Skocz do zawartości

Sprostowanie kłamstw Wykop.pl i kilka zdań do jego użytkowników.


Rekomendowane odpowiedzi

UVCPy7T.jpg

 

Opisywana sytuacja dotyczy tego: http://www.wykop.pl/link/3096555/dlaczego-wykop-pozwala-na-wieloletnie-przesladowanie-uzytkownikow/35706699/#comment-35706699

 

 

Szanowni użytkownicy Wykopu.

 

Ponieważ 15 minut temu zostałem całkowicie i definitywnie zbanowany za rzekome multikonta, chciałbym z tego miejsca podziękować Wam wszystkim za te wspólnie spędzone dwa i pół roku razem. 
Było mi przyjemnie móc dyskutować, oraz pisać z nadzieją że komuś może to pomóc.


Chciałbym was też zapewnić, że nie posiadałem żadnych multikont na wykopie, którego admini uznali że konto moje, skodopla, Wielkiegostulejarza i 100l3y są moimi multikontami.
Jest to kłamstwo z dwóch powodów:


1. Czy uważacie Państwo, że oskarżałbym wykop o chronienie przestępcy, i jednocześnie pisałbym ze swojego komputera z kilku kont? Można mnie nie lubić, ale chyba nie uważacie mnie za IDIOTĘ?

 

2. Powiedzmy że mniej więcej orientuję się kim są te osoby - i każda z nich mieszka w innej części Polski.

 

Dlatego proponuję by admini wykopu podali numery IP rzekomych multikont. Skoro są to moje multikonta, to zobaczmy czy dostawcy internetu i IP się zgadzają. Dobrze wiemy że admini wykopu nie podadzą tych danych, ponieważ SKŁAMALI. Ale próbujcie - co może być bardzo ryzykowne. Po prostu podzielicie mój los.

 

Nie chciałbym aby niektórzy z Was myśleli, że zawiodłem Wasze zaufanie. Moim zdaniem admini wykopu uświadomili sobie, że nie wykonywali swoich obowiązków i wręcz umożliwiali przestępczą, stalkerską działalność Sławomira Kowalskiego z Częstochowy, używającego kont Kanister, Ferred, Mateusz_BN i wielu innych.


Uznali więc, że trzeba zniszczyć mi opinię - robiąc ze mnie głupkowatego oszusta - oraz wywalili z wykopu pozbywając się problemu. No i ok, mają władzę i mogą tak zrobić - a ja będę mógł to opisać.

 

 

Pozdrawiam więc wszystkich serdecznie i dziękuję za Wasz czas.
Samiec/Marek.
 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot i pokazali jaka to wolność słowa i praworządność w naszym kraju panuje. Jak jesteś ofiarą to cierp cierpliwie i najlepiej milcz. A jak zaczniesz słusznie krytykować władzę za nieróbstwo, stronniczość, bierność i łamanie prawa którego władza ma strzec to kończysz z trzema ostrzegawczymi magazynkami wystrzelonymi w tył głowy. Taka to 'równość'.

 

W sumie może to i dobrze, bo najwyższy czas, żebyś się skupił na ważniejszych projektach niż śledzenie trolla.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Brzytwa napisał:

Ot i pokazali jaka to wolność słowa i praworządność w naszym kraju panuje. Jak jesteś ofiarą to cierp cierpliwie i najlepiej milcz. A jak zaczniesz słusznie krytykować władzę za nieróbstwo, stronniczość, bierność i łamanie prawa którego ma strzec to kończysz z trzema ostrzegawczymi magazynkami wystrzelonymi w tył głowy. Taka to 'równość'.

 

W sumie może to i dobrze, bo najwyższy czas, żebyś się skupił na ważniejszych projektach niż śledzenie trolla.

 

To było niesamowite. Admini piszą że nie mam dowodów na działalność Kanistra... po każdym moim artykułem jego kilkanaście, czasem więcej oszczerstw na temat mojego życia prywatnego, a oni piszą że nie ma dowodów. Po prostu kiepsko pracowali, i przestraszyli się konsekwencji. Zamiast usunąć wrzód, to usunęli ofiarę swojej bezradności i zostawili pasożyta. Dziwny ten świat.

