Skocz do zawartości

Ale ja przecież nie chce mieć dzieci


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tutaj poruszyć ważny problem deklaracji kobiet które wszem i wobec głoszą że nie chcą mieć dzieci. Otóż nie jest to absolutnie od nich zależne tylko od ich hormonów i instynktu macierzyńskiego. Znałem masę takich lasek i nagle trach z dnia na dzień chciały urodzić i nic innego się dla nich nie liczyło. Wszystko inne traciło dla nich znaczenie, dotychczasowa praca, plany, facet liczyła się tylko ich potrzeba rozrodu. Po prostu dostawały szajby. Także przepuszczajcie przez palce takie gadanie że ja dzieci nie znosze i mieć ich nie chce. Prędzej czy później każdą to dopadnie a to co gadają nie ma żadnego znaczenia.

 

Zresztą spójrzcie na temat:

 

http://f.kafeteria.pl/temat/f10/nie-rozumiem-sama-siebie-p_6106116

 

Wiem że portal no taki mocno średni ale zobaczcie co one tam piszą toć to sama prawda o ich naturze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chciałbym tutaj poruszyć ważny problem deklaracji kobiet które wszem i wobec głoszą że nie chcą mieć dzieci.

 

Z moich obserwacji wynika (co też zaznaczyłem gdzieś na forum przy okazji innego tematu), że tego typu babskie deklaracje można o kant kuli rozbić, podetrzeć się nimi i wyrzucić do śmieci. Wielokrotnie zauważyłem, że jeśli kobieta w pseudo-pewnym i zdecydowanym stylu mówi, że ona nie potrzebuje czegoś, co jest częścią jej natury (mężczyzny, dziecka, ślubu) - to kłamie. Udaje mocną, cwaną i niezależną, a w rzeczywistości niemal widać płynące w środku łzy i żal pod zasłoną niby twardego podejścia do życia. 

Tym stworzeniom się nie wierzy na słowo, to nie są ludzie logicznie myślący i godni zawierzenia im na słowo. To są sterowane emocjonalnie i biologicznie osoby i tak naprawdę ich słowa niewiele znaczą. 

 

PS. Na tej stronie co podałeś:

Cytat

 już na pierwszych randkach zakomunikowałam mu: szukam materiału na tatusia. 

 

Kolorowy świat zwierząt. Szukam dobrego buhaja, który mnie pokryje - dorodna jałówka z zadbanego stanowiska, dobra wydajność w ilości mleka na tydzień. Szukam pilnie i zawzięcie, bo gospodarz planuje powiększenie stada. Jeśli się nie nadasz, to nie mamy o czym rozmawiać.

 

PS2. (a może XBOX?)

 

Ja absolutnie nie krytykuję tego, że ktoś szuka dla siebie dobrego partnera, bo nikt nie chce żyć w wiejskiej chacie bez kibla i jeździć wartburgiem - ludzie wolą iść w kierunku luksusu i prestiżu, czyli skody fabii na podwoziu opla i wycieczek na Słowację, bo to są cechy ludzi z najwyższych sfer. 

Mi jednak nie pasowała by świadomość i perspektywa, że pakuję swoje zasoby w relację, w której jestem w 90 % (albo i w 100%) jedynie środkiem do celu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Vercetti napisał:

Mi jednak nie pasowała by świadomość i perspektywa, że pakuję swoje zasoby w relację, w której jestem w 90 % (albo i w 100%) jedynie środkiem do celu. 

 

Ale przecież tak prawie zawsze jest i nic z tym nie zrobisz. Jesteś tylko wyrobnikiem i środkiem dla kobiety do osiągnięcia jej celów. A jak się staniesz bezużyteczny to wywali Cię na śmietnik jak starego łacha.

 

Albo kłamią że nie chcą mieć dzieci albo nie znają same siebie i swoich emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i m.in. dlatego poprowadziłem swoje życie w kierunku takim a nie innym. Narzędzia to są na półce w warsztacie, a nie pod moją postacią. A pieniążki to sobie można pozyskać w wyniku pracy, a nie wciskania komuś kitu i bajerowania gołym cycem - co do tego ostatniego, to i taki fach się znajdzie... Bardzo stary fach. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.