Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kto był na Wschodzie dobrze wie, że nawet w zapadłej dziurze młode kobiety mają szafy pełne ciuchów. To jest być albo nie być takiej kobiety, bo musi złapać faceta im jest młodsza. Konkurencja jest duża, a im większe zadupie tym facetów mniej, bo albo wyjechali do pracy do wielkiego miasta, albo za granicę albo wkrótce umrą (choroby, alkoholizm). Dla Ukrainek Polska to jest tylko droga na Zachód, bo my dla nich prawdziwym Zachodem nie jesteśmy. Przeciętna Ukrainka jest w stanie przecierpieć 5 lat małżenstwa z Polakiem bo po tym okresie może mieć polskie obywatelstwo. A jak już dostanie polski paszport to wystrzeli z siłą rakiety do Niemiec, Francji czy Skandynawii i tam poszuka sobie kasiastego faceta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2016 at 22:26, kryss napisał:

studia w pl to dla nich nie problem, rano uczelnia a wieczorem praca....,tylko papier jakos musza zdobyc....  można się wjebać jak obiecasz ślub i się nie wywiążesz to przyjdą duzi panowie z rachunkiem za "usługi" do zapłaty....,jak się ktoś chce w to bawic to niech się bawi


Wieczorem praca? Znajomi bracika sie wrecz modla o stypendium zeby cos grosza bylo a te kurwy prawie 3tys wyciagaja nieraz z uczelni. Studenci z ukrainy, tfu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, greturt napisał:


Wieczorem praca? Znajomi bracika sie wrecz modla o stypendium zeby cos grosza bylo a te kurwy prawie 3tys wyciagaja nieraz z uczelni. Studenci z ukrainy, tfu.

wiesz o jakiej "pracy" myślałem....bo na pewno nie w McDonaldzie, a stypendium w tym przecież nie przeszkadza

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może mnie zjedziecie ale jeśli materialistka której zależy na hajsie, obywatelstwie i dachu nad głową w lepszym kraju ma sie starać, gotować, prać, sprzątać, zaspokajać i ogólnie być klasyczną kurką domową (jak ktoś wyżej dobrze napomniał model kobiety o jakim marzy większość z nas a ja napewno) to ja biorę w ciemno taką materialistkę i moge sie z nią nawet ożenić (z intercyzą TYLKO I WYŁĄCZNIE) i pierdole szczerze nawet najmocniej i najszczerzej "zakochane" wiecznie pretensjonalne polskie kurestwo. Z drugiej strony jest z ziomkami plan kiedyś sie wybrać na UKR zobaczyć co i jak z tymi kobietami a z Dolnego ŚL. to bedzie jakieś 700km ale chuj, czego sie nie robi dla MIŁOŚCI :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Traphouse napisał:

Panowie może mnie zjedziecie ale jeśli materialistka której zależy na hajsie, obywatelstwie i dachu nad głową w lepszym kraju ma sie starać, gotować, prać, sprzątać, zaspokajać i ogólnie być klasyczną kurką domową (jak ktoś wyżej dobrze napomniał model kobiety o jakim marzy większość z nas a ja napewno) to ja biorę w ciemno taką materialistkę i moge sie z nią nawet ożenić.

 Zrozum, że wiele Ukrainek które tutaj przyjeżdżają na studia pochodzą z zamożniejszych rodzin, dla nich Polak zarabiający 2-3 tysiące nie jest żadnym sposobem na polepszenie statusu. Nikt nie mówi o pannach z wiosek, takich w Polsce nie uświadczysz ponieważ nie mają jak się wyrwać, jedynie szukają okazji na portalach z ofertą poznania jegomościa jakiegoś w celu przyjazdu do jego kraju - tak czytałem;p Swoją drogą czy potrzebujesz pomocy przy prasowaniu, praniu i gotowaniu? Do tej pory jakoś sam sobie z tym radziłem :)

Edytowane przez Tyler
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kryss napisał:

Jakby nie było to zazwyczaj trzeba taka panne utrzymywać....., ja dziekuje i za Ukrainki i cała reszte ,dość zycia zmarnowałem przez durne baby

Również podzielam Twój punkt widzenia. Nie widzę sensu wiązać się z kimś żeby robić za głównego fundatora nagród, jeszcze żeby chociaż jakaś wdzięczność z tego tytułu była. Te pół tysiąca miesięcznie i w górę + paliwo na dojazdy wolę odłożyć czy zainwestować w swoje hobby a nie wydawać na babę, z której i tak pożytku tyle co nic. Wczoraj np miło spędziłem dzień z koleżanką a następnie noc, koszt? 2 piwa w plenerze a w cenie ciekawa rozmowa, żarty , masaż i reszta nocy. Jakoś nie na rękę mi utrzymywanie panny, która z niczego robi pretensje , ogranicza wyjścia ze znajomymi i picie piwka a do tego cholera wie jakie ma intencje plus zaczyna wdrażać swoje postulaty w życie. No chyba, że komuś pasuje rola jelenia :)