 

Jeśli mam być szczery, czuję ulgę. Mogli to lepiej załatwić, bez kłamania, ale i takie wyjście nie jest złe. W końcu nie będę musiał czytać codziennie o sobie rewelacji, chociaż jak sądzę uaktywni stary blog o mnie "osetowo". No ale to już jednak nie to samo. No chyba że nadal będzie jechał po mnie w moich artykułach, co sądząc po pracy adminów wykopu jest możliwe.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zaproponuję Ci:

 

Idź na całość i napisz do Adminów Wykopu, że w takim razie zakładasz sprawę za usunięcie konta i ochronę przestępcy do sądu oraz, że zrobisz im reklamę po wszystkich swoich portalach.

 

Cóż, chamstwo zawsze chamstwem zostanie. A kto kanarkiem urodził się, ten orłem nie umrze! :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać Sławka (a raczej posiedzieć niż postać) jest obecnie znacznie bliżej fazy nadiru niż zenitu. 

Na forum ma mocno utrudnioną możliwość wydawania pomówień i insynuacji. Takiego Alaryka bracia wyniuchają już po kilku tekstach, a w radiu to w ogóle nie będzie miał kanister pełen fekaliów okazji i sposobu do wylewania swej zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Brzygot napisał:

Może to i dobrze? Masz szanse teraz uderzyć gdzie indziej ze swoimi ideami. A wykopki to dziwne środowisko i nieźle pieprznięte wg mnie.

 

No ja np dzięki wykopowi dowiedziałem się o tej stronie, (wiec pewnie gdyby nie wykop, nawet bym się nie dowiedział o tej stronie) i pewnie nie tylko ja. To że jest to duża społeczność, czyni ją bardzo zróżnicowaną pod względem poglądów. I nie każdy się pewnie zgadzał z samcem ale i też sporo ludzi było za.. Wiec nie ma co generalizować. 

 

Co do tej sytuacji z tobą samcu, zastanawiam się dla czego nie odwiedzisz tego człowieka w tej Częstochowie, nawet nie musisz go bić :) tylko porozmawiać. Pewnie samo to ze go znajdziesz, ładnie może namieszać mu w głowie. I przestanie chojrakować, jak nie to zawsze może sprawę bardziej po męsku załatwić.. Oczywiście nic konkretnego nie sugeruje :) 

 

Ale te multikonta to faktycznie dziwna sprawa, sam nie wiem co o tym myśleć. Może być też tak że to ten sam "wykładowca" podszywał by się jako twoje multi??

Edytowane przez balagan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 I przestanie chojrakować, jak nie to zawsze może sprawę bardziej po męsku załatwić.. 

 

Żadne bicie nie poskutkuje na dłuższą metę. Ktoś taki dalej będzie kontynuował swój proceder, bo to już nie jest tylko zaplanowane działanie, ale i objaw choroby psychicznej. Zgodzę się, że większość internetowych cwaniaczków rozpłakałoby się po liściu w pysk, a na drugi dzień wszelkie konta do cwaniakowania byłyby pousuwane, ale tu mamy większy kaliber. Trzeba powoli, mozolnie, ale do przodu. Wierzę, że Szef wyrwie chwasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem po regenerującym śnie i sprawę widzę tak. 

 

Ogólnie jest dobrze. Ja sam nie chciałem rezygnować z wykopu, pewnie działała męska duma, ponieważ Sławek/Kanister wielokrotnie sugerował że mam stamtąd spadać. A tak rozwiązano problem za mnie - niestety, problem ogólny nie zniknął, a jest nim Sławek. Domyślam się że nie pozwolą mu już o mnie pisać, chociaż konta mu na wykopie nie zablokowali - kabaret. Ale to też niewiele da, bo on zrobi o mnie kolejną stronę. Ona już nie będzie miała takiego zasięgu jak wykop, ale dręczenie będzie trwało nadal.

