Skocz do zawartości

Upadek okcydentu


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny gwóźdź do trumny zachodniej cywilizacji.

 

Już ogłoszono oficjalnie dwa projekty unijne w sprawie uchodźców.

 

Jeden przewiduje przymusową relokację na terenie państw członkowskich (150k w bonusie dla nas - taki pakiecik na start).

 

Drugi przewiduje przymusową relokację tylko w kryzysowych warunkach, jak jakieś państwa nie będą dawały sobie rady (czyli jak Niemcy zadecydują - też bonus 150k dla nas na start).

 

To jak wybieranie między dżumą a cholerą, przecież w praktyce to jest tak samo zabójcze dla państw mono etnicznych takich jak RP. Te kryzysowe warunki w wariancie drugim to pic pod publikę, żeby przeszła niby "łagodniejsza opcja" bez większych sprzeciwów. Będą parli na opcję pierwszą, a później dobrodusznie w ramach ustępstw zgodzą się na drugą, która ładnie wygląda na papierze, a skutki jej działania są identyczne.

 

To taki sam mechanizm jak mówisz do lali "wolisz się spotkać w czwartek czy sobotę?", tylko pozornie dajesz jej wybór.

 

Jeśli to przejdzie i nasi politycy się na to zgodzą i to się stanie zwijam wszystko co mam w RP i robię wypad w jakieś normalniejsze rejony świata. Wstępnie rozmawiałem już ze wspólnikami, nad przeniesieniem firmy w jakieś bardziej przyjazne miejsce niż UE.

 

I chuj i cześć, kolejne miejsca pracy w Polsce pójdą się pierdolić, ale mnie interesuje mój własny los, poczucie bezpieczeństwa i normalności. Pieniądze mogę zarabiać wszędzie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy pomysł komisarzy z  euro - kołchozu. 

 

Kraje, które nie zgodzą przyjąć się nachodźców będą musiały płacić karę w wysokości 250 000 euro od sztuki.

 

Przypominam iż z kwot, które proponują wydzielić do naszego kraju wynika iż mamy przyjąć 150 000 nachodźców (w pierwszym rzucie). 

 

Po przeliczeniu kosztów na każdego dorosłego Polaka (odliczywszy bezrobotnych i tych, którzy opuścili nasz piękny kraj) wychodzi 6 500 pln do zapłacenia przez każdego podatnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, red napisał:

 

nie rozumiem co jest złego w byciu dupkiem :) 

 

To, że wzbudza się w niektórym jednostkach ochotę na ;

- danie typowi w łeb,

- skrępowanie,

- dłuższą zabawę wiertarko-wkrętarką (koniecznie z udarem),

- pozostałościami, prócz łba takiego debila, zwykle skarmia się psy,

- łeb dostarcza się mniejszości, np. muzułmańskiej w celu asymilizacyjnym, znaczy się mają okazję poznać tradycję związaną z piłką kopaną.

 

Całość dobrze byłoby nagrać, coby utubowicze mieli okazję przypatrzeć się z bliska głębokiej, wewnętrznej przemianie takiego gieroja w skamlący kawał mięcha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, red napisał:

Strasznie małostkowe.

 

 

 

 

Cóż, może i małostkowe, ale nad wyraz skuteczne i niesamowite w swej prostocie. Machiavelli zapewne uśmiecha się gdzieś z zaświatów. Bo skoro nie trafia siła argumentu, to trzeba użyć argument siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten człowiek kompletnie oderwany od realiów jest... Ayn Rand zryła biedakowi makówkę :p... Kiedyś też przez to przechodziłem, zaczytując się w "Źródle" i "Atlasie Zbuntowanym". Całe szczęście szarość rzeczywistości postawiła mnie na nogi szybciutko... Pozdrawiam serdecznie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.