Skocz do zawartości

Przysięgam i dziękuję!


Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszy post będzie 100 postem na forum. Chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim braciom za daną lekcję życia do tej pory dla mnie. Jestem bardzo wdzięczny wam za to, że przybliżyliście mnie do zdobycia jak najbardziej potrzebnej wiedzy w dorosłym życiu, gdyby nie wy pewnie bym przepadł z kretesem :D Chciałbym szczególnie podziękować gościowi, który nakierował mnie tutaj zupełnie przypadkiem, a dokładnie podczas przypadkowej rozmowy na omegle :D Dzięki wielkie! Jeśli tu jesteś to się odezwij.

 

Z racji tego, że już dość dużo czasu spędziłem tutaj i moim osobistym zdaniem, bardzo owocnie chciałbym złożyć przysięgę przed wami:

 

-nie będę się pakować w żadne długotrwałe związki aż do 30-35 roku życia.

-skupiam się teraz na sobie, na samorozwoju, na powiększaniu swoich zasobów materialnych jak i wiedzy

-będę pracować wytrwale nad kontrolą emocji, a mam tutaj na myśli regularną medytację

-dzięki waszej wiedzy i mojemu oku będę wychwytywać wszystkie błędne wzorce przekazane przez rodzinę, by przyszłe pokolenia nie doświadczały tego samo (złamię "przekleństwo pokoleniowe")

-będę dostarczał organizmowi regularny wysiłek fizyczny

-ciągle będę podbijał swoją pewność siebie

-i zawsze się będę dzielić moim doświadczeniem z wami i radzić :D

 

Pomimo tego, że jestem jeszcze młodym człowieczkiem na wielkiej drodze jaką jest życie, wierzę, że dzięki nabytemu doświadczeniu nie "spierdolę" :D

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, jesli pomoglem lub nakierowalem choc raz. Z tym zwiazkiem dlugotrwalym to wyluzuj. Kwestia indywidualna. Wszystkim (tak mysle) braciom tutaj chodzi po prostu o zachowanie pewnych zasad w przyrodzie i szacunku do siebie czyli gniecenie do gleby kazde kretynskie zachowania ksiezniczek. Niewazne czy maglujesz dupy ciagle czy masz dluzszy zwiazek. Tak mi sie wydaje. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, greturt napisał:

Ciesze sie, jesli pomoglem lub nakierowalem choc raz. Z tym zwiazkiem dlugotrwalym to wyluzuj. Kwestia indywidualna. Wszystkim (tak mysle) braciom tutaj chodzi po prostu o zachowanie pewnych zasad w przyrodzie i szacunku do siebie czyli gniecenie do gleby kazde kretynskie zachowania ksiezniczek. Niewazne czy maglujesz dupy ciagle czy masz dluzszy zwiazek. Tak mi sie wydaje. Pozdr!

 

Złożył przysięgę, niech dotrzyma słowa. Krzywdy nie dozna przez tę przysięgę na pewno :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.