Skocz do zawartości

David Icke, czyli rodzina królewska jako jaszczury rządzące planetą.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba większość z nas zna Davida Icke - człowieka który od dwudziestu lat przekonuje, że światem rządzą jaszczury umiejące przybrać formę człowieka. Przykładem o którym Icke mówi od lat, jest rodzina królewska, mająca w zasadzie na własność Wielką Brytanię. Icke od dwudziestu lat pisał i mówił, że rodzica królewska gwałci i morduje małe dzieci, gdyż cierpienie niewinnej istoty otwiera portale między światami jaszczurów, a naszym.

 

No cóż, śmiałem się z tego jak i cała reszta tych, którzy znali te poglądy...

 

... do czasu gdy przeczytałem o dwóch sprawach. Nie ukrywam, że mocno mnie to i wkurwiło, i przeraziło:

 

1. 634855717545500000.jpg

 

http://swiat.newsweek.pl/jimmy-savile---pedofil--pozeracz-dzieci,97705,1,1.html

 

Ten Pan miał w 2012 roku udowodnione 300 zgwałconych dzieci. Ile było ich naprawdę, możemy się tylko domyślać. Link który wkleiłem, pochodzi z Newsweeka, żeby nie było że teoria spiskowa. To co mnie zainteresowało, to fakt że ten Pan przyjaźnił się z rodziną królewską. To była bardzo zaawansowana przyjaźń, wspólne imprezy, spotkania itd. Wywiad brytyjski jest jednym z najlepszych, jakim więc cudem przez kilkadziesiąt lat wywiad nie mógł wiedzieć, że koleś spotykający się z rodziną królewską gwałci dzieci i rucha trupy w kostnicach? Każda osoba ocierająca się o Brytyjski dwór, jest prześwietlana wzdłuż i wszerz żeby wykluczyć obcą agenturę albo terrorystów. Jeśli teraz znajomi Jimmiego mówią że wiedzieli o tym, że Jimmy lubi zruchać trupa albo dzieciaka, jakim cudem wywiad miał nie wiedzieć?

 

Musiał wiedzieć. Jeśli wiedział, musiał powiedzieć rodzinie królewskiej. No i co z tego wyszło? Ano nic. Wystarczy zwykła logika, by zrozumieć że coś tu CHOLERNIE MOCNO ŚMIERDZI. Ludzie szlachetni zadający się prywatnie z pedofilem i nekrofilem? Niemożliwe. ABSOLUTNIE KURWA MAĆ NIEMOŻLIWE.

 

2. _56792191__45745105_james_rennie_226-1.j

 

http://prawy.pl/4194-popularny-gej-pozwalal-pedofilom-sluchac-przez-telefon-jak-gwalci-niemowle-dostal-dozywocie/

 

 

Ten Pan też był przyjacielem rodziny królewskiej. I podobnie jak inni przyjaciele, bardzo lubił dzieci. Zwłaszcza je gwałcić - im młodsze, tym lepsze.

 

 

 

Może nadszedł czas, by poważniej potraktować człowieka, który wystawił się na pośmiewisko tłuszczy by wyjawić jej prawdę o rzeczywistości, i został przez tę tłuszczę wyśmiany i opluty?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat został w końcu poruszony. To, jak został wyśmiany jest m.in. w dokumencie "David Icke - Was He Right?". To było w "Wogan Show". Sam Icke nie jest jedyny, który mówi o Reptilianach. O ich (nie)istnieniu dowiedział się od pewnego badacza, którego ja ogromnie szanuję. Fritz Springmeier czy Bill Schnoebelen też o nich wspominali. Barbara Marciniak w swoich książkach o nich wspominała. Jest też dobry wywiad z Alexem Collierem na YT z roku 1994. On ich tam opisuje, a także opisuje Andromedan.

 

 

 

W wywiadzie z szamanem Zulusów, Credo Mutwą, opowiadał, że Mutwa się z nim skontaktował po przeczytaniu jego książki "The Biggest Secret" i zapytał: "Skąd wiesz o Chitauri?". Tak Mutwa nazywa Reptilian. Cecil Rhodes został pochowany w górach Matobo, czyli tam, gdzie... widywano Reptilian.

 

 

 

Polecam obejrzeć też jego wywiad z Arizoną Wilder (Revelations of a Mother Goddess). Jest na YT z napisami.

 

 

 

Ja od początku tego tematu nie bagatelizowałem, czym narażałem się prawie zawsze na śmieszność ze strony kolegów. Od Reptilian właśnie, miałyby się wziąć te wszystkie legendy o smokach.

