Skocz do zawartości

Jak kobiety oszukują facetów?


Rekomendowane odpowiedzi

Mila Kunis panowie ...
Równie dobrze może to się odnosić do ilustracji "po ślubie i przed ślubem"

b7676559258e5541e699c9ed85db6fce.jpg

Więcej nie ma co wklejać, bo to zbyt eleganckie forum by je czymś takim szpecić.
Dla wytrwałych i tych po obiedzie, słowo klucz w wyszukiwarce "przed i po makijażu" :mellow:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś pokłóciłem o to  ze swoją Ex i jej koleżaneczką...:lol:

Powiedziałem: To weźcie 10 przypadkowych mężczyzn, i 10 losowych kobiet, w wieku 40-70 lat - i niech każde z nich stanie NAGO, bez ubrań i bez makijażu.

Kto będzie LEPIEJ wyglądał ?

 

Ale się rozdarły idiotki na mnie ...:D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pozwolę na delikatnie przerobienie żartu jaki swego czasu chodził o trefnym alkoholu z Czech.

 

Oryginał brzmi:

 

Siedzi dwóch pijaczków i jeden się chwali do drugiego, jaki to wspaniały alkohol z Czech zakupił.

Drugiemu od zachwalania ślinka pociekła po brodzie i zaczął namawiać do degustacji.

Po drugim kielichu wywiązuje się następująca wymiana zdań:

-Ty, Zdzichu! Dobre to...

-Tak, tak! Doskonałe, tylko pijmy szybciej, bo się ściemnia

 

:D

 

Moja przeróbka brzmi nawiązując do Kryssa:

 

Siedzi dwóch pijaczków i jeden się chwali do drugiego, jaki to wspaniały alkohol z Czech zakupił.

Drugiemu od zachwalania ślinka pociekła po brodzie i zaczął namawiać do degustacji.

Po drugim kielichu wywiązuje się następująca wymiana zdań:

-Ty, Zdzichu! Dobre to...

-Tak, tak! Doskonałe, tylko pijmy szybciej, bo się ściemnia

-No i cóż z tego?

-Mariola nie umalowana idzie...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy jak bym zajechał pod modny klub wypożyczonym na dobę Aston Martinem, walnął na blat portfel suto wypchany skserowanymi

200 złotówkami i plikiem nieważnym złotych kart VISA a w bokserki wepchnął sobie pęto kiełbasy myśliwskiej - to czy one nie poczułyby się oszukane.

 

Bo w drugą stronę to często-gęsto na wabia mamy kłamstwo staników push-up (powinno być karalne ich używanie!) i kamuflaż makijażu.

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, no Sub, pojechałeś z tym pętem kiełbasy :D

Matka mojej kunpeli powtarzała jej - "nie ważne czy długi czy krótki, ważne żeby był gruby". Ot, matczyna troska :D

--

p.s. I tak ona rzuciła wieloletnią "jedyną miłość" dla swojego ginekologa w okamgnieniu. Widać, nieźle dłubał ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Subiektywny napisał:

Ciekawe, czy jak bym zajechał pod modny klub wypożyczonym na dobę Aston Martinem, walnął na blat portfel suto wypchany skserowanymi

200 złotówkami i plikiem nieważnym złotych kart VISA a w bokserki wepchnął sobie pęto kiełbasy myśliwskiej - to czy one nie poczułyby się oszukane.

 

Bo w drugą stronę to często-gęsto na wabia mamy kłamstwo staników push-up (powinno być karalne ich używanie!) i kamuflaż makijażu.

 

S.

 

Uuuu..... Nie chciałbyś wiedzieć co się dzieje.... Gdzieś o tym pisałem, że z kumplem tak zrobiliśmy. Tylko nie Astin a nowe BMW 5 i bez złotych kart i bez kiełbasy a branie takie, że zostałem kilkakrotnie zgwałcony samym wzrokiem...

 

Rano, po zdaniu, "że dla mnie liczy się coś więcej niż sam seks i że nie zwiążę się z kobieta, która od razu poszła do łózka, bez sprawdzenia jakim jestem człowiekiem" (czy cóś w tym stylu), to myślaem, że samym wzrokiem mnie zasztyletuje. Gdyby nie kumpel z boku, to zapewne doszło by do poważnych rękoczynów...

 

:D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o jakże to popularnych portalach społecznościowych typu instagram gdzie dana pani o urodzie 5/10, dzięki zastosowaniu filtrów nagle wskakuje na poziom 8/10. a wśród niej zaczynają się pojawiać internetowi stulejarze, którzy podbijają danej pani ego. I wówczas taka pani nagle wybiera sama sobie wśród całkiem niezłych samców, którzy przewyższają jej SMV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wroński napisał:

Panowie, tu chodzi o wyrobienie bezwarunkowego odruchu antyściemowego.

A więc zaczynamy;

 

Eh, szkoda, że nie mam zdjęcia Kasioli z makijażem od przodu :(

 


Wroński, przekupimy Cię lajkami, jak lewacka UE miliardami Erdogana. Ale na boga allaha, zakręć kurek i nie wpuszczaj ciapaków  wklejaj już tych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kryss napisał:

:D:D:D

podobno nie ma brzydkich kobiet.....

czasem tylko nie jesteśmy w stanie wypić tyle żeby to była prawda


Bo w kazdej kobiecie mozna znalezc cos ladnego! Kiedys sam chcialem sobie udowodnic, ze to prawda i patrzylem sie przez pol godziny na gruba babe, ktora siedziala na przeciw mnie w pociagu. Zarla chipsy, popijala cola, buty adidasy znoszone, wlosy tluste. Ale miala bardzo ladne ucho. Da sie? Da sie! Co do plci pieknej. Leje sie z tego, jak sie nie umyje raz dziennie to smierdzi, musi sie golic co chwile, jak sie nie umaluje to masakra... Sami sobie odpowiedzcie na to stwierdzenie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, greturt napisał:

Leje sie z tego, jak sie nie umyje raz dziennie to smierdzi, musi sie golic co chwile, jak sie nie umaluje to masakra... Sami sobie odpowiedzcie na to stwierdzenie.

 

Zapomniałes dodać, że TO ma takie dni , że jak nawet sie wykąpie to i tak śmierdzi:wacko:.

Dziwne karykaturalne stworzenia:lol:.

Gorszy sort - taki Bożydar, Bóg ma także poczucie humoru:lol:, no i pewnie chciał nas trochę ukarać:lol:

SH.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.