Skocz do zawartości

Hiszpan


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię i nie lubię jednocześnie. Lubię gdy Pani ma wielkie piersi, ale przeważnie wielkie piersi są żylaste, a to sprawia że robi mi się niedobrze. Niestety, ściskanie cycków sprawia że puchną żyły - mdleję nie tylko na pobieraniu krwi, ale i w trakcie miłości Hiszpańskiej, jak na prawdziwego faceta przystało. Ideały zdarzają się rzadko - i przeważnie im się nie podobam. Taki już mój los, prawdziwego mężczyzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie średnio pasuje... wymaga ogromnych ilości nawilżaczy i ciągłego przytrzymywania wszystkiego na miejscu. No i raczej odpada przy skromniej wyposażonych partnerach.

Bardzo łatwo o otarcia, których nie czujesz w powodzi endorfin, ale przypomną o sobie, jak emocje nieco opadną.

 

Mimo tego wszytkiego, to zawsze jakieś urozmaiczenie - od czasu do czasu można się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

To tu duzo mowic, cycki zawsze spoko. Male, duze, wklęsle, dla artysty nie ma to znaczenia bo zawsze cos sie uda nawet z "gówna" ulepić coś fajnego. haha

Hmm, ja mam nieco odmienny gust - nieważne, duże czy małe, byleby były jędrne z pełnymi, sterczącymi sutkami. Dlatego mówię "nie" dużym piersiom, wiszącym "jak wymiona", jak i małym "jak uszy jamnika". Co do wklęsłych piersi u kobiet - serio są takie? 

 

Jeżeli chodzi o Hiszpana, to oczywistym jest, że jest do tego potrzebna pani z dużym biustem. Niestety, piersi takich Pań bez stanika często rozłażą się na boki (w najwygodniejszej do tego pozycji, tj. pani leży, a partner klęczy nad nią), ale przy odpowiedniej współpracy można sobie z tym poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Lubię ;). Jak najbardziej, przyjemne doznanie zmysłowe.

Raz miałem przypadek, że dziewczyna ściskała za mocno piersi a ja posuwałem w tempie messerschmitta :D ... efekt? Puściła się krew i przez jakiś czas, miałem dość seksu.

Do hiszpana najlepsze są moim zdaniem piersi w rozmiarze C. Takie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.