Skocz do zawartości

Co lubisz/cenisz w kobietach?


GluX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dobrze, skupię się na subiektywnie odczuwanych pozytywnych stronach obcowanie z kobiecością.

 

Lubię piękno - a zdarzają się panie, którym Matka Natura nie poskąpiła tego daru. A czasem idąc tropem @wrońskiego można w ogólnie średnio urodziwych

paniach znaleźć urodziwe elementy składowe - ładna noga, piękne falujące włosy, zgrabny tyłek. To tytułem fizyczności.

 

Lubię, gdy panna się stara dla mężczyzny i potrafi pokazać od tej jaśniejszej strony, emanować właśnie tą 'pozytywną' kobiecością. Zmysłowością, czarem,

seksapilem, zgrabnością ruchów, takim 'miękkim ciepłem'.

 

I może trzepałbym się mentalnie dłużej w tym temacie, gdybym nie był świadomy jaka jest cena obcowania z w/w. Dziękuję, idę na spacer z psem.

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lubie w kobietach? Jak czegoś ode mnie chcą, to sa bardzo miłe, uwodzicielskie, ponętne.

 

Dobrze wiem że chodzi tu tylko o korzyści, ale jak chcą to się umieją postarać.

 

O kręceniu tyłkiem i ocieraniem się cycuchami o moją klatę, czy super możliwościach wciągania druta nie wspominam.

 

Seksualna niewolnico przybywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.