 

Szokuje podejście niektórych osób na wykopie, które mnie nie znają. Przecież wystarczy przejrzeć kilkanaście moich tekstów, by widzieć te same nicki non stop po mnie jeżdżące - albo nie chce im się zajrzeć, albo nie chcą zadrzeć z adminami, albo też widząc reakcję stada, reagują jak one.

 

Reakcja adminów wykopu nie szokuje. Po prostu dali dupy w swojej pracy, nie wywiązali się z niej, więc zrobili ze mnie oszusta - głupka KTÓRYM NIE JESTEM, ale jak mam udowodnić że to nie moje multikonta? Jak można pisać o dowody, jakie dowody mam im jeszcze dostarczać, skoro wystarczy zajrzeć pod każdy mój wpis?

 

Jedna z wypowiedzi:

 

wykop   

+44 -12  

1. O ile nam wiadomo, druga strona konfliktu ma zupełnie odmienne zdanie na ten temat. Prawda zapewne leży gdzieś po środku, ale to nie Wykop jest odpowiednim organem do rozstrzygania takich sporów. Serwis nie posiada uprawnień sądu, nie może więc rozstrzygać o tym kto tu ma rację. Tym bardziej, że póki co, obie strony konfliktu podają zupełnie inne wersje wydarzeń, a żadna ze stron nie przedstawiła nigdy wiarygodnych dowodów...

2. Wykop nie udostępniał, nie udostępnia i nigdy nie będzie udostępniał danych swoich użytkowników osobom fizycznym i firmom. Zgodnie z prawem, serwis musi udostępnić dane policji, prokuraturze i na wniosek sądu. I tego się trzymamy. Jeżeli prokuratura uzna, że doszło do naruszenia prawa, to sama zgłosi się do nas w tej sprawie. W Twoim przypadku, jak sam wspominasz w znalezisku, prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania - a to raczej nie wpływa dobrze na wiarygodność Twojego opisu sytuacji.

3. W sytuacjach naruszeń dóbr osobistych, a szczególnie ujawnienia danych osobowych i publikacji wizerunku, moderacja serwisu usuwa takie komentarze. Z całą pewnością nie akceptujemy takich zachowań, a gdy się pojawiają - usuwamy. Nie mamy jednak możliwości zablokowania takich treści przed publikacją. Moderacja serwisu (zgodnie z obowiązującym prawem) działa w oparciu o zgłoszenia, a więc reaguje i usuwa treść niezgodną z regulaminem serwisu/prawem po publikacji treści i otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia treści.

 

 

 

samiec  

+15 -15

@wykop: Szanowni Państwo,

Pod niemal każdym moim tekstem na wykopie, trzy albo dwa nicki bezustannie opisują moje prywatne życie - mój rzekomy alkoholizm, pijaństwo, mieszkanie u starszej kobiety której miałem zniszczyć rodzinę (?) - wyśmiewają każde moje słowo z mojej strony czy z mojego forum. Bezustannie czytam o chorobie psychicznej, tysiące razy o tym jak się kompromituję i jaki jestem głupi.

W tej sytuacji zdanie osoby która dokonuje linczu, nie powinno się liczyć.

To jakbyście pytali Państwo trzech dresiarzy kopiących chudego studenta o sytuację - trzy osoby powiedzą że jest ok, a jedna wycharczy leżąc na ziemi że nie jest ok. Wniosek? Trzema głosami do jednego jest ok.

Pozdrawiam

 

------------------------------

 

To są poważni ludzie? Tym bardziej, że póki co, obie strony konfliktu podają zupełnie inne wersje wydarzeń, a żadna ze stron nie przedstawiła nigdy wiarygodnych dowodów...

Jakich jeszcze dowodów potrzebują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że moderacja wykopu śsie. Sami użytkownicy wypoku wskazują ich błędy i wynajdują takie syfy jak np. wpływ poglądów (schodzących nieco na lewo) wpływa na kasowanie znaleziska, polecam przeczytać historię afery zbożowej - http://pl.wykopedia.wikia.com/wiki/Afera_zbo%C5%BCowa.

