Skocz do zawartości

Męskie gry.


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Męskie gry.

To ja przypomnę taką grę która zwie się Fallout Tactics. Tam są prawdziwi żołnierze rzucający mięchem a ilość soczystych tekstów powaliła mnie kiedy pierwszy raz zagrałem w nią mając lat bodajże 12 :D Do dzisiaj pamiętam tekst "Wstawać żałosne sukinsyny! Obetnę jajca każdemu kto nie będzie walczył! Wstawać kundel! Jeśli uciekną to przysięgam, że rozwalę tę pierdoloną gorzelnię!". Ech stare dobre czasy.

 

Kolejna gra która mnie kiedyś zmasakrowała klimatem to Gorky 17. Jak kończyłem w nią grać i miałem gdzieś iść jak było ciemno to srałem się ze strachu. Gra przy tym była całkiem wymagająca i trzeba było kombinować z oszczędzaniem amunicji. No i bossowie byli całkiem ciekawi, zazwyczaj był na nich jakiś sposób i taktyka była dość istotna w tej grze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postal 2 bardzo lubię ale w wersji angielskiej. Polska mi nie podchodzi. Siedziało kiedyś koło mnie jakieś dziewczę które przyjechało sobie na wakacje do wioseczky w której mieszkam. Chyba do gimnazjum wtedy chodziłem. Patrzyła sobie ona jak gram, morduję, oddaję mocz ludziom na usta albo na zwłoki, jak podpalam ludzi no i po jakimś czasie poszła. Nigdy więcej jej nie widziałem. Nie wiem czemu :P

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

Nie wiem czemu :P

Pewnie dlatego, że wakacje się jej skończyły i musiała wracać do domu.. to jedyne logiczne wyjaśnienie B)

@HORACIOU5 Przeczytałem Twój wcześniejszy post w którym pisałeś o grze " Fallout Tactics" i przypomniałem sobie o grze "Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza". To chyba jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem.

Wklejam filma: 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CfanyLis kiedyś kuzyn skądś dorwał demo tej gry. Obaj młóciliśmy jak szaleni i czekaliśmy na pełną wersję. Kiedy wyszła i kuzyn przybył do mnie z tą grą to na zmianę przechodziliśmy misje. Podobnie było z grą Project I.G.I. Jedynie żałuję tego, że pomimo wyeliminowania wielu problemów to dwójka mi aż tak bardzo nie podeszła. Głównie przez misje skradankowe, które były nieraz przegięte i fakt, że gra zalewała nas kolosalna ilością wrogów. Jedyneczka pod tym względem była ładnie zbalansowana... oprócz paru misji gdzie non stop respili się przeciwnicy i misji w której zaczynaliśmy z samym nożem i musieliśmy się dostać do ciężarówki a do tego helikopter nam utrudniał życie.

 

W sumie to jedynkę przeszedłem bez celownika, bez wskaźnika HP i bez wiedzy ile mam pocisków w magazynku :D Był to jakiś bug ale myślałem że tak po prostu ma być. Trochę czasu mi to zajęło ale przebrnąłem :P Jak po jakimś czasie znowu grę zainstalowałem i był celownik i cała reszta to nie wiedziałem czy gra mnie po prostu wcześniej strollowała czy teraz po prostu dostałem go w nagrodę za ukończenie gry bez tego typu udogodnień :D

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem I.G.I fajne to było, a tamte misje był całkiem fajne, najbardziej ciężka była misja gdzie się wychodziło z ciężarówki ze snajperką i deaglem, a najfajniejsza była na samym końcu jak latało się tymi tunelami z jackhammerem, tylko dwójka była już słaba, brakowało jej klimatu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czescy twórcy po dekadzie pracy wydali mod do Fallouta II:

 

http://www.gry-online.pl/gramy-dalej.asp?ID=11400

 

266090390.jpg

 

Opis wygląda bardzo ciekawie, trzeba będzie kiedyś obadać.

 

Propsy, że im się chciało. Przy pierwszej i drugiej części spędziłem kawał życia jako ~14-15 latek, nawet zaczytywałem się w Biblii Fallouta. :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Samiec Alfa napisał:

Ostatnio czerpię na diabelną posuchę. Może bracia polecą mi jakiś tytuł, który rozjebie mnie w każdym aspekcie, a szczególnie pod względem fabularnym?  (  Wiesiek zaliczony, każda część :D )

 

Anachronox

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2016 o 21:29, Samiec Alfa napisał:

Ostatnio czerpię na diabelną posuchę. Może bracia polecą mi jakiś tytuł, który rozjebie mnie w każdym aspekcie, a szczególnie pod względem fabularnym?  (  Wiesiek zaliczony, każda część :D )

Final Fantasy VII - Crisis Core na PSP. Ja pierdolę, magia :D Final Fantasy VII, VIII, XIX. Uwielbiam serię Final Fantasy. Magiczna giera i wciągająca niesamowicie :P Ten cały świat, jego konstrukcja poraża mnie jakością. Już na PSP mam przegrane 70 godzin, a jeszcze w dupie jestem fabularnie :D Dla dużego relaksu serio polecam serię Indiana Jones i Tomb Raider. Kiedyś jeszcze zagrywałem się w przygodówkę Dracula i Black Dahlia. 

 

Inne perły to Skyrim, Pillars of Eternity, wszystkie Baldury, Torment. Oczywiście Gothic od 1 do 3. Raisen ewentualnie. Jest w co grać :D Ja to nie wiem za co się zabrać czasami :P Ale jak już się gierą zajmuję to zawsze na maksymalnym poziomie trudności i do końca :D Wtedy to jest dopiero fun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem zafascynowany 4 rozdziałem Wiedźmina. Po prostu tam jest taki świetny klimat... Ahh, połączenie filmu Konopielka, Chłopów, Wesela, Balladyny z mitologią słowiańską... No cudo po prostu. Te Południce, klimat weselny, atmosfera pewnego niepokoju... Polecam, warto było przejść nudne Podgrodzie i deszczową Wizymę ;)

A odnośnie Południc:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeżeli mówimy o nadchodzących grach, to wrzucę tutaj nowy Prey. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do rebootu ale okazało się, że gra klimatem oraz gameplayem przypomina System Shock 2. Zaintrygowało mnie to i ciekaw jestem jak gra będzie się prezentować w całości. Dodatkowo fabuła brzmi ciekawie i mam nadzieję, że okaże się naprawdę interesująca.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak za dzieciaka katowałem grę operation flashpoint. To taka Arma z chyba 1999 roku :P 

Symulator wojska to chyba całkiem męska gra.

 

Dla fanów Diablo mogę polecić Path of exile. Gra jest całkiem za darmo i jest cholernie rozbudowana i trudna, ale daje miliony godzin zabawy z różnymi kombinacjami.

 

Ta gra także jest okazem męskości :V

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

Pamiętam jak za dzieciaka katowałem grę operation flashpoint. To taka Arma z chyba 1999 roku :P 

Symulator wojska to chyba całkiem męska gra.

 

 

Ta gra jest z 2001 roku jak dobrze pamiętam, ale nie chcę siać zamętu. Naprawdę wymagała uwagi i planowania. Jeśli ktoś oczekiwał Call of Duty, srogo się zawiódł. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.