Skocz do zawartości

Samochody waszych marzeń


Gintoki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie. W związku z tym że w tej części forum dyskutuje się o samochodach to postanowiłem zadać wam takie pytanie. Jakie auto chcielibyście mieć, gdybyście mogli je nabyć? Jakie jest lub było wasze auto marzeń? Jeśli chodzi o mnie, to najbardziej marzę o tego typu samochodzie:

 

gmc-sierra-elevation_600x0w.jpg.71e3c4ea

 

Możecie samochody waszych marzeń wymienić pod względem wyglądu zewnętrznego, szybkości bądź też danych technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara Honda NSX gdyz uwielbiam brzmienie i niezawodnosc japonskich silnikow z tych lat do tego japonskie auta maja to do siebie, ze czujesz ze jedziesz w aucie a nie w salonie na kolkach. Nie ma ostatnimi laty jakiegos samochodu, ktory zrobilby na mnie WOW. No moze jeszcze z tych starszych Ferrari Testarossa w jedynym slusznym kolorze - rosso corsa.

21555593nsx_lftfrt.jpg

Ferrari_512_TR_-_001.jpg

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BracieJanie, sam marzę o jakimś takim czymś wielocylindrowym, skrajnie niepraktycznym. Czymś co jest przeciwieństwem kombiaka na wózek i bliźniaki ;) Rynek samochodowy to rynek kobiet - choć same ich nie kupują, to zadłużają się na nie niemal wszyscy faceci, żeby być godnymi "ojcami rodziny" i zasłużyć na uznanie (wykorzystanie) ze strony samiczek. 

Mój typ? Taki - http://www.bugatti.com/chiron/

Ale ja mam bzika na ich tle. A już na pewno mnie na to cudo inżynierii i sztuki nie stać. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2016 at 14:32, Brat Jan napisał:

Co Wy widzicie w tych niskich sportowych autach?

ani do niego wygodnie wsiąść, ani przy krawężniku wysiąść

Prawidłowo umieszczony środek ciężkości, co przekłada się na sterowność, co w połączeniu z odpowiednią mocą ma prawo odbić się na emocjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Panie, ja mam tyle tego...

Mitsubishi 3000GT 1999_mitsubishi_3000gt_2_dr_vr-4_turbo_a

Nissan 300ZX nissan_300zx__8.jpg

Nissan 240SX 9WRn6UY.jpg

Nissan Skyline GT-R IMG_9838-6-copy.jpg

Subaru Impreza STI WRX (blip eye) Subaru-Impreza-Wrx-Sti-255610.jpg

Toyota Supra toyota-supra--e1375969681104.jpg

Honda NSX-R honda_nsx_r_by_strayshadows-d5bqcgk.png

Chevrolet Camaro 90500581990-chevrolet-camaro-285314.jpg

Plymouth Hemi Cuda We7VpBD.png

Audi 80 S2 78c0a98s-960.jpg

Lamborghini Diablo SV 

lamborghini_diablo_sv___forza_horizon_2_

Do tego głównie japonia i japońskie terenówki, muscle cars i wiele, wiele innych...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16m-spider-620x465.jpg

 

lotus02.jpg

 

I w sumie czterema modelami wyczerpałem w tym wątku temat aut luksusowych, na które byłbym skłonny wydać pieniądze, z naciskiem na markę ferrari.

 

Kolejność fajności:

 

f 456 gt

f 355 F1 spider

jaguar roadster 1956 r.

lotus esprit v8 2002 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.