Ja to widzę tak, że właściciel strony daje prawa moderatorskie swoim koleżkom i koleżankom (pewno hajs też gdzieś się przewija) no i mamy piękne tego efekty. Zapewne nie chciało im się rozwiązywać sprawy normalnie, zobaczyli że jesteś minusowany i raczej nie lubiany w komentarzach, więc pierdolneli bana, bo kto im zabroni ? Co zrobisz ? Nic nie zrobisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykop znany ze słyszenia był mi już dawno, od jakiegoś czasu zaglądam tam raz na dzień sprawdzając sobie główną, bo zdarzają się naprawdę ciekawe rzeczy na tych wykopkach. Poza tym podoba mi się poczucie humoru niektórych użytkowników w komentarzach, można się czasem dobrze pośmiać, no i te ich mordki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uważam, że społeczność mają całkiem spoko, nie jestem jej częścią, ale skojarzenia mam pozytywne jako do ogółu. Co do ich moderacji, nie miałem sam do czynienia, ale pojawia się tam od czasu do czasu taki mem:

 

comment_isHv2ojJF13BZpZUfe4wBqtunIGuQVIf

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Consetem napisał:

Nie od dziś wiadomo, że moderacja wykopu śsie. Sami użytkownicy wypoku wskazują ich błędy i wynajdują takie syfy jak np. wpływ poglądów (schodzących nieco na lewo) wpływa na kasowanie znaleziska, polecam przeczytać historię afery zbożowej - http://pl.wykopedia.wikia.com/wiki/Afera_zbo%C5%BCowa.

Ja to widzę tak, że właściciel strony daje prawa moderatorskie swoim koleżkom i koleżanką (pewno hajs też gdzieś się przewija) no i mamy piękne tego efekty. Zapewne nie chciało im się rozwiązywać sprawy normalnie, zobaczyli że jesteś minusowany i raczej nie lubiany w komentarzach, więc pierdolneli bana, bo kto im zabroni ? Co zrobisz ? Nic nie zrobisz.

 

 

Nic nie zrobię i nawet nie chcę. Mają władzę i mogę im podskoczyć co najwyżej - tak to działa. Ja na swoim podwórku też mam władzę, poszedłem do nich na ich terytorium i dostałem pstryczka w nos - trzeba się z tym pogodzić. Dziwi mnie tylko i zasmuca fakt, że mogli mnie wywalić ot tak, po prostu - ale zrobili ze mnie oszusta. Nie mam nic wspólnego z multikontami, co można łatwo sprawdzić prosząc o podanie IP tych wszystkich kont. No ale kto o to zapyta? Od razu miałby problemy. Szokuje też to, że ewidentny trolling Sławka/Kanistra usuwany nie jest. Nawet bana nie dostał. 

 

Czyli admini to takie - bez obrazy oczywiście - łajzy. Jakim trzeba być człowiekiem, by kogoś dwa lata obrzucanego gównem oskarżyć o wymyślone przestępstwo publicznie, po czym go wyrzucić? Nie miałbym żalu za bana, ale za oszustwo o moich rzekomych multikontach żal mam, bo to KŁAMSTWO.

 

Może Sławek/Kanister to ich kolega? Piszą mi ludzie że Sławek zasypuje ich masą meili, w których się skarży na mnie. To jego stara praktyka, on wysyła do wszystkich meile i skarży - ale chyba admini powinni zajrzeć i zobaczyć jaki gnój mam w komentarzach?

 

Moją winą jest to, że ja to wszystko trochę olewałem, ignorowałem. Po prostu nie mam ochoty na kilka lat w sądzie i szarpaninę. Tymczasem Sławek ochotę ma, kompletnie nie boi się niczego, pisze do wszystkich meile, oskarża i manipuluje a ludzie mu wierzą. Jest święcie przekonany że nic nie zrobię, że znowu sprawę oleję. Chyba będzie trzeba zmienić trochę taktykę, bo daleko tak nie zajadę.

