Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Wigilię spędziłem na chirurgii urazowej. Nawet fajnie było. Tylko pierogów nie pojadłem, ale barszcz przez słomkę był spoko. A wszystko przez te prezenty pod choinkę. Siedzę sobie na Ujaranych.pl, a żona, jak każda kobieta, gdy sobie chilluję przed kompem, znowu zadaje pytanie:
- Co mi kupisz pod choinkę?
- Świeczkę zapachową - odpowiedziałem zgodnie z prawdą, przeglądając właśnie NSFW+18.
- Aha... A co ty byś chciał? - żona drążyła temat.
- Ciebie, zapakowaną tylko w kokardę - odpowiedziałem na odczepnego, bo w sumie, czego ja mógłbym od niej chcieć... Chyba tylko tego, żeby znowu mi nie zaczęła jęczeć nad głową.
- No wiesz!? Prezenty powinny być podobnej wartości - burknęła obruszona.
- To dorzuć jeszcze dwie dychy.

No i film mi się urwał, ale święta naprawdę były fajne. W końcu raz miałem święty spokój;)

 

źródło: https://ujarani.com/363509

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byłem w sklepie mięsnym. Jedna baba kupowała, a druga była w kolejce przede mną.
Ta druga mówi do mnie: Może pan kupować przede mną, bo ja będę długo...
No i kupowała:
- Pani, a ten boczek to nie za tłusty jest? Ostatnio nie był taki tłusty. No nie wiem, czy brać... No niech pani odkroi z tej strony, co więcej mięsa jest.
- Pani, a ta kiełbasa to dobra? Trochę droga. Nie ma tańszej?
- Pani da mi jeszcze trochę dych podudzi z kurczaka. A one świeże są? No to pani da 7. Za dużo pani dała. Ja chciałam 7.


i takie pierdolenie bez przerwy
Podchodzi mężczyzna (czyli ja):
- Dzień dobry, poproszę 4 udka z kurczaka i skrzydełka.
- Ile?
- Skrzydełek tak z 10 sztuk. Ale nie musi Pani liczyć. Może być więcej albo mniej.
- Coś jeszcze?
- Dwa opakowania pierogów z kapustą i grzybami.
- XXzł - płacę kartą.



Mężczyzna w sklepie - 5 minut, jeśli jest kolejka. Gdy nie ma to, 3 minuty.
Kobieta w sklepie -  28 minut - gdy nie ma kolejki.

@Normalny Czy mi się zdaje, czy to jest Skoda Fabia w LPG? :D

Edytowane przez Dobi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.