Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytuj

Determinacja łowców promocji nie ma granic. Kiedy przekraczają progi sklepów budzą się w nich dzikie instynkty. Przestają być zwykłymi ludźmi, stają się nieokiełznanymi drapieżnikami. Ich nozdrza się poszerzają, kły i pazury wydłużają, wyostrza wzrok i wtedy ruszają na polowanie.

 

Nie znają słowa litość, a tym bardziej „proszę”, „dziękuję” czy „przepraszam”. To nie czas na uprzejmości, to czas na wydarcie ostatniego wielofunkcyjnego urządzenia. Nie liczy się nic poza upolowaniem apetycznej okazji. Dla konkurencji zero litości, nawet jeśli trzeba będzie zrobić z siebie totalnego wariata.

W tym przypadku i samiec i samica opletli jednocześnie swoimi kończynami pożądany obiekt. Dalej walka toczyła się już w parterze. Jeśli zobaczysz kiedyś w markecie kogoś takiego, uciekaj! Zanim zabierze ci twój koszyk i ściągnie do parteru godności…

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qaikwow Jakie to proste jest . Najlepsze że to nie wazne czy Twoje czy kradzione, ważne że masz fure . Relacje damsko męskie piękne w swej prostocie :) Aż mnie ten film zmotywował żeby ciężko pracować na takie materialne rzeczy. Oczywiście widziałem nie jeden taki filmik i wnioskuje że fajnie mieć kasiore bo jest poprostu wygodniej . A że samochody to nie moja działka to bym motorem podjechał - jakimś choperem :D wziął laske i na chate hehe nie miałbym żadnych oporów .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2017 o 01:46, KevinMitnick napisał:

@Qaikwow Jakie to proste jest . Najlepsze że to nie wazne czy Twoje czy kradzione, ważne że masz fure . Relacje damsko męskie piękne w swej prostocie :) Aż mnie ten film zmotywował żeby ciężko pracować na takie materialne rzeczy. Oczywiście widziałem nie jeden taki filmik i wnioskuje że fajnie mieć kasiore bo jest poprostu wygodniej . A że samochody to nie moja działka to bym motorem podjechał - jakimś choperem :D wziął laske i na chate hehe nie miałbym żadnych oporów .

 

Z motocyklami masz jeszcze łatwiej jeśli chodzi o loszki niż z furami bo na autach trochę się znają.  Zawsze mam max polewę jak podjeżdzam moim Rometem Soft 125 za którego dałem całe, niebotyczne,astronomiczne  2200zł i jak loszki wychodzą z siebie żeby się zaprezencić na maxa przed bad boyem w czarnej skórze i na motórze. :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.