 

 

Może ktoś kto jest z wykopu i to czyta, wstawiłby ten wątek na wykop? Chciałbym by ludzie którzy uważają mnie za oszusta, przeczytali także moje zdanie w tym temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, powiem tak: olej to g*** bo poprzez to się nakręcasz i popadasz w problemy myśląc o tym całkowicie bez sensu. Nie ma sensu nawet o tych osobach co Cię obrażali i oczerniali wspominać, bo to są osoby które z tego żyją. 

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tu widzę jeden duży problem przy odcinaniu się od takich forów. W jaki sposób ludzie będą się dowiadywali o tej stronie, jeżeli Sławcio zagarnia internetowy teren ? Ja sam trafiłem tutaj dzięki znalezisku z płomieniem na wykopie. Nie powinieneś się przejmować opinią ludzi, którzy osądzają Cię tylko po całym tym syfie. 

 

Wg mnie tłumaczenie się nie ma sensu, bo ludzie którzy podświadomie odrzucają wiedzę którą propagujesz znajdą wiele powodów, żeby Cię nienawidzić i nie dotrzesz do nich. Tłumacząc się pokażesz, że zależy Ci na ich opinii, a to pozostawia bardzo szerokie pole do popisu wszystkim trollom i ludziom, którzy chcą żebyś cierpiał. Ludzie, którzy mają potencjał zajrzą na stronę samcze runo i prędzej czy później zaczną lgnąć do tej wiedzy. Może za tydzień, miesiąc, rok, ale ostatecznie sami do tego dobrną.

 

To co mnie niepokoi to to że po zbanowaniu, nie możesz na wykopie umieszczać tego pomostu pomiędzy matrixową rzeczywistością, a tą stroną. Ale z tym chyba będę mógł pomóc, zresztą tak jak każdy użytkownik na naszym forum. W sumie wcześniej o tym nie pomyślałem, ale przecież każdy może wstawić link do twojego artykułu i teoretycznie możemy zdominować Sławunia liczebnością. Chyba wszystkich, którzy będą propagowali twoją wiedzę, nie zbanują.

 

Cholera trzeba się jakoś przebijać z tą wiedzą. 

Edytowane przez Consetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno. Czemu jesli nie ma dowodow w sprawie, sa tylko slowa obu stron, a tylko jedna strona zostala zbanowana?
A Slawek wyglada ze ma wieksze umiejetnosci spoleczne, wiec go tuszuja jak sie da. Klasyczny psychopata znajdujacy sobie ofiare.

Poza tym wykop to tylko wykop. Jak to mowia masa stulejarstwa. Zbyt wielu inteligentnych ludzi tam nie ma, ktorzy beda sie w dluzsze teksty wczytywac i jeszcze je rozumiec. Najwiecej plusow i tak dostaja gole cycki, czy sprawy zwiazane z emocjami np panstwem jak uchodzcy. Trafianie w nisze. Dlatego samego wykopu nigdy nie traktowalem powaznie. Jedynie to dobry srodek na reklame, bo teksty moga pojawiac sie chocby w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teksty mogą zostać wyszukane w google po słowach-kluczach, ale chodzi o to żeby zmaksymalizować szansę na dotarcie do potencjalnych Nowych Samców. Przecież nikt w google nie wpisze

"Dlaczego moja kobiałka jest suką i wykorzystuje mnie psychicznie", bo nie wie że to dzieje się codziennie i wszędzie (tylko jest skrzętnie ukrywane) i pomyśli, że to z nim jest coś nie tak. 

Po prostu ja sam pamiętam jak dotarłem na to forum i z początku pomyślałem, że autor to alfa-ruchaćz-PUA, który radzi żeby kobiety traktować jak szmaty i podchodziłem do tego z dystansem.

Gdyby nie to że Marek wyszedł z pomocą do mnie, mógłbym teraz siedzieć dalej w tym samym gównie co 2 lata temu i nie wiedzieć tego, że można żyć inaczej. A tak, przez ten czas w moim życiu zmieniło się dosłownie wszystko. 

