Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

@wrotycz bo oni tam tłumaczą to okazywaniem "silnej, męskiej, oddanej przyjaźni" i w jej ramach to dozwolone a wręcz gloryfikowane. Tak naprawdę w wielu przypadkach jest to ukrywane spedalenie. Zresztą oni tam mają pełno takich "koranicznych" dziwactw. 

I tak naprawdę Islam jest tak elastyczny jak guma do żucia. To tylko pozory że jest jakiś ściśle doktrynerski. Po prostu zależy od potrzeb "kierownictwa", bo jako stek bzdur, może być dowolnie interpretowany. Trochę jak wzorzec zaczerpnięty z wygodnego judaizmu, gdzie Tora swoje a Talmud swoje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie (islam/izm talmud/yzm) to pustynna religia. Jedno i drugie propaguje zboczenia, plemienną nienawiść do obcych, morderstwa, rabunki, gwałty itd., itd. ...

Nawet Żydowscy rabini twierdzą że najbliższą im religią jest islam /może kiedyś ten film to znajdę/.

 

Wracając to nawet moja była powiedziała (a intelektualistką nie była, może dlatego powiedziała co widziała a nie co polityczna poprawność chciałaby widzieć), że to muszą być geje, faceci się tak nie zachowują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sadu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.