Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów Radia Samiec


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję najlepszego prezydenta jakiego miał nasz kraj Kwaśniewski Aleksander i fruwa mnie co inni sądzą na jego temat,obecna dyktatura mi nie pasuje koniec kropka.Wiem Marku że odległy biegun co do twoich poglądów politycznych ale jeśli chodzi o politykę jesteśmy po innych stronach barykady,słucham,czytam twoje audycje,felietony,książki i nie rozumiem dlaczego politycznie jesteśmy tak bardzo skrajnie różnych poglądów nie mogę tego zrozumieć.Pozdrawiam pełen szacunku za twe książki i wielką pomoc w życiu.Inne wzorce z domów rodzinnych w mej rodzinie przed wojną za dużo krzywdy wyrządziła endecja może dlatego jestem takim przeciwnikiem obecnego reżimu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesująca audycja Panie Mirku. Chociaż myślałem, że określenie "znani" będzie się tyczyć ludzi trochę innego formatu.

Też żenuje mnie kręcenie beki z tego typu osób. Może ci hejterzy w komentarzach jeszcze ujdą, bo to w większości przygłupy.

Jednak np. materiały które Wuwunio z nimi nagrywał to czyste kurewstwo, bo doskonale wiedział, że ich ośmiesza w jeszcze większym stopniu niż sami to robią.

 

BTW za padające w audycji określenie "upośledzony" pewnie omawiany osobnik groziłby Panu np. zablokowaniem płyty głównej jak to już ma w zwyczaju, także proszę uważać z

kim Pan Tańczy. Chociaż ja wiem o co loto i kmwtw po co padło to słowo one, że peace, love i bez agresji.

 

Ale co by nie mówić, znany polski raper, artysta i perfomer Wojciech "Leszczu" Leszczyński nagrał na nich 3 dissy i kilka mówionych filmików, które były

skurwysyńsko zabawne, aż wstyd się przyznać.

 

Niestety ostatnio zniknęły wszystkie filmiki z oficjalnego profilu YT Leszcza(chyba są prywatne, nie usunięte), ale ktoś zrobił reupload jednego kawałka

 

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marek

Piszę do ciebie na świeżo bo dziś w nocy przeżyłem coś nieprawdopodobnego…i to jeszcze pierwszy raz

Każdy wie jak wygląda proces zasypiania. Nie kontrolujemy tego- zasypiamy sami nie wiemy kiedy, u mnie dziś w nocy wyglądało to trochę inaczej…. Po prostu wiedziałem kiedy zasypiam dokładnie wiedziałem kiedy „odpływam” i słyszałem szum jak szary ekran w telewizorze…

Wydawało mi się że spadałem swobodnie do dziury „jak spadochroniarz”  mogłem kontrolować lot… nie pamiętam w tedy czy był „szum z telewizora”

Do sedna… w pewnej chwili zobaczyłem gościa jakiegoś, stał do mnie profilem z daleka coś mówił bardzo intensywnie jak reporter ale ten szum prawie całkowicie go zagłuszał nie mogłem usłyszeć o czym mówi… W pewnej chwili usłyszałem kobiecy głos „ możemy zamienić słówko” głos ten był tak głośny po prostu słyszałem go jak by ktoś do mnie mówił z boku a że kontrolowałem sen z reporterem i z szumem odpowiedziałem NIE (chyba ze strachu) w tej chwili się obudziłem ale „dopada mnie tzw. Mara senna miałem świadomość ale nie mogłem ruszyć ciałem więc skupiłem uwagę na palcach, chciałem zacząć ruszać najmniejszymi członkami z całej siły aż się obudziłem.. czułem jak moje mięśnie się rozkurczają a ciało mrowieje nogi miałem lodowate..

Zaraz idę do pracy a jestem zmęczony jak po siłowni…

 

   1.  Czy kobiecy głos który do mnie powiedział „ możemy zamienić słówko” to była moja podświadomość ( JESTEM PRAWIE PEWNY ŻE TAK)

 

   2. Jestem facetem hetero-  usłyszałem swoją podświadomość o kobiecym głosie, czy podświadomość może być kobietą jeżeli ja jestem mężczyzną ?