 

Osobiście nie mam pomysłu na to, gdzie indziej (oprócz YT) można by umieszczać tak bezpośrednią antymatrixową wiedzę. 

Edytowane przez Consetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, parafianin napisał:

Dziwi mnie jedno. Czemu jesli nie ma dowodow w sprawie, sa tylko slowa obu stron, (ciach)

Jak to kurwa nie ma dowodów? A setki komentarzy pod artykułami to nie dowód? Co więcej im potrzeba? Czarną skrzynkę z Tupolewa? Arkę Przymierza? A może świadectwo ukończenia kursu jodłowania?
Był zgłaszany przez Marka problem i moderka regularnie cięła w chuja. Albo intencjonalnie albo z lenistwa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorka to mogła być kobieta, słynna ze zdjęć w zbożu. A z racji tematyki jaką przedstawia samiec, mogło to ją uderzyć osobiście. więc pod byle pretekstem, bez sprawdzenia czy tak jest faktycznie, dopięła(domyślam się że to ona) swego. 

Edytowane przez balagan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wykop już jest dla mnie przekreślony. Mają zbanowane moje IP i mi nie odpuszczą, bo musieliby się przyznać do KŁAMSTWA. Tego nie zrobią, to oczywiste. Lewych kont nie zamierzam tam zakładać, bo raz że nie mam tora i nie chcę z tego korzystać (kiedyś miałem, miałem dość czekania minutę na otworzenie strony), a dwa że i tak by mnie każdy rozpoznał po stylu pisania.

 

Czasem ktoś z was może wkleić mój artykuł, ale i tak głównie leciały zakopy, więc wielkiej straty nie ma. Teraz przyszłością jest radio - i znajdziemy ludzi znacznie szybciej, niż przez wykop.

 

Oczywiście jest też reakcja Sławka na to wszystko. To wielki dzień dla niego, wielki triumf - ale za chwilę się okaże że to właściwie porażka, bo kogo będzie hejtował na wykopie? Będzie trzeba wrócić na osetowo. Poza tym... trochę osób już go zauważyło, i nie fałszywy nick ale jego prawdziwą tożsamość. Kropla drąży skałę...

 

Kanister_EltaDZO7eq,q40.jpg

@Ferred:
Wystarczy w piątkowy wieczór ze znajomymi wyjść na krakowski Kazimierz, a tu omijają mnie takie rzeczy :)

Można powiedzieć NARESZCIE! 
Nareszcie @samiec poszedł jeden krok za daleko, a wykop zauważył opluwanie przez niego Bogu ducha winnych ludzi. 
Nareszcie koniec z urojeniami, manią prześladowczą i hejterami przyczepiającymi się samochodu, dorobku naukowego jakiegoś blogera, „dyskutującymi” o jego rzekomym farbowaniu włosów i wymyślonymi przez chory umysł historiami. 
Cieszę się, że nareszcie zbanowano osobę mającą za nic udowadnianie swoich słów, nazywającą komentowanie jego wypocin hejtem, kilkadziesiąt wyjętych z kontekstu komentarzy nękaniem, mającą za nic regulamin wykopu i traktującą ludzi instrumentalnie i według własnych, urojonych racji oraz wymyślonych przed siebie kłamstw. Takich powinno się piętnować i wyrzucać ze społeczności, by nie szkodzili innym. I cieszę się, ze tak się stało!

Z drugiej strony szkoda, Moja Droga @Ferred, że tym samym odebrano nam rozrywkę :) 
No przecież mogliśmy tu pisać o tych sprzecznościach i kłamstwach, zapędach mitomańskich, teraz moglibyśmy opisać NIEPRAWDOPODOBNIE WYSOKĄ liczbę TRZYDZIESTU KILKU subskrybentów kanału youtube. Liczba ta wróży (tarot!) spektakularną karierę w Internecie dla półgodzinnych usypiających rozmów przy wódce i rechotaniu z kiepskich kawałów :D
Tyle zapowiedzi, tyle pracy, a tu kilkaset odsłon. Ciekawe ilu dotrwało do końca. Ja nie. Po kilku minutach zacząłem przesuwać, a po kilku następnych dałem sobie spokój :)
No skończyło się :) Gdybyśmy zaczęli o tym rozmawiać miesiącami po tym ostatnim „znaleziskiem” to chyba byłaby przesada :)

