Skocz do zawartości

Z "plaska" w odwecie


Rekomendowane odpowiedzi

"Dzisiaj miałem akcję samica uderzyła mnie z otwartej dłoni (bo wspomniałem że koleżanka kiedyś brała jakieś zioła na schudnięcie a ona że na pewno ją dymałem itp a Ja na to zamknij się wredna jędzą) co zrobiłem nawet się nie zastanowiłem ułamek sekundy i to samo zrobiłem wielki płacz wyzwiska że damski bokser i do mamusi jazda i oczywiście gadka że to koniec.

A Ja spokojnie na to teraz już wiesz czym będą się kończyły takie zachowania z twojej strony a ostrzegałem Cię.

P.S swoją drogą to kiedyś bym nie oddał teraz bez skrupułów, nawet nie mam żadnych wyrzutów nie jest mi żal itp.

Wiem że jej się należało."

Co o tym sądzicie samica milczy po takiej sytuacji i siedzi u mamusi. Jak ta sytuacja może się rozwinąć?, oczywiście z mojej strony cisza nie dzwonię, nie piszę z jej także akcja 2 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech siedzi i nie wraca. Ja na twoim miejscu nie analizowałbym tak tego wszystkiego - nie szkoda ci czasu i energii na jakąś dziewuchę? Bić to ona by se mogła niemca po kasku, jakby się urodziła człowiekiem (:P), a w takim układzie niechaj z wszelką starannością opuści zajmowane miejsce w twoim życiu. Czyż nie piękny scenariusz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vercetti napisał:

To niech siedzi i nie wraca. Ja na twoim miejscu nie analizowałbym tak tego wszystkiego - nie szkoda ci czasu i energii na jakąś dziewuchę? Bić to ona by se mogła niemca po kasku, jakby się urodziła człowiekiem (:P), a w takim układzie niechaj z wszelką starannością opuści zajmowane miejsce w twoim życiu. Czyż nie piękny scenariusz? 

Piękny :), ale pytanie jest bardziej typu czego mogę się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" spacyfikowania twej osoby" dobre kurwa :D

też spodziewam się tej pierwszej opcji :D

P.S Beka by była jak bym sobie gdzieś idąc śródmieściem został wciągnięty w bramę i wpierdol od rycerstwa dostał tego jeszcze nie grali.

No kurwa ale przez taką akcje powinienem raczej nabrać szacunku, swoją drogą to się pokrywa z felietonem Mężczyzna jamnik ojciec samiczki to właśnie taki alfa tylko że taki z wiochy trochę typowo keta itp.

 

51 minut temu, kryss napisał:

Albo mega focha jebnie jak zawzieta....cóż ona może Ci zrobić?...nic... dupy Ci może nie dać....a co to za rarytas jak wszystkie to maja:P

No kurwa właśnie tego się obawiam abym sobie poruchał, poważnie może nie dać dupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kryss napisał:

Moja jak się zawzięła to 16 miechów embargo było .....jak Ci teraz takie jazdy robi to zlej to po całości

No kurwa zmartwiłeś mnie teraz:(, wiadomo żadne ustępstwa z mojej strony nie wchodzą w rachubę . Ale jak to takim zachowaniem powinna być jeszcze bardziej nagrzana a więc powinno szybko pójść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyran napisał:

No kurwa zmartwiłeś mnie teraz:(, wiadomo żadne ustępstwa z mojej strony nie wchodzą w rachubę . Ale jak to takim zachowaniem powinna być jeszcze bardziej nagrzana a więc powinno szybko pójść?

 

Poszedłbym w stronę tego, co japonka od reda gadała, że kobieta ma dbać o zaspokojenie męża, a jak nie daje rady to szuka innej, która za nią odpierdoli robotę, także jebać jebać nic się nie bać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie, tak na przyszłość: gdy kobieta strzeli Wam liścia, nie zniżajcie się do jej żałosnego poziomu i nie oddawajcie; po prostu obróćcie się na pięcie, bez słowa oddalcie i nie uginajcie pod naporem telefonów, smsów i innych bzdur (to, że nastąpią, jest bardziej pewnie niż wszystko inne). Lalka wytrzyma parę godzin, MAX parę dni i będzie klęczała, przepraszając i prosząc o wybaczenie. I, co najważniejsze, mając świadomość, iż przegięła po całości - więcej tego nie zrobi. A jeśli zrobi - rzućcie ją w cholerę.

Odpowiadając przemocą na przemoc stawiacie się na przegranej pozycji, ponieważ lalka, zamiast zastanowić się nad debilizmem swojego zachowania, skupi się na tym, że misio zrobił jej krzywdę i w jej oczach stanie się istnym tyranem.
I jeszcze jedno - tylko idiotki wracają mokre po mordobiciu zaserwowanym przez faceta ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 21.03.2016 o 18:57, XYZ napisał:

Wrzuć na luz. Moja juz wali focha u mamusi 3 miesiąc. I nawet święta robie bez księżnej. Za cenę dupy nie warto zginać karku. Zajmij sie sobą.

 

Na Twoim miejscu spakowałbym jej rzeczy i gdyby przyszła zapytałbym Czy przyszła po te walizki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to... mówić będzie mamusi jaki to zły i cham i bez klasy... (jak mnie to wku... bez klasy....) u mnie było tak kiedyś, że się wyprowadziła, to wyprowadziła, uznałem to za koniec, minęło parę dni i człowiek gdzieś coś na necie na fb ma edarling znalazł jakąś ładną łanie i napisał, a za kilka tygodni oszczerstwa że "ją zdradzam" bo tamta co do niej napisałem to ona już, wie bo to siostra stryjeczna jakiejś tam itp itd...  bakłażan odszedł więc w czym problem. A i jeszcze tak gwoli mego charakteru, jeden mówi kilkanaście miesięcy, drugi trzy miesiące fochanie, u mnie czegoś takiego nie ma, masz 2-3 dni na przemyślenie, max tydzień i albo jest "normalnie" a jak nie to spieprzaj bo szkoda czasu i zdrowia i pięknego życia by się użerać z kimś takim...

Edytowane przez Mariuszsoq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.