Skocz do zawartości

Tarot dla Pań. Powiedzmy że gratis.


Rekomendowane odpowiedzi

Powróżę Paniom - wklejam opis z wątku który wkleiłem chłopakom:

 

Sprawa wygląda tak. Od kilku tygodni bawię się tarotem Thota (Crowleya), a ukazujące się wyniki przechodzą moje najśmielsze oczekiwania - zresztą nie tylko moje. Parę osób zzieleniało na twarzy, ponieważ Thot odpowiadał na pytania które zadawały mi... w myślach. No nic, zdaniem racjonalistów na pewno przypadek. A moim nie. Żeby się wprawić w tarocie, potrzebuję królików doświadczalnych.

 

Czyli proponuję tak: Osoba którą znam na forum, która się tu udziela - może zadać pytania. Mogą być osobiste i przedstawione w formie zaowalowanej, nie ma to znaczenia dla tarota. Nie może być to osoba która jest świeża na forum, albo ma mało postów. Wróżba to dla mnie czas i energia, więc tylko dla ludzi którzy idą ze mną już jakiś czas - a nie dla spragnionych darmochy. Nie może być też to osoba znana ze swego racjonalizmu. Szanuję wiarę w przypadkowość wszechświata (chociaż mnie dziwi :) ), ale wiem jak umysł potrafi zakłamywać każdy fakt, żeby tylko nie okazało się, że racjonalista uwierzył w ściemę.

 

Dlatego racjonalistom dziękuję, ponieważ co bym im nie dał, wszystko wyśmieją - muszą, by ratować swoje poczucie rzeczywistości. Szkoda mojego czasu.

 

 

Tak więc zadajecie pytanie - w miarę dokładne. Tylko jedne. Nie musicie mówić imion itd. A ja mówię jaka karta wyszła, oraz robię zdjęcie opisu karty z książki i wklejam na imgur, ponieważ słowa z opisu dziwnie często opisują problem - trzeba przeczytać by znaleźć ciekawe słowo bądź zdanie, które odnieść można do problemu. Można zapytać o powodzenie pewnych przedsięwzięć, jakie intencje mają do was ważne dla was osoby itd.

 

Ważne. Proszę nie prosić mnie na priv o wróżenie. Szanujmy mój czas i energię. Pytacie tu albo w ogóle.

 
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

O żesz Ty, Kita ale fajnie! Aktualnie interesuję się tarotem, jestem samoukiem, analizuję karty, rozkłady i coś tam układam a i wyniki są zastanawiające... Chcesz wygryźć Macieja? Czytam o magii i nie, że w to wierzę ale traktuję z przymrużeniem oka i jako ,,spuściznę, dorobek, element kultury,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pierwszej chętnej osobe postawie, ale karty tarota ..jedno dokładne pytanie :). Nie jestem tarocistką. Karty tarota podarował mi przyjaciel i trochę się nimi zajmowałam, od taka historia.

Edytowane przez Pola
zaznacznienie, że to zajęcie hobbistyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crowley to pierwsza talia jaka dostałam w prezencie jest świetna do nauki ze względu na kolory i symbolikę. Mój zbiór swojego czasu powieszal sie o karty, ktore zwyczajnie mi sie podobały jak Shadowscapes. Mam obecnie Luica Royo i Paulinę Cassadi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazowałam na forach internetowych. Świetnie opisane karty są na portalu ezoforum. Oczywiście jako, że lubię książki w formie papierowej zaopatrzyłam się również w literaturę. Na początek proponuję Vademecum tarota Barbary Antonowicz-Wlazińskiej, Klucz do tarota Hajo Benzhafa. Myślę, że to w zupełności na początek w zupełności wystarczy.  Za to kompletnie nie podeszły mi książki Alicji Chrzanowskiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stulejman Wspaniały też wróżę ale nie tylko z Tarota. Polecam karty Iching, uważam że są najlepsze ale i najtrudniejsze do nauki, najdokładniesze. Używam jeszcze Run i Lenormand. Też fajne karty. Uważam że talia klasyczna Smith Rider Waite jest najlepsza, tylko nie mam jej obecnie. Kiedyś jedną miałem ale musiałem spalić bo jakaś zła energia od niej biła ale coś kiepsko się paliła. Większość nowych alii jednak nie jest za dobra. 

9 godzin temu, Pola napisał:

 Na początek proponuję Vademecum tarota Barbary Antonowicz-Wlazińskiej, Klucz do tarota Hajo Benzhafa. Myślę, że to w zupełności na początek w zupełności wystarczy.  Za to kompletnie nie podeszły mi książki Alicji Chrzanowskiej.

