Skocz do zawartości

Anal


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Obietnica rozkoszy namalowana słowem, gestem, spojrzeniem. Czasami kilka smsow wystarczy. Rozkręcasz kobiecą wyobraźnię tak aby nie mogła doczekać się spotkania sam na sam. Tylko tyle i aż tyle.

I wystarczy chwila pełnego napięcia oczekiwania na pierwszy dotyk aby niesamowicie zmoknac. Każda kolejna minuta sprawia już fizyczny ból gdy kobiecość pulsuje i czeka na ciebie. Co za różnica jak mnie weźmiesz skoro orgazm czeka tylko na twój jeden dotyk. Co za różnica czy zrobimy to szybko, wręcz sportowo czy będziemy się kochać godzinami. Będzie tak jak chcesz. Tylko wejdz we mnie i bądź mężczyzną. Bij, gryź albo głaszcz i caluj, wezmę co mi dasz gdy jestem w takim stanie.

Co za poetycki opis. Aż mi się gorąco zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Mogę pisać na dowolny temat o tym co mi wtedy siedzi w głowie. Tylko kto to będzie czytał :P

Jeśli będziesz pisała w ten sposób, ja na pewno będę czytał i myślę, że nie tylko ja. Poza tym to ciekawe jest, jesteś kobietą a my faceci pragniemy wejść w wasze....umysły. Więc uzewnętrzniaj się śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co wy z tym analem? :D zgłupieliście do reszty :D

moja dupka jest nietknięta i nikomu jej nie dam :P nie rozumiem jak może to sprawiać przyjemność kobiecie wrrrrr :lol:

W tym roku bzykalem przez jakis czas dwudziestopieciolatke ktora przy analu dochodzila do orgazmu - niestety byla dosyc mocno pokrecona w glowie i probowala mna manipulowac wiec krzyknalem jej: 'Next!' :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizowalbym - ostatnio zaakupilem w Sellgrosie taki specyfik durexa na bazie silikonu - bardzo wolno wysycha i jest ultrasliski... W mniejszym opakowaniu niz te plastikowe olejki do masazu (tez Durexa).

Zalezy co kto lubi. my własnie unikamy olejkow durexa i preferujemy dla dzieci lub kupujemy droższe (nazwy nie pamietam) w sexshopach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja nie wiem dla czego faceci lubią tak sexić kobietę w tyłek co jest w tym takiego fajnego? przeciez to nawet przyjemne nie jest i jak dla mnie działa jak lewatywa a uczucie w trakcie jest nie przyjemne więc nie idzie się skupić na tym bo myślę w tedy tylko o tym czy mi się chce czy tak się tylko wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie, anal to standardowa sprawa w seksie z kobietą.

Najlepsza pozycja i doznania, jak dla mnie - w pozycji misjonarskiej. Mogę napisać, że "rozdziewiczyłem" w ten sposób, kilka pań ;).

Jako ciekawostkę przytoczę, że raz zdarzyła się nieprzyjemna historia ...

Pani, która była przeze mnie "posuwana", miała owsiki ... widok wijących się na mym członku robali ... oj obrzydliwe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, anal to standardowa sprawa w seksie z kobietą.

Najlepsza pozycja i doznania, jak dla mnie - w pozycji misjonarskiej. Mogę napisać, że "rozdziewiczyłem" w ten sposób, kilka pań ;).

Jako ciekawostkę przytoczę, że raz zdarzyła się nieprzyjemna historia ...

Pani, która była przeze mnie "posuwana", miała owsiki ... widok wijących się na mym członku robali ... oj obrzydliwe ...

 

oh szajse - mogles nam oszczedzic tego wynurzenia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.