Skocz do zawartości

Męskie gry.


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Seria IL2 Sturmovik - koniecznie multiplayer! Poczujcie ten klimat :D

 

 

 

No i FSX - który w zasadzie jest "systemem operacyjnym" do stworzenia środowiska do virtualnego latania. Do tego można dokupić scenerie, silnik pogodowy samoloty - i mamy całkiem niezłe środowisko symulacyjne. Kilka lat temu przysiadłem nad virtualną cessną , zainstalowałem scenerie okolic warszawy, kupiłem Cessnę do treningu, "Podręcznik pilota samolotowego" Szutowskiego i  na Bemowie u znajomego instruktora zamówiłem półtoragodzinną przejażdżkę - w powietrzu dostałem w ręce stery - i ... poradziłem sobie - co to była za satysfakcja ;D

 

Szczególnie polecam samoloty A2A Simulations - w tej drużynie pracuje kilku polskich chłopaków. Samoloty te robione do latania "by the book". Można np. do takiej cessny wziąć realną instrukcję operacyjną i nauczyć się i wypraktykować rzeczywistą obsługę danego samolotu.

 

 

PS: w połączeniu z siecią VATSIM można nawet nauczyć latania wg obowiązujących procedur lotniczych. Oczywiście nie zastępuje to praktyki w realu.

 

Edytowane przez RaulMendez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nadchodzące produkcje to myślę że Middle Earth: Shadow of War pasuje do kategorii Męskiej Gry. Co my tutaj mamy? Podbijanie kolejnych miejsc, formowanie armii, zarządzanie swoimi generałami a do tego soczystą walkę. Pozostaje mieć nadzieję, że nie zawiedzie oczekiwań i nie będzie rozczarowaniem. A jak to wszystko wygląda w praniu? Obejrzyjcie gameplay z wersji Alpha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

@Reptiljanusz o szturmowiku :) słyszałem ,ten ostatni ciekawy.

Ja polecam jeszcze dla mniej wprawionych np. mnie War Thunder + Realistic Mode albo Simulation Mod (ten ostatni bez Jojstika i nauki nie ma co się brać ;) )   w trybach czołgi lub lotnictwo ! Wczoraj na Samolotach trafił się w teamie "pro"  emocje i to jak się z gościem latało, 1 misja a 1000 razy więcej emocji niż granie w zwykłe gierki . 

 

WT realisitic + mega zestaw gościa LINK

 

i DCS czyli cos dla maniaków symulatorów  link do pokazówki LINK 1

 

a dawno temu zagrywałem sie w  Apache vs Havoc  grałem tylko ruskim Havoc'iem bo był jak dlamnie prosty w obsłudze :D jeden TV mase przełączników , a Apache wszędzie LCD'ki i dziwne ustawienia  była jakaś seria gier w kiosku Shogo było super i ta gra LINK

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Witam, przejrzałem na szybko wątek i chyba nikt nie przytoczył gierki god of war;) Szczególnie ostatnia część osadzona w świecie nordyckim, bardzo dobra gra, ze świetną grafiką i jeszcze lepszą muzyką, ale to co dla mnie gra tam pierwsze skrzypce to historia, wspólna podróż ojca i syna która ich zmienia i świetnie przedstawiona relacje między nimi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.