 

   3.  Czy podświadomość sama z siebie może wywoływać świadome sny żeby się skontaktować z moją świadomością ??

 

   4. Kim był reporter którego nie mogłem usłyszeć a który cały czas do mnie mówił.. 2 podświadomości jedna zagłusza drugą ???

 

Wybacz za długość posta…

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Holden Caulfield 90
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachecam do obejrzenia tego filmiku i chcialbym sie spytac jaki obszar w mozgu oddzialuje za identyczna reakcje emocjonalna u tych osob i czemu ludzie slyszac o krzywdzie innych tak reaguja.czy chrzescijanstwo dziala na tej samej zasadzie?Czy uzywanie takich ckliwych historii moze sluzyc jako narzedzie manipulacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Marku.

 

Zdobywając kolejne szczeble wiedzy w swoim młodym życiu, natknąłem się na kolejne interesujące pytanie na, które jednoznacznie sam sobie nie potrafię odpowiedzieć. 

 

Chodzi o podświadomość osób, które definiuje się jako wampiry emocjonalne albo też osoby posiadające cechy charakterystyczne dla cierpiących na różne zaburzenia psychiczne typu borderline. 

 

Jak dobrze wiemy ludzie wyżej wymienieni zyskują energię życiową na niszczeniu, prześladowaniu czy też zadawaniu psychicznego gwałtu swoim ofiarom. Później ludzie, którzy zetknęli się z tymi typami osobowości często mają problemy emocjonalne jak i także zdrowotne. 

 

Co interesujące miałem do czynienia z kimś kto miał bezpośredni wpływ na mnie i bez wątpienia należał do grupy wampirów. Poniosłem tego skutki psychiczne, a także zdrowotne. A drapieżnik żerujący na mnie jest w doskonałym stanie zdrowotnym, nic mu nie dolega, ale wiem i czuję to, że ma i nosi w sobie duże pokłady cierpienia. Lecz nie odbija się to ani odrobinę na jego formie czy też zdrowiu.

 

Jak to właściwie jest?  Czy dopiero z czasem to całe nagromadzone psychiczne napięcie w końcu odbije się na  nim, które z każdym dniem staje się coraz większe jak tocząca się śnieżna kula, czy będzie odczuwać on tylko cierpienie na poziomie psychicznym.

 

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. Składam także wyrazy wielkiej wdzięczności za poprzednią audycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marku, dzięki za Twoją robotę, obudziłeś mnie z kolejnej sfery matrixa. Tak oficjalnie, choć dziękowałem już prywatnie. (ten co pytało nr Andrzeja)

 

1. Jaką częścią atrakcyjności, czy też męskości w oczach samic jest sam wygląd zawnetrzny, a jaką odpowiednie wzorce i umiejętnie używana w praktyce wiedza o kobietach i relacjach? (pomijając zasoby i status, to dopiero przede mną)

Innymi słowy: na ile da się podkręcić (seksualnie) samice swoją postawą, pewnością siebie i osobowością przy średnim wyglądzie, a konkretnie przy dosyć chłopięcej prezencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, CopRobo napisał:

na ile da się podkręcić (seksualnie) samice swoją postawą, pewnością siebie i osobowością przy średnim wyglądzie, a konkretnie przy dosyć chłopięcej prezencji.

 

Na to pytanie odpowiada na forum wiele wątków. Proponuję poszukać haseł PUA / SMV / naturalne SMV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było :D 

Taka kosmiczna rozkmina  żadna złośliwość tylko takie myślenie jak uchronić świat i zanieść dalej prawdę  ! 

Pytanie 1 : Jak widzisz Bractwo/Sektę za 200-1000 lat? B)   , kiedy już nie będzie obecnych forumowiczów (będą nowi ) kto zostanie po tobie liderem i to pociągnie ? czy taki lider się pojawi ?   

Pytanie 2 :  Myślałeś nad ślubem w jakimś mocno egzotycznym kraju ? Gdzie prawo jest za facetem? Wizja wychowania syna/synów na przyszłych kontynuatorów forum B) 

Pytanie 3 : Czy myślałeś  o zrobieniu  w przyszłości clona forum dla niemcow,anglików,innych narodowości   .itp

 

Pytanie 4 : Czy będą audycje z gośćmi ?  jedna z pierwszych audycji taka była fajna sprawa !

