Skocz do zawartości

Monument - Senegal


MoDoc

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się ten pomnik w Senegalu.

Samiec Alfa opoką dla rodziny. Zwróćcie uwagę jak on trzyma tę kobietę. Ona wpatrzona w niego, a on w każdej chwili może ją 'upuścić' i zostawić jak mu zacznie fikac. Ma na nią wyjebane, patrzy w przyszłość.
Co sądzicie o tym monumencie bracia?

 

Firma która to budowała pochodzi z Korei Północnej. Mają romach skur...! :D


800px-Le_Monument_de_la_Renaissance_afri

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu się nie podoba, zwłaszcza krytykom, czyli jak dla mnie strzelili w dziesiątkę.

Na wikipierdii nie zapomnieli wspomnieć nawet o tym, że jest seksistowska. (OH, THOSE POOR, DUMB BASTARDS...)


Kwestie tego czy państwo Senegal stać na takie frykasy to już zupełnie inna sprawa. I w sumie nie moja.

 

Trochę trąci socrealem. Czego nie postrzegam ani jako wadę ani zaletę. To po prostu taki styl.

A Osobiście wolę lepiej dopracowana formę i detal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej monument przedstawia silnego mężczyznę, potrafiącego prowadzić i zadbać o rodzinę. Kobieta patrzy na niego, ale... gdzie patrzy on i na co wskazuje to dziecko? Czyżby na Europę, mówiąc, że tam jest Twoja przyszłość? Ty, czarny człowieku, zalejesz swoim nasieniem ten zniewieściały, zgnity i pełen impotentów kontynent?

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomnik kozak.

Zupełnie w przekazie i treści opozycyjny do pseudowartości (raczej wynaturzeń) jakie promują na siłę w Europie środki masowego przekazu.

Wszystko co dzisiaj promuje rodzinę z odpowiednią hierarchią jak na tym pomniku zasługuje na pochwałę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.