Skocz do zawartości

Anal


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Miłość Grecka, najpiękniejszy sposób by okazać pięknej Pani swą miłość do niej :) Najlepsza pozycja dla Pani, to gdy wsparta jest na łokciach, kolanach i wierze w sapiącego z rozkoszy samca. No cóż, płochliwa to wiara, ale lepsza taka niż żadna. Lubię ten moment gdy wkraczam w spiżowe bramy,a moi dwaj przyjaciele stoją za mną, gdy Pani miota się w pragnieniu zakazania mi tej rozkoszy - no cóż, w tej chwili obawiam się że jest to niemożliwe. Spętana moimi ramionami, masą chutliwego ciała i wyobrażeniem mego zadowolenia, pozwala mi zrobić to, co trzeba. A mi trzeba doprawdy niewiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz próbowałem, wszystko okej. Oczywiście dziewicza dupa pokroju Sylwii, nieruszana no ale jak dopadłem to koniec, a jej się strasznie podobało. Anal nie jest raczej dla każdej na pewno. 

 

 

Sylwia fakt faktem nie kazdej sprawia to przyjemnosc, ale te które przełamią bariere psychologiczną mają dodatkowe doznania, ale nie kazda kobieta musi je miec, zaleznie od biologii ciala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo subtelna, raczej psychologiczna. Sam fakt rżnięcia kobiety jak się chce jest bardzo pierwotne i atawistyczne, podkręca przyjemność i dominacje nad kobietą, a to np. na mnie bardzo działa intensywnie więc biologicznie raczej delikatna zmiana w odczuciu, ale wciąż wyraźna, ale psychologiczna całkiem inna bo bierzesz ją z innej strony. 

 

Na pewno jest to dodatkowy bodziec dla faceta ale na pewno nie jest czymś co musi być zawsze albo jak tego nie ma to jest jakiś problem, jest to opcja dodatkowa i zależna już od biologii kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew obiegowym opiniom ;)   nie każda kobieta rozpalona po pierwszym, drugim, ósmym orgazmie da się ujechać w czekoladkę. Po orgazmie na anal się nie skuszę, przed - rozpalona do czerwoności, pragnąca całą sobą samca - wpuszczę go wszędzie a seks analny sprawi mi niesamowitą radochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew obiegowym opiniom ;)   nie każda kobieta rozpalona po pierwszym, drugim, ósmym orgazmie da się ujechać w czekoladkę. Po orgazmie na anal się nie skuszę, przed - rozpalona do czerwoności, pragnąca całą sobą samca - wpuszczę go wszędzie a seks analny sprawi mi niesamowitą radochę.

 

 

To najlepszy stan i najlepsza satysfakcja dla samca. Najlepszy jest stan po czerwoności, rozpalona do fioletowości. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wcale nie trzeba mieć siedemnastu szczytowań żeby wylądować na szczycie  :rolleyes:

 

 

Ja osobiście rzadko kiedy na to pozwalam, lubie jak kobieta sie z tym męczy, w sumie ja nie musze uprawiac seksu z kobieta czasem jest tak, ze jak widze niemoc kobiety w swoich szponach jak stara sie dojsc i zaspokoic, ale ja przestaje i ona nie dochodzi, a tylko sie rozpala bardziej i bardziej, ale przywiazana nic nie moze zrobic to jest tak nasycające ze nie ma potrzeby seksu nawet. haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Wbrew obiegowym opiniom ;)   nie każda kobieta rozpalona po pierwszym, drugim, ósmym orgazmie da się ujechać w czekoladkę. Po orgazmie na anal się nie skuszę, przed - rozpalona do czerwoności, pragnąca całą sobą samca - wpuszczę go wszędzie a seks analny sprawi mi niesamowitą radochę.

Kasieks, u Ciebie anal musi być poprzedzony "normalnym" stosunkiem w cipkę czy może sam stanowić główne danie, bez przystawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieks, u Ciebie anal musi być poprzedzony "normalnym" stosunkiem w cipkę czy może sam stanowić główne danie, bez przystawek?

 

Musi być poprzedzony rozpaleniem umysłu, a za nim pójdzie ciało. Nikt mnie nigdy nie brał od tyłu bez możliwości ruchu, więc pieszczoty analne dopełniam stymulacją łechtaczki i pochwa mi niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Musi być poprzedzony rozpaleniem umysłu, a za nim pójdzie ciało. Nikt mnie nigdy nie brał od tyłu bez możliwości ruchu, więc pieszczoty analne dopełniam stymulacją łechtaczki i pochwa mi niepotrzebna.

Możesz rozwinąć, co rozumiesz poprzez "rozpalenie umysłu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obietnica rozkoszy namalowana słowem, gestem, spojrzeniem. Czasami kilka smsow wystarczy. Rozkręcasz kobiecą wyobraźnię tak aby nie mogła doczekać się spotkania sam na sam. Tylko tyle i aż tyle.

I wystarczy chwila pełnego napięcia oczekiwania na pierwszy dotyk aby niesamowicie zmoknac. Każda kolejna minuta sprawia już fizyczny ból gdy kobiecość pulsuje i czeka na ciebie. Co za różnica jak mnie weźmiesz skoro orgazm czeka tylko na twój jeden dotyk. Co za różnica czy zrobimy to szybko, wręcz sportowo czy będziemy się kochać godzinami. Będzie tak jak chcesz. Tylko wejdz we mnie i bądź mężczyzną. Bij, gryź albo głaszcz i caluj, wezmę co mi dasz gdy jestem w takim stanie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Obietnica rozkoszy namalowana słowem, gestem, spojrzeniem. Czasami kilka smsow wystarczy. Rozkręcasz kobiecą wyobraźnię tak aby nie mogła doczekać się spotkania sam na sam. Tylko tyle i aż tyle.

I wystarczy chwila pełnego napięcia oczekiwania na pierwszy dotyk aby niesamowicie zmoknac. Każda kolejna minuta sprawia już fizyczny ból gdy kobiecość pulsuje i czeka na ciebie. Co za różnica jak mnie weźmiesz skoro orgazm czeka tylko na twój jeden dotyk. Co za różnica czy zrobimy to szybko, wręcz sportowo czy będziemy się kochać godzinami. Będzie tak jak chcesz. Tylko wejdz we mnie i bądź mężczyzną. Bij, gryź albo głaszcz i caluj, wezmę co mi dasz gdy jestem w takim stanie.

Dzięki, naprawdę potrafisz plastycznie opisać, jak to wygląda z waszej "strony barykady" :) Nawet w tak "dupnym" temacie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym analem? :D zgłupieliście do reszty :D

moja dupka jest nietknięta i nikomu jej nie dam :P nie rozumiem jak może to sprawiać przyjemność kobiecie wrrrrr :lol:

zobaczysz jak ci się przeje "klasyczny sex" to i dupkę wypniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.