Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Wszystkie te gadki o Marsie i Wenus... Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego tylko mężczyzni są w stanie myśleć racjonalnie... W zeszłym tygodniu poszedłem z moją żoną do łóżka. Zaczęliśmy się pod kołdrą głaskać i dotykać. Byłem już gorący jak cholera i myślałem, że Ona również, ponieważ to, co robiliśmy miało jednoznacznie podłoże seksualne. Lecz właśnie w tym momencie rzekła do mnie:
- Posłuchaj, nie mam teraz ochoty się kochać, chcę tylko, żebyś wziął mnie w ramiona, dobrze?
Odpowiedziałem:
- Coooooooooo?????????
W odpowiedzi usłyszałem, no jak sądzicie, co? To przecież jasne:
- Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb kobiet!
W końcu zrezygnowałem i skapitulowałem. Nie miałem tej nocy seksu i tak zasnąłem... Następnego dnia poszedłem z żoną do Centrum Handlowego na zakupy. Patrzyłem na Nią, gdy przymierzała 3 piękne, ale bardzo drogie sukienki. Ponieważ nie mogła się zdecydować, powiedziałem Jej, żeby wzięła wszystkie trzy. Nie wierzyła własnym uszom i zmotywowana przez moje pełne wyrozumiałości słowa, stwierdziła, że do nowych sukienek potrzebuje przecież nowe buty, zresztą te, które na wystawie oznaczone były ceną 600 Euro. Na to rzekłem, że oczywiście, ma racje. Następnie przechodziliśmy obok stoiska z biżuterią. Żona podeszła do wystawy i wróciła z diamentową kolią. Gdybyście mogli Ją widzieć!!! Była wniebowzięta!!! Prawdopodobnie myślała, że nagle zwariowałem, ale to było Jej w gruncie rzeczy obojętne. Sądze, że zniszczyłem wszelkie schematy myślenia filozoficznego, na których się do tej pory opierała, gdy po raz kolejny powiedziałem "tak" i dodałem "piękna kolia"... Teraz była wręcz seksualnie podniecona. Ludzie!!! Jej twarz wyrażała tyle uczuć, musielibyście to widzieć! W tym momencie powiedziała ze swoim najpiękniejszym uśmiechem:
- Chodź, pójdziemy do kasy zapłacić.
Trudno mi było nie wybuchnąć śmiechem, gdy Jej odpowiedziałem:
- Nie, kochanie, nie mam teraz ochoty tego wszystkiego kupować...
Jej twarz zbladła jak ściana, a jeszcze bardziej, gdy dodałem:
- Mam tylko ochotę na to, żebyś mnie wzięła w ramiona.
Gdy z wściekłości i nienawiści już prawie pękała, wbiłem ostatni gwóźdź:
- Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z finansowych możliwości meżczyzn.
Sądze, że nie będę miał seksu pół roku.

  • Like 16
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wrzucę to tutaj, nic odkrywczego ale powoli jest cotaz więcej artykułów/blogów opisują rzeczywistość

 

http://swiattopytania.blogspot.com/2016/07/zycie-faceta-zaczyna-sie-po-30-tce.html

 

Cytat

O JEDNYM OKU, BYLE W TYM ROKU. JESZCZE NIE

 

Co wiemy o życiu gdy jesteśmy młodzi? Czego chcemy? W przedszkolu chcemy mieć najlepsze zabawki. Zresztą faceci nie dojrzewają nigdy. Oni z wiekiem kupują tylko droższe zabawki. W gimnazjum chcemy być najlepsi w piłkę i mieć najlepszy telefon. W liceum prawo jazdy i najładniejszą dziewczynę. Na studiach dalej chcemy mieć najładniejszą dziewczynę oraz dochodzi jeszcze najszybszy samochód. Po studiach prace i najładniejszą żonę. Po 30-tce nadal mieć tą samą żonę (już niekoniecznie najładniejszą), oraz najładniejszą kochankę. 

 

Właśnie magiczne 30 lat na karku i co? A to, że to wtedy życie faceta nabiera rumieńców. Wie już czego chce, co chce robić w życiu, co lubi a czego nie znosi. Ma już stałą prace. Powoli, ale jednak z każdym rokiem zarabia coraz więcej. Jego notowania zatem rosną. Szczególnie w oczach kobiet. Jeśli chodzi o kobiety po 30-tce sprawia przedstawia się zupełnie inaczej. Jej okres świetności już się skończył. Grawitacja zaczyna dawać się we znaki piersiom. Walka a właściwie już wojna z cellulitem i zmarszczkami wchodzi w decydująca fazę. I to nie jest bitwa, którą ona może wygrać. Może tylko opóźnić marsz wroga. Ale on nadejdzie. Będzie plądrował, palił, mordował i gwałcił. A Ty nie możesz nic z tym zrobić. Ale tonący brzytwy się chwyta. Stad przemysł kosmetyczny, a dla co bogatszych mężów (tak mężów!) przemysł chirurgii plastycznej ma się dobrze. 

 

Trzeba się jednak pogodzić z faktem. Twoje najlepsze lata przeminęły. Pół biedy jeśli zdołałaś na czas złapać jakiegoś „odpowiedniego faceta”, czyli jelenia. Bo jak wiecie lub nie, ale się w końcu i tak dowiecie kobieta potrzebuje 4 zwierząt do szczęścia (pozornego, bo nie istnieje w przyrodzie zjawisko szczęśliwej kobiety) – norki w szafie, jaguara w garażu, tygrysa w łóżku i jelenia, który na to wszystko zarobi. A co, gdy nie udało się upolować takiego jelenia przed 30-tką. No niestety. Teraz musimy wybierać z drugiego gatunku (w oczach kobiet!). O Januszach biznesu możecie zapomnieć. Marzeniem jest jakiś urzędnik państwowy średniego szczebla. Takie są zasady gry. Nie wykorzystałaś okazji, gdy miałaś przewagę. Albo chciałaś zawalczyć o wyższą nagrodę i zostałaś z niczym. Musi ci zatem wystarczyć nagroda pocieszenia. Cóż, albo ptaszek w garści, albo gołąb na dachu.

 

Dlatego uważam, a nawet nie muszę, bo jest to bardzo widoczne. Im kobieta młodsza tym faceci muszą się bardziej o nią starać. Im kobieta starsza, tym ona musi się bardziej starać, by jakiś facet zwrócił na nią uwagę. Może to nawet sprawiedliwe. Wy macie swój okres świetności, i my swój. To od nas zaś zależy jak go wykorzystamy. Często bowiem kobiety są tak zadowolone ze swojego młodzieńczego życia, że nie zdają sobie sprawę z tego, że to kiedyś się skończy. Gdzie nie pójdę faceci na mnie patrzą, stawiają drinki, walczą o mój czas. Chcą więc by to trwało jak najdłużej. Jednak co sprytniejsze kobity wiedzą, że to jest ten czas. Teraz albo nigdy muszę kogoś złapać, póki moje wdzięki są na gwarancji. A jak wiadomo wszyscy wolimi bardziej nowe rzeczy niż używane. Tak samo jest z kobietami. Niektóre kobiety jednak prześpią okres gwarancji. Później jako używany towar muszą się pogodzić z tym, iż nabywca będzie mniej zamożny. Bo kto kupuje używany towar?

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.