Ale jeśli Pan @wendigor, @ecoegopl, @samiec, @WielkiStulejarz, @skodopel, @100L3Y, w jednej osobie, się tu pokaże DAM CI ZNAĆ.
Co jakiś czas sprawdzę czy nie pojawił się w nowym wcieleniu :) Jego forum i strona mnie osłabia, ale to mogę sprawdzać :D 

A tymczasem, gdyby nasze drogi się rozeszły, chciałbym Ci podziękować! 
Dziękuję za to, że mogłem być z Tobą po jednej stronie. Bez Ciebie i Twoich genialnych wpisów @samiec po miesiącu by mi się znudził :) 
Przebijała z nich nieszablonowość, duża inteligencja, niebanalne poczucie humoru, ironia. To była prawdziwa przyjemność! Poezja! :) 
Cieszę się niezmiernie, że było mi dane Cię tutaj poznać i z Tobą rozmawiać. 
Pozdrawiam serdecznie

  •  Ferred_9wLDpm2Pje,q40.jpg

    @Kanister: 
    Wiele razy pisałam o Twojej zdolności precyzowania definicji, terminów niezbędnych w codziennej komunikacji. Uporządkowanym, analitycznym myśleniu, potrzebnym do lepszego zrozumienia autentycznego problemu, z którym spotkaliśmy się na wykopie. Dzięki temu, czytelnicy mogli zająć określone stanowisko, dokonać wyboru pomiędzy etyką, szacunkiem do rzeczywistości, a blagą i manipulacją krętacza posuwającego się do parszywych metod dla kasy i rozgłosu. Cieszę się, że satyryczny minimalizm pomógł w obnażeniu absurdu. Przyznam jednak, że chwilami miałam wątpliwości czy siła naszych argumentów jest wystarczająca wobec kłamstwa budowanego latami. Rzecznik nieprawdy i półprawdy chciał, aby w sprzyjających okolicznościach urojeniowe historyjki stały się jedyne i obowiązujące. Chciał podsunąć czytelnikom 'kukułcze jajo', nie spodziewając się konsekwencji kilku osób, które jasno wskazały, jakimi podłymi narzędziami posługuje się, by zyskać przychylność opinii publicznej. Jak daleko jest się w stanie posunąć, by udowodnić własną, chorą rację, wyrządzając sobie i innym moralną krzywdę. O obrażaniu, wyzwiskach, pomówieniach skierowanych do kadry naukowej czy kobiet, nie wspomnę. Ma teraz dokładny obraz własnego dorobku, własnej wiarygodności i tego, ile warte są jego naciągane teksty. 

    Aleś mi tu poemat opisowy strzelił, aż mnie w dołku ścisnęło, aż mi mowę i zdolność pisania odebrało, aż mi szkoda, że @samiec dostał bana. Poczułam się jak na ognisku pożegnalnym z gitarowym hitem w tle i iskierkami z płonącego jałowca, literacie :) 
    Myślę, że jeszcze nie raz znajdziemy się w sieci, taka karma ;) A jakby faktycznie gdzieś ślad po mnie zaginął/ mało jest tutaj interesujących mnie tematów/, daj znać na wykopie, że masz spektakularnie piszącą głupotkę na oku :D /Przyciąga mnie jak magnez :D:D:D/

    Dziękuję i pozdrawiam
    E.
    :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie, trolle, miłośnicy skody i reszta świata.

 

Moja opinia odnośnie całej tej sprawy jest taka:

 

Kanister systematycznie atakował Marka, kto zadał sobie odrobinę trudu i porównał wpisy na GW, blogu i innych miejscach gdzie Marek pisał ten ma jasno wyrobione zdanie na temat tego kim jest kanister.

 

Styl pisania, ulubione sformułowania, sposoby ataku na Marka, dla mnie jest oczywiste kto za tym stoi.