 

P.S jak powstanie ten "  DOM SAMCA"  o którym mówisz w audycjach trzeba na niego zarobić , wiec można wozić turystów po terenach wokół domu link FILM  mogę tym kierować ;P 

 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marku.

Zawsze chciałem trenować zapasy, ale nie mam 'fizycznej' możliwości. Musiałbym dojeżdżać około 100 km, a nie opłaca mi się to finansowo i czasowo.

 

Jak ,,nastawić'' podświadomość/duszę, by znalazła dla mnie optymalne rozwiązanie lub pokierowała moim życiem tak, żebym mógł trenować bez strat na innych dziedzinach życia?

 

Jeśli w ogóle taki sposób istnieje. 

 

Dziękuję z góry za odpowiedź. 

Edytowane przez Eredin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marku, pytanie ode mnie.

 

Czy choroba uczy pokory? Chciałbym, żebyś opowiedział o tym, jak się na to zapatrujesz na swoim przykładzie (IBS), jak i na przykładzie kobiety-księżniczki, która ma wszystko (mam tu na myśli głównie wygląd zewnętrzny) i nagle to traci (na przykład traci rękę albo nogę, nie wspominając już o całej urodzie).

 

Myślę, że my wszyscy nie doceniamy zdrowia.

 

Jeśli chodzi o znanych ludzi, to np. Ryszard Andrzejewski (Peja).

 

Dziękuję z góry w swoim imieniu i imieniu innych forumowiczów, a także tych niezarejestrowanych, którzy odwiedzają to forum. Mam nadzieję, że dla nich też to będzie ciekawe.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o audycję na temat:

Jak sobie radzić z atakami ludzi, którzy mi zazdroszczą, kłamią umniejszając moje zasługi. 

Czy człowiek górujący nad innymi zawsze jest narażony na ataki "hien" które próbują go ściągnąć na swój poziom zamiast wznieść się wyżej samemu?

Sąsiad kupujący nowy samochód zawsze będzie uważany przez właścicieli starych passeratti b5 za skurwysyna i złodzieja?

W ramach wyjaśnienia chodzi o to że, otoczenia często próbuje mi dojebać z racji tego, że nie potrafią osiągnąć tego co ja, są mniej pracowici i zdolni, mają słabszy charakter.

Zwiększenie samooceny sprawiło, że w ogóle się tym nie przejmuję, jednak prosiłbym Marku o kilka słów jak to widzisz. 

Dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku, odkąd codziennie po 20-30 min trenuję samoocenę tzn mówię sobie miłe rzeczy do lustra, chwalę siebie, wzbudzam pozytywne uczucia to puki co działa to jakby w drugą stronę. Czuję się gorzej niż tydzień temu gdy tego nie robiłem w tak dużej ilości, tylko troszeczkę w myślach - jestem jakby słabszy psychicznie, głos mi się łamie, jestem spięty, ludzie wyczuwają że osłabłem. WTF? 

Czy to złe wzorce zaczęły się na serio bronić pod wpływem dużej ilości pozytywnych uczuć, które staram się w sobie wzbudzić? Jeśli satysfakcja z życia jest sinusoidą, to właśnie wpadłem w obszar znajdujący się poniżej osi X, co od kilku miesięcy mi się nie zdarzało!

Oczywiście dziękuję i proszę o audycję, jeśli tylko uznasz, że temat jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panie Marku.

 

1. Jak stwierdzić do czego się ma naturalne predyspozycje i talenty, po co zostałem stworzony i jakie są moje naturalnie mocne cechy z ezoterycznego punktu widzenia? Jak to odkryć?

2. Jak poznawać jaka jest moja natura, osobowość? Na czym tutaj się skupiać?

3. Wypełniałem różne testy osobowości, ale odpowiedzi były często podejmowane pod wpływem nastroju i wychodziły często sprzeczne wyniki. Co zrobić by podejmować takie decyzje bez emocji i czy zna Pan jakieś dobre testy na osobowość/ odkrycie swojej natury?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Pytania do redaktorów Radia Samiec
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.