 

 

 

Co do ich istnienia czy nieistnienia... Grupa Bilderberg też "nie istniała" przez 50 lat (lub więcej) i chyba w roku 2013, gdy był ich zjazd w Anglii, media postanowiły o nich wspomnieć.

 

 

 

PS

 

Mam dwie jego książki w języku polskim, bo chyba tylko dwie zostały wydane. Czekają na przeczytanie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nawet stronki na których wymienia się celebrytów, którzy są jaszczurami.Na you tube widziałem kiedyś kompilację scenek z różnych programów telewizyjnych, gdzie rzekomo jaszczury nieopatrznie się zdradzały mrugając dziwnie oczyma, albo jakimś dziwnym ruchem szczęki itp itd Nawet to zabawne było ☺ Wracając jednak do tematu, to nie wiem czemu przypisywać mamy rodzinom królewskim szlachetność. Niestety w większości przypadków tytuły i majątek zdobywało się raczej siłą a nie uczciwością i innymi pozytywnymi przymiotami. Jeśli zaś jedna grupa pozostaje przy władzy przez kilkaset lat  to oczywistością jest, że jej członkowie mogą sobie pozwolić na więcej i nie ma co mieszać w to jaszczurów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mgbwandu

 

Marek dziwisz się? Przecież sprawujący władzę trzymają chętnie takich ludzi blisko siebie, zawsze tak było.

 

Jak masz na kogoś tęgie haki to całkowicie podlega on twojej władzy i jest lojalny.

 

Szuka się takich "friendów" w każdej dziedzinie życia publicznego (i nie tylko), grunt żeby byli rozpoznawalni i wpływowi i dzięki nim wpływa się na opinię publiczną i sprawuje władzę.

 

Rodzina królewska kręci polityką od setek lat, znają te mechanizmy doskonale.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kopiuję co znalazłem!

 

 

"FBI - w USA, dokonało makabrycznego odkrycia. Rabin Rosenbaum i dziewięciu innych wysokich żydowskich duchownych z Nowego Jorku zostało aresztowanych za handel organami. A wszystko przez przypadek. FBI zasadziło się na organizacje piorące brudne pieniądze. Jakież było zaskoczenie kiedy agenci doszli do najbardziej cenionych, wysokich żydowskich duchownych w Nowym Jorku. W trakcie przeprowadzonej operacji nagrano Rosenbauma jak sprzedaje organy. Kupował po 10 000 USD i sprzedawał po 150 000 USD. Wszystkie drogi prowadziły do Izraela. Organy pochodziły z porwań dzieci w Maroku, Tunezji oraz od ofiar z Palestyny.

 

 

Minister Spraw Zagranicznych Szwecji zwróciła się o wszczęcie międzynarodowego śledztwa w sprawie zbrodni w strefie okupowanej, w tym w sprawie wielkiego handlu organami. Polecam odnaleźć w internecie wyniki śledztwa profesor antropologii Nancy Scheper-Hughes, dyrektora programu Medical Antrpologhy na Uniwersytecie California w Berkeley. Ona prowadziła przez lata dochodzenie. Ustaliła, że w Izraelu jest światowe centrum handlu ludzkimi organami."

 

 

 

I jeszcze jedno. Oglądał ktoś film "Dziecko Rosemary"? Jest tam scena seksu i widać rękę jaszczura, a potem oczy. Skąd Polański o tym wiedział? Do tego jeszcze jego sprawa z pedofilią...

 

 

 

 

Edytowane przez Oświecony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Oświecony napisał:

"FBI - w USA, dokonało makabrycznego odkrycia. Rabin Rosenbaum i dziewięciu innych wysokich żydowskich duchownych z Nowego Jorku zostało aresztowanych za handel organami. A wszystko przez przypadek. FBI zasadziło się na organizacje piorące brudne pieniądze. Jakież było zaskoczenie kiedy agenci doszli do najbardziej cenionych, wysokich żydowskich duchownych w Nowym Jorku. W trakcie przeprowadzonej operacji nagrano Rosenbauma jak sprzedaje organy. Kupował po 10 000 USD i sprzedawał po 150 000 USD. Wszystkie drogi prowadziły do Izraela. Organy pochodziły z porwań dzieci w Maroku, Tunezji oraz od ofiar z Palestyny.

 

Źródło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Oświecony napisał:

To chyba ktoś przetłumaczył na polski, ale coś znalazłem tutaj:

 

Nie przetłumaczył tylko przeinaczył :P. No ale 10 rabinów brzmi lepiej niż 1 rabin, więc czemu się dziwić, a pozostałych kilkunastu zamieszanych nie było Żydami.