 

Odnośnie sytuacji na wykopie to moderacja zachowała się bardzo nieprofesjonalnie i nieuczciwie, nie wspomnę o biznesowym strzelaniu we własną stopę wszak zbanowali własnego klienta, z którego czerpali dochód (reklamodawca). Całą akcję widać jak na dłoni po wpisach. Oczywiście zdarzały się wpisy gdzie obie strony nie zostawały sobie dłużne, ale zawsze prowokatorem zajścia był kanister. 

 

Jest również mnóstwo tematów Marka, gdzie nie reagował na dyskusję pod swoimi wpisami, a kanister i ska. rozpętywali gównoburzę na kilkadziesiąt komentarzy, więc kto jest hejterem jest oczywiste. Oczywiste jest też iż lwia część komentarzy odnosiła się do życia prywatnego Marka, co nigdy nie powinno mieć miejsca.

 

Reakcja administracji wykopu było to zlikwidowanie problemu w celu ukrycia własnej niekompetencji w wypełnianiu obowiązków, nie wiem jakie tam panują zależności, ale taki pracownik w mojej firmie miał by bardzo skróconą karierę zawodową.

 

 

Marek!

 

Masz pełną dokumentację z GW, masz dokumentację łącznie z numerami IP i innymi danymi umożliwiającymi identyfikację osoby z onetu.

Resztę spraw, o których rozmawialiśmy załatwimy w sposób właściwy dla tego przewidziany. Tak zresztą jak kilka osób ci radziło.

Zejdzie się trochę czasu, ale finał będzie nieunikniony. Tyle odnośnie człowieka jeżdżącego skodą.

 

Ban na wykopie jedynie oszczędzi ci czasu, a czas jest wartością, która jest mocno ograniczona i trzeba nią mądrze dysponować, szkoda go marnować na byle co. 

 

Odnośnie innych spraw, skup się na radiu, forum i zarabianiu kasy. Skup się na pracy.

 

Jesteś gość, wydałeś cztery książki, prowadzisz forum tematyczne dla blisko tysiąca stałych czytelników, a regularnie zagląda drugie tyle nierejestrowanych. 

Masz przed sobą projekt radia, serię poradników i inne interesujące projekty. Zwyczajnie zajmij się pracą i czerp z niej satysfakcję oraz dochód jak każdy zaradny syn okcydentu.

Wolny czas poświęć na to co sprawia ci frajdę i tyle. Twój sukces, będzie jak zwykle bólem dupy dla twych wrogów.

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to śmierdzi prawdemówiąc "wyrokiem politycznym". Jak już wcześniej wspomniano moderacja jest tam spaczona a konkretyzując zlewaczona. Po prostu pewnie moderacji albo moderatorowi nie podobały się bardzo to co piszesz. Penis go wie jakie ma poglądy? Może jest symaptykiem jednej z fundacji semickiego (chazarskiego?) filantropa. Bo nawet debil potrafi stwierdzić kto jest ofiarą, nie prawdaż?

@Vincent Wybieranie mniejszego zła nadal jest złem, po prostu zbyt dużo tam właśnie takich sebixów debili itp jest garstka myślących ale najcześciej zostają zaminusowani, typowo populistyczne hasła i odgrzewany humor. To jak mówić że hitler to  w sumie był spoko bo zabił mniej niż stalin (wiem że porównywanie i przywoływanie do hitlera to iscie lewacki chwyt...)

 A i mogła to być moderatorka....

Edytowane przez Brzygot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasożyt zjadł żywiciela

wpisy tasiemca świadczą tylko o tym ze już wie ze będzie głodował i nerwowo szuka pożywki

możemy się spodziewać nowych "użytkowników" sławków  tutaj, ale tu nie wykop

Marku przestań karmić trolla, szkoda Twojej energii, przestańmy już wszyscy  karmic tego zakompleksionego chłopczyka od skody

myślę ze jak nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o kase, może sławek chce" fabia fan club" na wykopie reklamować...a może są inne powiazania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.