Skocz do zawartości

Miriam Shaded (KORWiN) MASAKRUJE u Pośpieszalskiego


Rekomendowane odpowiedzi

I ten popularny zwrot z ust muslimów.

 

Cytat

Islam to nie jest religia wojny.

 

 A czego?

 

Cytat

Mamed Khalidov: Islam to religia pokoju.

http://natemat.pl/75305,mamed-khalidov-islam-to-religia-pokoju-nie-ma-w-niej-takiego-pojecia-jak-bicie-zony

 

Oni mają przykazanie o kłamaniu dlatego, aby osiągnąć każdy cel w walce z niewiernymi.

Edytowane przez kootas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co poniektorzy pierdola. Ludzie pojecia nie maja co sie dzieje w Europie. Jest grupa ludzi takich jak merkel, shulz, caudenhove-calergi oraz ludzie, ktorzy sa poza kurtyna i siedza w cieniu i im zalezy na islamizacji i destabilizacji europy. Teraz oni maja w dupie i wrecz zapraszaja i daja im sie osiedlic po to zeby wprowadzic terror. Za pomoca strachu kieruje sie ludzmi jak marionetkami i mozna usprawiedliwiac kazdy, KAZDY ruch zbrojny czy wprowadzone ograniczenie. Usiadzcie na chwile i pomyslcie logicznie. Mamy juz prawie calkowita inwigilacje obywatela pod pretekstem "przeciwdzialania terroryzmowi" - kontrole na lotniskach, podsluchy, wylegitymowania, kamery przemyslowe. Czym jest shengen teraz? Czym sa granice Unii jak banda smieci w sandalach moze przejsc przez granice spacerem a ciebie musza przeskanowac do bielizny na odprawie gdy moneta ci zapipczy na bramce na lotnisku? To nie jest zaden "kryzys" - to celowe dzialanie, celowe uciszanie ludzi, celowa cenzura. Wincyj kurwa ich!!! Pozniej bedzie punkt zapalny gdzie beda robic prawdziwe naloty na np. Syrie pod pretekstem zaprowadzenia porzadku. Celowe - nie jakies 16bomb na szope na pustynie jak w tamtym roku francuzi dla pokazu. I ropa jest przejeta. Jestem pewien, ze panstwa starego kontynentu kupuja od ISIS rope bo jest duzo tansza, ale nie maja jeszcze pretekstu na tyle silnego, zeby sami przejac rafinerie i bombardowac konwoje (to moja teoria). Kto uwaza to za jakies brednie i teorie spiskowe - w porzadku. Mam wyjebane na to. Podejzewam, ze tak samo napieprzali sie z Orwella gdy pisal swoja ksiazke jak napieprzaja sie dzis z podziemnych i spiskowych felietonistow.

Jezeli chodzi o program - gadajace o niczym tepe glowy. Takich programow i wywiadow juz bylo setki. Kazdy o tym samym. Nikt nie widzi prawdziwego problemu.

Edytowane przez greturt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest stworzony problem, rozdmuchany, nadmuchany i tak dalej...Potwierdzeniem problemu są zamachy w róznych czesciach Europy Zachodniej...

Ludzie sa przerażeni, boją sie...

W momencie kiedy ludzie sa juz maksymalnie zastraszeni, podsuwa im sie rozwiazanie problemu, czyli w tym przypadku

"Obywatelu, obywatelką w celu zwiekszonego ryzyka zagrozeniem, musimy panstwa chronic, czyli mamy prawo wejsc do panskich domów"

 

i tak dalej i tak dalej, w celu pozornego bezpieczenstwa obywateli, trzeba całkowicie rozbroic ludzi...

W ten sposob ludzie sami wpadaja w pułapke kontroli...

 

Nie było mnie na forum troche czasu z kilku powodow

Jednym z nich bylo zastosowanie wobec mnie ostrzeżen za narysowanie premiera UK z turbanem na głowie i podpisem wiadomym, ale kiedys napisze o tym obszernie...

