Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta zamawia u malarza swój portret:

- Proszę mnie namalować w brylantowych kolczykach, z brylantową kolią i z szafirowymi spinkami do włosów.

- Ależ proszę pani, pani nie ma na sobie nic z tych rzeczy!

- No nie mam. Ale gdybym umarła wcześniej niż mój mąż, to on się na pewno natychmiast znowu ożeni. A ja chcę żeby tę jego drugą trafił szlag, jak będzie szukać tej biżuterii.

15894873_609838405893851_514202733700575

15977768_610000365877655_914150098142101

fe217ef03f1e.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2017 o 18:22, Normalny napisał:

Image

Uważajcie bo to prawda jest i to nie tylko 1 badanie było robione a wiele . Mało tego testosteron się nieco obniża więc zanim wypijecie w sobote to sie prosze zastanowić, ku przestrodze to pisze bo wielu moich znajomych zachowuje się jak kobiety i wcale nie przesadzam - pisze w 100% poważnie . Możecie się domyśleć dlaczego w Polsce alko jest na wyciągnięcie ręki ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jaro670 napisał:

Takie cudo dziś znalazłem na stronie znajomej 37 letniej starej panny którą kilku facetów ostatnio pogoniło. Obiecuję sobie że już więcej nie będę przeglądał fejsa przy obiedzie, ile razy można czyścić ten monitor.

 

 

podobnego typu badziewie dość często widuje u 30-stek z którymi chyba nikt nie jest w stanie rozmawiać powyżej 5 minut, podobny schemat póki jeszcze w miare "wyględna" rycerzye kręcą się, ale one dalej szukają nie wiadomo kogo  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mordimer napisał:

podobnego typu badziewie dość często widuje u 30-stek z którymi chyba nikt nie jest w stanie rozmawiać powyżej 5 minut, podobny schemat póki jeszcze w miare "wyględna" rycerzye kręcą się, ale one dalej szukają nie wiadomo kogo

Hah mam identyczną panne w pracy, tyle, że ona poniżej 25, także może wybrzydzać jeszcze, drugiej takiej księżniczki jeszcze nie spotkałem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.