 

Żadnemu innemu rabinowi nie postawiono zarzutów w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się prawie zgadza, tyle, że nie aresztowano, a przesłuchano i większość zwolniono bez stawiania zarzutów.

 

Sprawa dotyczyła wielu zarzutów z zakresu prawa federalnego, a zarzut handlu organami otrzymał tylko tytułowy rabin.

 

W skrócie ścigali łapówkarzy i gości od prania brudnej kasy przy okazji złapali jednego typa, który handlował organami, a w sumie pośredniczył w handlu bo kupował od dawców taniej , sprzedawał biorcom drożej.

 

Jak poszperasz w materiałach z USA to zobaczysz sam jak to wygląda.

 

Kłania się tzw. rzetelność polskiej prasy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://prawy.pl/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi/

 

Tytuł nie brzmi dobrze, Kościół ma  problem, no ale to m.in. kwestia celowych działań pewnych grup i lobby w Kościele.

 

Mówienie tylko o Kościele kat. w ww. kwestiach to celowe działanie? Na pewno lewacy chętnie skrytykują K. kat., ale czy równie chętnie inne religie?

Kosić bandytów niezależnie, pod jaką religię się podszywają.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Oświecony napisał:

I jeszcze jedno. Oglądał ktoś film "Dziecko Rosemary"? Jest tam scena seksu i widać rękę jaszczura, a potem oczy. Skąd Polański o tym wiedział? Do tego jeszcze jego sprawa z pedofilią...

 

 

Jest też inna ciekawa sprawa luźno związana z "Dzieckiem Rosemary".

 

 14 miesięcy po premierze filmu żona Polańskiego Sharon Tate (która była w 8 miesiącu ciąży) i jej znajomi zostali zamordowana przez sektę

"Rodzina" Charlsa Mansona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, AdrianoPeruggio napisał:

Mówienie tylko o Kościele kat. w ww. kwestiach to celowe działanie? Na pewno lewacy chętnie skrytykują K. kat., ale czy równie chętnie inne religie?

Kosić bandytów niezależnie, pod jaką religię się podszywają.

 

Ale ja równo krytykuję wszystkie religie to raz, nie jestem lewakiem to dwa.

 

Ponadto na moim podwórku działa tylko kk więc zwyczajnie pierdoli mnie co inne religie robią "u siebie", bo mnie to nie dotyka bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

 

Jest też inna ciekawa sprawa luźno związana z "Dzieckiem Rosemary".

 

 14 miesięcy po premierze filmu żona Polańskiego Sharon Tate (która była w 8 miesiącu ciąży) i jej znajomi zostali zamordowana przez sektę

"Rodzina" Charlsa Mansona.

 

 

 

 

No proszę, ciekawe. Kiedyś o uszy mi się obiło, że ów jaszczura zagrał w tym filmie Anton LaVey.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, red napisał:

 

Ale ja równo krytykuję wszystkie religie to raz, nie jestem lewakiem to dwa.

 

Ponadto na moim podwórku działa tylko kk więc zwyczajnie pierdoli mnie co inne religie robią "u siebie", bo mnie to nie dotyka bezpośrednio.

Nie pisałem o Tobie, tylko o medialnej nienawiści do chrześcijaństwa. I o tym, że lewactwo jakoś dziwnie upodobało sobie za obiekt ataku tylko K. kat., a powinno się wycinać zarazę wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

David Icke zrobił ciekawy wywiad z szamanem Credo Mutwa , opisane są tam 2 techniki "przedłużenia życia" 1 "mało inwazyjny" to spanie/przytulanie sie do dziewic ( nie można się z nimi kochać) chodzi o energie , 2  sposób to czarny rytuał pozyskanie energii z ofiary tez dobrze opisany, kto wie czy te molestowania,gwałty nie służą pozyskaniu niskich Energi którymi żywią się ci ludzi albo potrzebna jest ta energia do czegoś innego. 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zwykła dezinformacja.

To ludzie ludziom zgotowali ten los.

Gadanie o jaszczurach ma skłócić i odciągnąć uwagę os sedna sprawy.

A sedno jest według mnie takie że to homo sapiens jest odpowiedzialne.

I to personalnie z nazwiska i osoby.

Jaszczury, ufo, wielka stopa, lessie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie miałem gdzie wkleić:
 

Cytuj

 

Oficjalna strona Grupy Bilderberg zhakowana

 

Strona internetowa grupy Bilderberg, czyli najbardziej wpływowych ludzi świata, o których mówi się, że tworzą coś na kształt rządu światowego, została zhakowana. Entuzjaści teorii spiskowych od wielu lat bacznie śledzą poczynania tej tajemniczej grupy. Według nich, na dorocznych konferencjach podejmowane są decyzje dotyczące przyszłości rozwoju całej naszej planety.

