Skocz do zawartości

Samochody waszych marzeń


Gintoki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zacznijmy od realnych i w zasięgu ręki. Rok temu miałem chrapkę na Alfę Brerę, teraz coraz częściej przykuwa mój wzrok to wozidełko:

 

mercedes-benz-c-klasa-coupe-1943-10861_v

 

oraz ... to:

 

images_thumb_1085997_526_396_adaptive.jp

 

A teraz z kategorii mało realne a wręcz nierealne:

 

aston-martin-dbs_211.jpg

 

lamborghini-ramping--65_600x0w.jpg

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

    Marzenia się spełniają! Takie autko sprawiłem sobie na 51 urodzinki. Merc W124, 300 TD, 147 kucy w automacie, skóry, elektryczne fotele, klima, wszystko działa, 95 rok, od właściciela warsztatu, niecałe 300tys., przebiegu. A to wszystko za 8k. Siedzę i patrzę, aż nie wierzę. To jest chłopaki, właśnie prawdziwy samochód, a nie te popierdółki którymi popierdzielacie. 

  Pozdro z Gdyni, kurwa, i piję Wasze zdrowie i mojej babuni. Jestem szczęśliwy!:D

19458245_834234106752904_23245926_n.jpg?oh=812dcdd518879759fce86210ec09ab81&oe=594F5B40

Edytowane przez Adolf
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, SennaRot napisał:

To już klasa sama w sobie, klasyka tematu.

   Teraz będę się woził po mieście, na zimny łokieć.:) Do tego pełny uśmiech i wyrwę nie jednego faceta:D, znawcę. 

Walić to, prowadząc mojego Merca, czułem się jakbym sterował statkiem. Komfort przezajebisty. Jakbym płynął.:)

 

   Nie wiem, nie znam się, ale te Merce są przezajebiste i inne Porszaki mnie nie interesują.:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.