 

Wielka Brytania to najbardziej monitorowany kraj świata, biały czlowiek ma totalnie zwiazane rece, praktycznie zero swobody, wszystko pod przykrywka tolerancji i pp...

 

Ludzie spią, nie maja pojecia co sie dzieje, sa totalnie oglupiani, propaganda w Polsce to pikus z tym co mamy tutaj...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik Staszewski powiedział kiedyś że artysci to największe prostytutki...

Pan Skiba w tym momencie zbłaźnił sie, dostał godziwą gaże i teraz ma zadanie bronić islamistow, ciekawe czy bylby taki mężny jakby ktos z jego bliskich zginął w zamachach, oczywiscie nikomu tego nie życze.Od czasu do czasu bedziemy widzieć takie "odpryski" jak Pan Skiba, dobrze opłaceni aby robić dupę z mordy...

Był Wojewodzki, Saleta teraz Skiba, zobaczymy kto nastepny...

Jestem przekonany że w najbliższym czasie bedzie bardzo glosno o Panu Mamedzie, wojownikowi z MMA, który twierdzi ze islam to pokój, nie dajmy sie nabrać...Media moga wykorzystac fakt ze Khalidow jest w Polsce lubiany, stad będa promowac jego poglądy...

 

Co do Pani Miriam, troche ją poniosło, ale to kobietka emocjonalna, takze wybaczamy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Assasyn napisał:

Pan Skiba w tym momencie zbłaźnił sie, dostał godziwą gaże i teraz ma zadanie bronić islamistow, ciekawe czy bylby taki mężny jakby ktos z jego bliskich zginął w zamachach, oczywiscie nikomu tego nie życze.Od czasu do czasu bedziemy widzieć takie "odpryski" jak Pan Skiba, dobrze opłaceni aby robić dupę z mordy...

 

Skiba odpłyną całkowicie.

 

Co do Pani Miriam, przynajmniej jeden z nielicznych przykładów kobiet, które zajmują się czymś pożytecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, red napisał:

 

Skiba odpłyną całkowicie.

 

Co do Pani Miriam, przynajmniej jeden z nielicznych przykładów kobiet, które zajmują się czymś pożytecznym.

Czymś pożytecznym, to fakt, mo i przynajmiej umie sie wysłowić i nie gwiazdorzy jak nasze kochane Polki. Arabski gen ojca jest u niej widoczny, mimo że jest chszescijaninem...

 

A Polki? Większosc jak Szczuka, Ogórek, Środa i inny lewacki ściek? Sa jeszcze te które maja konta na papilot.pl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greturt napisał:

Nie rozumiem po co sie rozwodzicie nad blaznem, ktory pisal smieszne teksty i robil dobre, glupie kawalki a ostatnio jest lansowany w telewizji na eksperta od wszystkiego? To tak jakby jasia fasole zaprosic do dyskusji. Panowie - merytorycznie.

 

Stop making stupid people famous.-_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ciapaty z widowni nie wie o czym mówi...

 

"

O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

Koran 5:51 "

 

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

Koran 2:191

 

Albo pierdoli od rzeczy, zresztą jak każdy fanatyk, albo nie zna dobrze koranu...

Albo stosuje tanią manipulacje, jest sam pośrod wiekszosci innowierców, wiec stosuje charakterystyczna dla muzułmanów taktyke...

Jak ich jest mało, twierdza ze to religua pokoju i ja w/w wersety źle rozumiem, jak mają wiekszosc, to wtedy sie zaczyna...

Specjalnie czytałem Koran, żeby z tymi cwelami rozmawiac, niestety nic mądrego do powiedzenia nie mają, staraja sie manipulowac i przybrać postawe pokojowa, co zauwazam po każdym wypowiadanym do mojej osoby słowie "bracie"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo wartościowe jest to co mówi Jerzy Grunwald o fanatyzmie politycznej poprawności, tak bardzo kochanej przez media i polityków.