 

No i jeszcze jedna kwestia, " koleżanek " można mieć wiele, kobietę w zasadzie tylko jedną. No chyba, że jesteśmy na bakier z wiernością w stosunku do swojej partnerki :)

Edytowane przez Tyler
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2016 at 13:18, Tyler napisał:

 Zrozum, że wiele Ukrainek które tutaj przyjeżdżają na studia pochodzą z zamożniejszych rodzin, dla nich Polak zarabiający 2-3 tysiące nie jest żadnym sposobem na polepszenie statusu. Nikt nie mówi o pannach z wiosek, takich w Polsce nie uświadczysz ponieważ nie mają jak się wyrwać, jedynie szukają okazji na portalach z ofertą poznania jegomościa jakiegoś w celu przyjazdu do jego kraju - tak czytałem;p Swoją drogą czy potrzebujesz pomocy przy prasowaniu, praniu i gotowaniu? Do tej pory jakoś sam sobie z tym radziłem :)


Po pierwsze nie mówię o studentkach je z reguły omijam szerokim łukiem bo kobieta która ma 20+ i dalej nie pracuje tylko jest na garbie rodziców z reguły ma napierdolone w główce bardziej niż te które zaczęły sie dostosowywać do reguł dorosłości wcześniej (z resztą zaznaczyłem że ja sie chce tam wybrać a nie szukać tu coś na miejscu), po drugie mam całkiem niezłą robótkę jak na polskę stawka koło 30/h na ręke tak więc jak wyrobie troche nadgodzin to idzie zarobić kilka krajowych więc to 2-3koła sie mnie nie tyczy i za dobrze obrobionego bolca i błyszczącą podłoge mógłbym sie szarpnąć 1-2 razy w miesiącu na coś dużo lepszego niż macdonald czy pizza hut i wiązanka po przecenie z biedry dla mej lubej a po trzecie wiadomo że lepiej żeby ktoś ogarnął dom i nie trzeba było tego samemu robić dla mnie sedno sprawy to odpłacic sie wdzięcznością za wdzięczność ALE mieć zawsze na uwadze że to baba i odpowiednio wyostrzony wzrok aby widzieć kiedy zacznie odpierdalać babskie gierki i to blatować. Grunt to nie tylko dzisiaj czy za tydzień ale też za rok i 10 lat w kontaktach damsko męskich zawsze myśleć głową a nie chujem jak większość.

 

 

Dnia 8.04.2016 at 13:35, kryss napisał:

Jakby nie było to zazwyczaj trzeba taka panne utrzymywać....., ja dziekuje i za Ukrainki i cała reszte ,dość zycia zmarnowałem przez durne baby


Zgadzam sie co do tego polskiego ścierwa mam to samo podejście nie zasługują choćby na kropelke benzyny żeby wozić ich egoistyczne pizdy gdziekolwiek ale dużo sie nasłuchałem o ukrainkach od ludzi podróżujących w tamte rejony i naprawde chciałbym sprawdzić ten mityczny obraz doskonałej pani domu jaki kreowała mi większość wracająca z tamtych stron(ci wszyscy oczywiście przyrównując je do polek wycierali naszymi rodaczkami podłoge a UKR stawiali na piedestał). Pociśnijcie mi znowu ale ja wciąż sie łudze że są gdzieś jeszcze kobiety nie spierdolone tą jebaną modą MTV/TVN (oczywiście nie w tym kraju).

PS. Z tym ślubem w poprzednim wpisie troche mi sie pojebało, za daleko poleciałem itd. WYCOFUJE SIE Z TEGO :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Traphouse napisał:
42 minuty temu, Traphouse napisał:

 po drugie mam całkiem niezłą robótkę jak na polskę stawka koło 30/h na ręke tak więc jak wyrobie troche nadgodzin to idzie zarobić kilka krajowych więc to 2-3koła sie mnie nie tyczy i za dobrze obrobionego bolca i błyszczącą podłoge mógłbym sie szarpnąć 1-2 razy w miesiącu na coś dużo lepszego niż macdonald czy pizza hut i wiązanka po przecenie z biedry dla mej lubej .