 

Mam te książki Barbary nawet ok sa bo sa przepisane z obcej literatury głównie i mają fajne rozkłady. Chrzanowskiej mi się też nie za bardzo podobały też dlatego że nie stosuje odwróconych kart jak ona. DO nauki najlepsze jest jedna wyczucia kart. Książki na początek żeby wiedzieć co i jak. 

 

Tarot uważam ma najbardziej nie stabilną energię i można łatwo się sparzyć jak źle się go używa.

 

8 godzin temu, Selqet napisał:

@Pola tak dla eksperymentu zadam pytanie do powróżenia z tarotu. Jutro aż chyba skoczę do jakiegoś sklepu ezoterycznego i kupię talię.

 

Pierwszą talię powinno się dostać :)

 

Pola a masz kogoś kto i Tobie wróży? ja miałem taką osobę i to jest dobre rozwiązanie bo jak się samemu sobie wróży to można wszystko wywróżyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sovilous napisał:

Pierwszą talię powinno się dostać :)

 

Czemu?

 

A jeśli chodzi o Panią Barbarę, to znałam ją ze względu na jej zainteresowanie bioenergoterapią. A tu taki psikus :D Jeszcze z tarota wróży :D

 

Czytaliście @Pola i @Sovilous to - http://lubimyczytac.pl/ksiazka/169910/tarot-intuicyjny-wielkie-arkana-wielkie-tajemnice-zycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Selqet napisał:

 

Czemu?

 

A jeśli chodzi o Panią Barbarę, to znałam ją ze względu na jej zainteresowanie bioenergoterapią. A tu taki psikus :D Jeszcze z tarota wróży :D

 

Czytaliście @Pola i @Sovilous to - http://lubimyczytac.pl/ksiazka/169910/tarot-intuicyjny-wielkie-arkana-wielkie-tajemnice-zycia?

 

Wiesz ciężko powiedzieć czemu ale Tarot sam powinien wpaść w ręce, przyjść do wróżącego, tak po prostu. Te osoby co znałem z Tarota to go nie kupiły tylko jakoś dostały lub coś.

 

Jak pisze książki to na bank i wróży.

 

Tak mam te książki. Pomocne mi nawet były. Jeszcze pewnie sobie je nie raz poczytam. Dobrze napisane.

 

Ale Selqet jak już się zainteresowałaś Tarotem to pewnie jakaś talia na Ciebie czeka ale wiesz że to droga przez piekło jeśli na prawdę tarto zostanie z Tobą na całe życie. Nauka jego to droga przez piekło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Selqet Torat w pewnym momencie przejmuję władze nad zajmującym się nim ale to dobrze bo to jedyna droga żeby na prawdę poznać jego moc i działanie. On uzależnia na pewien okres a to właściciel kart powinien mieć nad nim kontrolę i nie którzy zostają tzw ofiarami Tarota i twierdzą że zrobił im wielką krzywdę. Ale to nie wina kart tylko ich samych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej. Wiem, że temat stary, ale piszę tu, żeby nie dublować.

Pytanie do osób zajmujących się tarotem. Czy przed rozkładem odpowiednio się przygotowujecie? ( Np. robicie odpowiedni rytuał) Widziałam, że na streamie Marek wyciągał karty z biegu. Tarot to też energia i uważam, że można coś ściągnąć. Dlatego zdziwiło mnie takie zachowanie, u osoby, która zajmuje się ezotyryką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Sprawa wygląda tak. Od kilku tygodni bawię się tarotem Thota (Crowleya), a ukazujące się wyniki przechodzą moje najśmielsze oczekiwania - zresztą nie tylko moje. Parę osób zzieleniało na twarzy, ponieważ Thot odpowiadał na pytania które zadawały mi... w myślach. No nic, zdaniem racjonalistów na pewno przypadek. A moim nie. Żeby się wprawić w tarocie, potrzebuję królików doświadczalnych.

 

Czyli proponuję tak: Osoba którą znam na forum, która się tu udziela - może zadać pytania. Mogą być osobiste i przedstawione w formie zaowalowanej, nie ma to znaczenia dla tarota. Nie może być to osoba która jest świeża na forum, albo ma mało postów. Wróżba to dla mnie czas i energia, więc tylko dla ludzi którzy idą ze mną już jakiś czas - a nie dla spragnionych darmochy. Nie może być też to osoba znana ze swego racjonalizmu. Szanuję wiarę w przypadkowość wszechświata (chociaż mnie dziwi :) ), ale wiem jak umysł potrafi zakłamywać każdy fakt, żeby tylko nie okazało się, że racjonalista uwierzył w ściemę.

Czyli tarot polega na niczym innym jak analizowaniu informacji w sposób podony jaki to robią dzisiejsze sieci neuronowe. W końcu nikt nie jest jasnowidzem. Ostatnio tęgie głowy komputerowców znaleźli dzięki niej najlepsze miejsca do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.