 

Problem jest w tym, że polityczna poprawność bierze się ze społeczeństwa. Jak się spytać ludzi na ulicy z kamerą w łapie o homoseksualistów, muzułmanów czy cokolwiek to w większość powie, że nie ma nic przeciwko. Z drugiej strony Jak ktoś z bliskich okaże się być gejem albo przejdzie na islam to będzie płacz i zgrzytanie zębami... Taki lokalny, rodzinny kataklizm.

 

Ludzie nie mówią co myślą, co gorsza wstydzą się tego co myślą. Nikt publicznie nie powie, że geje go brzydzą a mijając na ulicy dwoje ludzi mówiących po arabsku czuje niepokój.

Ludzie są w stanie poświęcić komfort psychiczny pochodzący z wyrażania pogdlądów zgodnie z aktulnymi odczuciami na rzecz tego jak będzie postrzegany przez otoczenie.

Wszystko aby tylko nie wywołać kontrowersji w razie gdyby ktoś ze znajomych zobaczył/usłyszał/przeczytał "niepoprawne politycznie" poglądy.

 

Być może się mylę, to jest moja ocena sytuacji.

 

Sam się kiedyś na tym złapałem, że "wyrwany do odpowiedzi" z ulicy kalkulowałem co wypada powiedzieć a co nie. Potem analizując całą wypowiedź poczułęm się jak szmata. Od tamtego czasu staram się zawsze mówić wprost, zgodnie z moimi odczuciami.

Nie mam nic do gejów, jeżeli robią swoje w domu, ale wywołują we mnie obrzydzenie całujący się faceci, trzymający się za rękę. Całujące się kobiety też. Nie chciałbym mieć gejów i lesbijek w najbliższej rodzinie.

 

Nie ma sensu kłócić się z własnymi odczuciami, wmawianie sobie, że czuję coś innego niż faktycznie czuję to zdrada przeciwko własnemu rozumowi.

 

"Jestem nietolerancyjny i proszę to uszanować".

Edytowane przez Nomorepanic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Wiem, że trochę nie na temat, ale zdecydowanie poszedł bym z nią do łóżka.

 

A teraz już w temacie uchodźców. Najprostsze rozwiązanie, które jest również najtańsze to stabilizacja regionu metodami politycznymi, a jeśli trzeba wojskowymi a później wysyłanie tam pomocy humanitarnej i wspieranie odbudowy tych krajów. To prędzej czy później będzie trzeba zrobić, bo nie przyjmiemy wszystkich mieszkańców tamtego regionu.

 

I teraz trochę mojego gdybania. Według mnie na obecnej sytuacji zyskuje jedynie USA, Arabia Saudyjska i Izrael. Po pierwsze USA kontroluje praktycznie wszystkie zasoby surowców w regionie, Arabia Saudyjska jest sojusznikiem USA więc również na tym zyskuje bo staje się jedynym stabilnym eksporterem ropy i de facto może wraz z USA ustalac ceny, Izrael pozbył się groźnych przeciwników, którzy mogli temu krajowi zagrozić militarnie. W mojej opinii czas teraz na Iran. Z punktu widzenia UE i kryzysu uchodźczego najlepsze było trwanie satrapów na swoich stołkach. To podobnie jak dla Polski paradoksalnie najlepsze jest, żeby rządził na Białorusi jak najdłużej Łukaszenka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kleofas napisał:

dla Polski paradoksalnie najlepsze jest, żeby rządził na Białorusi jak najdłużej Łukaszenka.

IMO równie dobre dla Polski jest to, aby na Ukrainie się tłukli i tam, gdzie się tłuką. I niech ta linia frontu nie przesuwa się ani o metr w żądną stronę. Niech tam będzie chujowo, ale stabilnie.

Chyba, że się myle?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.