 

 

Drogi Traphouse, wzmianki o zarobkach nie kierowałem bezpośrednio do Ciebie. Zaznaczyłem jedynie, że przeciętne wynagrodzenie jakie można spotkać na polskim rynku nie robi na Ukrainkach wielkiego wrażenia ponieważ często pochodzą z rodzin gdzie głowa rodziny zarabia dużo więcej. Po drugie nie mówię o szarpaniu się 1-2 razy w miesiącu na macdonalda czy pizze, tylko o regularnych wypadach, taka ma natura, że lubię stawiać i znajomym i dziewczynom, wydanie połowy minimalnej krajowej na jednej imprezie nie jest dla mnie pierwszyzną, a po trzecie, 30 na rękę nie robi specjalnego wrażenia więc zatrzymaj to dla siebie .

Edytowane przez Tyler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale nie mierzcie sobie fujarek w tym temacie ;););)

 

Stawianie dupom na zasadzie "postaw się a zastaw" to:

a) nieroztropność i nieszanowanie własnej kasy

b ) jak mawiają PUAsi, "sikanie do wspólnego basenu" czyli przyzwyczajanie i psucie kobiet

 

Czy Was nie zastanowiło dlaczego Angole i Niemcy stawiają Polki na piedestale tak jak gros Polaków Ukrainki? Panowie... Chcecie babę, która nie jest łasa na pieniądze to bierzcie albo taką co już je ma (ale nie jest zachłanna), albo taką co ma w głowie poukładane albo pannę z zachodu... Da się z takimi umówić, da, i wbrew pozorom nie jest to takie trudne, tylko trzeba pokonać wewnętrzne kompleksy i nieśmiałość w języku obcym...

 

I jedno - skrajną głupotą jest pokazywanie pannie, już na samym początku, ile to się nie ma i czego. Ona ma na to zasłużyć. Poznajecie ----> średnia knajpa, zasłużyła------>coś lepszego. A wydawanie 560 złotych na jednej imprezie... rozumiem na kumpli ale na panny? 2 h z niezłą prostytutką albo 1 h z taką strzałą jaką zechcesz ;)

 

Oszczędzając niektórym rozczarowań - jak pojedziecie na Ukrainę to sam fakt, że mówicie po polsku i macie polski paszport nie spowoduje że wszystko co żywe rozłoży nogi. I tak, jako Polacy, jesteśmy II sortem po zachodzie - te dziewczyny nie są głupie i przelicznik EUR / PLN doskonale znają.

 

I radzę, naprawdę radzę, zawsze mieć przy sobie gumy. Znam temat z pierwszej ręki a Adidas = nagrobek.

 

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załapać adidasa od potomków banderowców to dopiero strzał w stope, albo w głowe ?

Jezyk Polski i paszport to pikuś, trzeba jeszcze jakoś wygladac, a z tym u conajmiej 80% polskich męzczyzn na bakier...

Dresy, czesto brudne, porozciągane swetry, bluzy, groźny wyglad, braki w uzebieniu, miód w uszach, bałagan na głowie...

Tak tak Panowie, Ukrainki potrafią ubierac sie wybornie...

Pokazywanie kobietom statusu materialnego na poczatku, to tylko i wyłacznie objawy niskiej samooceny i ubytkach w osobowości, głupie cwaniactwo, ( prawdziwego mężczyzny klase i kunszt widac na odleglosc Ferrari to tylko dodatek)

Zabierz takiemu auto, kase czy zegarek to jego osobowość posypie sie jak domek z kart...

Baba która ma kase, nie koniecznie musi chciec Ciebie ? bo to nie Ty wybierasz...

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Assasyn napisał:

Załapać adidasa od potomków banderowców to dopiero strzał w stope, albo w głowe ?

 

Żeby nie było, że sobie wymyślam:

 

The HIV/AIDS epidemic in Ukraine is one of the fastest growing in the world.[1][2][3][4][5][6] Experts estimated in August 2010 that 1.3 percent of the adult population of Ukraine was infected with HIV, the highest in all of Europe.[7][8] Late 2011 Ukraine numbered 360,000 HIV-positive persons (increase in the rate close to zero compared with 2010).[8] Between 1987 and late 2012 27,800 Ukrainians died of AIDS.[1] In 2012 tests revealed 57 new cases of HIV positive Ukrainians each day and 11 daily AIDS-related deaths (on a population of roughly 45 million at the time).

Źródło: wiki.