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych "organizacji" ostatnimi czasy staje się jednak coraz mniej tajemnicza. A to za sprawą powstania oficjalnej strony internetowej grupy www.bilderbergmeetings.org oraz opublikowania tematów, które będą podejmowana na poufnych spotkaniach.

Są to między innymi: sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, zagrożenia ze strony broni chemicznej, obecne problemy ekonomiczne, europejska strategia, globalizacja, Grecja, Iran, środkowy wschód, NATO, Rosja, terroryzm, Brexit czy świat po wyborach prezydenckich w USA.

Tymczasem oficjalna strona grupy została właśnie zhakowana przez działaczy z grupy Anonymous i ruchu HackBack. Zostawili oni wymowną wiadomość na jej stronie głównej.

Pierwsza część to "wiadomość dla ludzi":

"Ludzie już dawno zapomnieli aby kochać i dbać o siebie nawzajem. W ich egoistycznych umysłach, grupa ludzi zdobyła władzę i nadużywa jej przeciwko słabszym. Historia się powtarza. W skali światowej, nie ma równości między ludźmi, a tak zwane prawa człowieka, to nic innego, jak iluzja. Globalizacja i światowy system wspierają tę nie do zniesienia sytuację. Dziś, słabi ludzie cierpią, umierają lub żyją w biedzie aby służyć wyższym interesom. Uprawnione elity odgrywają tych wielkich. Ten globalny porządek prowadzony jest przez grupy, które składają się z bogatych superelit (1% ludzi) i skorumpowanych, uprawnionych polityków. Nie podążajcie za ich propagandą, która głosi, że ta sytuacja nie ma miejsca lub jest tworem paranoi."

"Pozimnowojenny liberalny kapitalizm zdołał rozpowszechnić ideę, według której pieniądz równy jest szczęściu i powinien być celem życia 99% ludzi. To egoistyczny cel. Ten system ustanowił trwałą dominację tych grup. Mówią nam: "Musisz ciężko pracować!". Oni nie muszą, gdyż dziedziczą władzę po swoich rodzicach i swoich znajomych. Nie ma żadnych opowieści o sukcesach: czy setka najbogatszych ludzi byłaby wciąż bogata, gdyby urodziła się w Afryce, wśród biednych rodzin? Nie. Grupy te i interesy napędzane są złą ideą, zgodnie z którą niektórzy ludzie są lepsi od pozostałych. Obecny system pozostawi ich na miejscu, na dobrej pozycji, na długo. Twoje dzieci nie mają żadnych szans, w porównaniu z ich dziećmi Bez względu na fakt, do jakiej szkoły je wyślesz."

 

Reszta tutaj:

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/28529/oficjalna-strona-grupy-bilderberg-zhakowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby przejęli się tym oświadczeniem. Nawet jeśli to rzeczywiście nie są przybysze z innej planety czy istoty z innego wymiaru, to nie sądzę, żeby chcieli nagle naprawiać świat w miejsce kształtowania go dla swoich potrzeb. Mam taką jedną znajomą. Znamy się od podstawówki. Rodzina lekarzy. Zawsze dużo pieniędzy. Jako nastolatka chciała pomagać biednym, chronić przyrodę itp itd. Buntowała się przeciw bogatym rodzicom i niesprawiedliwościom tego świata. Dzisiaj jest prawniczką o bardzo paskudnym charakterze, a jej największym problemem jest to, jak kupić najnowszego I-phona, żeby mieć go szybciej niż przeciętny przedstawiciel plebsu. Ona chyba nie jest jaszczurem, a mimo to, zastanawiam się czy należymy do tego samego gatunku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kootas

 

Skoro już poruszyłeś temat Bilderberg i banksterów, dodam coś od siebie:

http://mediumpubliczne.pl/2016/04/kaddafi-zostal-zabity-pomysl-zlotego-dinara-maile-hillary-clinton/

 

Jeden z maili Hilary Clinton potwierdził popularną "teorię spiskową". Kadafi został zabity dlatego że chciał wprowadzić standard złota. Nowa waluta: złoty dinar miała służyć do rozliczeń za ropę w krajach Afryki i części Azji (głównie Bliski Wschód). Dodam tylko że niegdyś Ronald Reagan jako prezydent USA, chciał przywrócić oparcie dolara na parytecie złota, ale potem "zmienił zdanie" po zamachu na swoje życie. Kula przeszła dosłownie o parę centymetrów od serca. Podobnie w dziwnych okolicznościach zginął wcześniej John Kennedy, który z kolei próbował wprowadzić dolara opartego na srebrze.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.