochłaniających miliony ludzkich istnień ze wszystkich kontynentów na Ziemi, tej Ziemi (cytat z Marka :) . Biali mężczyźni ginęli w imię jakichś z dupy wziętych racji, a kobiety były strażniczkami ognisk domowych z dziećmi, ale bez mężczyzn. I grzały swoje tłuste dupy w ciepełku domowym, gdy biali mężowie zdychali pod Stalingradem z zimna i od kul wroga. Resztę w tej materii teraz załatwiają te właśnie nasze Panie robiąc z nas bezwolnych, bezjajecznych providerów. Wykańczając nas później na sprawach rozwodowych i niejednokrotnie karnych, po fałszywych zgłoszeniach o przestępstwach jakoby przez nas popełnionych. 

Może przyszedł czas aby w tej tak wspaniałej i cywilizowanej Europie zamieszkali osobnicy innej rasy. (taki żarcik :) mała prowokacyjka). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.