 

Co więcej:

 

Według ustaleń XIII międzynarodowej konferencji naukowej poświęconej problemom HIV/AIDS, która odbyła się w lipcu 2000 roku, Ukraina znalazła się na pierwszym miejscu na liście państw europejskich, pod względem liczby zarażonych wirusem HIV. Choć minęło już 13 lat od przedstawienia tych danych, ryzyko śmierci w wyniku powikłań u chorych na AIDS na Ukrainie jest obecnie wyższe, niż w krajach afrykańskich. Doniesienia z kolejnych lat potwierdzają stabilne, pierwsze miejsce w tym niechlubnym rankingu. Co roku lawinowo przybywa liczba nowych zachorowań, z czym ewidentnie nie radzi sobie zarówno ukraiński rząd, jak i społeczeństwo.

http://www.psz.pl/127-unia-europejska/kamil-smogorzewski-zakazona-ukraina

 

Na ten fakt, poza jakimiś tam zainteresowaniami Ukrainą, zwracały mi, niezależnie od siebie, dwie dziewczyny-Ukrainki.

 

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę lat i Ukraina stanie się (oby nie) czymś na kształt gigantycznego Kosowa: przemoc, choróbska, bieda, bezrobocie, masowa emigracja. Kraj zmierza to do stanu państwa upadłego.  Żeby nie siać tylko czarnowidztwa, uwzględniając zasadę kontrastu, warto pokazać też jasne punkty jak np. ten:

 

http://o2.pl/galeria/ta-ukrainska-policjantka-podbila-serca-internautow-5977779378852993g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam Panowie,

jestem tu nowy ale byłem ciekawy, jak wyglądają Wasze sytuacje z ukrainkami i postanowiłem podzielić się z Wami swoją.

Wigilia, trzeba iść na alko-pasterkę, no i w jednym miejscu poznaję pewną dziewczynę z Ukrainy, była tam z koleżanką. Rozmowa się kręciła do 5 nad ranem, nawet nic jej nie postawiłem, płaciła za siebie i koleżankę, przed wyjściem wymiana kontaktów.

Dzwonię do niej o 12, ona że za chwilę zadzwoni, oddzwania po chwili i proponuję jej, żeby wpadła do mnie, no ale odmówiła (pomyślałem sobie: plus, nie taka łatwa ), no ale umówiliśmy się na wieczór. Wziąłem ją na spytki, no i wyszło, że jest ze Lwowa, jest tu z koleżanką, ma brata w usa, w Polsce czeka na kartę pobytu, nie może bez niej pracy dostać a do szkoły idzie w lutym jakiś kosmetyczny kierunek czy coś w tym stylu. Spytałem z czego się utrzymuje, to mi powiedziała, ze manicure robi. Później jak się zegnaliśmy to dokąd jedzie spytałem, no i jak powiedziała mi adres to coś mi się okolica nie spodobała, kiedyś na studiach żarcie dowoziłem to wiem o co kaman. Poza tym miała na sobie dość fajną, drogą stylówkę, ładny perfum. No to wszedłem na pewien portal dla Panów czy nie ma tam żadnych "nowości", no i bęc! Razem z koleżanką przyjmują na pewnej domówce, na 99% to jej zdjęcia, wiadomo lekki retusz i zasłonięte twarze, nawet imienia nie zmieniła, mi się przedstawiła tym samym. Także kontakt urwany, a historia jako ciekawostka i ku przestrodze.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co zrywać kontakt? Może zniżka by była :D Albo zapytać, czy by tego manicure nie zrobiła i wyciągnąć fujare. 

 

Biorąc się za panie z Ukrainy trzeba mieć to na uwadze, ze jest spore prawdopodobobieństwo, iż zajmowały się bądź zajmują może niekoniecznie divovaniem, ale np. tańcem na rurce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe poznałem ładną besarabską bułgarkę z Ukrainy (spod Odessy) - 22 lata - na kursie językowym w BG, i po tygodniu znajomości (kurs był 3tygodniowy), już było zapowiadanie/planowanie ślubu i związku... Wyglądam młodziej na mój wiek (mam 43), więc jak się dowiedziała, to jej plany się trochę ostudziły... Ale zaskakujące, a nawet szokujące było, że tak szybko miała parcie na ślub.. Ale w tamtym kontekście byłem najbardziej rokującym (tzn. mającym pieniążki) samczykiem, więc miałem branie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mariuszsoq napisał:

Aby nie było tak jak u kumpla.... hehe zamieszkała z nim i po miesiącu wyprowadziła 800 tys zł jednej nocy, ani kasy ani ukrainki ahahahhahaha

 

Dobór naturalny.

Jednostki nieprzystosowane same eliminują się z obiegu swoją głupotą ...

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mariuszsoq napisał:

Aby nie było tak jak u kumpla.... hehe zamieszkała z nim i po miesiącu wyprowadziła 800 tys zł jednej nocy, ani kasy ani ukrainki ahahahhahaha

 

...

 

Za tyle hajsu do końca życia nie zaznałbym posuchy na tle seksualnym. Z drugiej strony krążą te historie o typkach z rachunkiem na 6 zer w klubie gogo, więc da się przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.