Skocz do zawartości

Dziewczynki, zadawajcie pytania do Radia Samiec.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No dobra, to ja mam pytania:

 

Dlaczego mężczyźni boją się atrakcyjnych kobiet?

Dlaczego mężczyźni zaniżają swoją samoocenę i nie wierzą w siebie?

Dlaczego mężczyźni rezygnują ze swoich marzeń i pasji?

10 najbardziej pożądanych cech męskich (charakter).

10 największych błędów popełnianych przez mężczyzn w relacjach damsko-męskich

Jakich cech brakuje dzisiejszym kobietom?/Czego mężczyznom brakuje w współczesnych kobietach?

Co musiałoby się stał aby kobiety przestały być męskie?

10 największych błędów popełnianych przez kobiety w relacjach damsko-męskich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

No dobra, to ja mam pytania:

 

Dlaczego mężczyźni boją się atrakcyjnych kobiet?

Dlaczego mężczyźni zaniżają swoją samoocenę i nie wierzą w siebie?

Dlaczego mężczyźni rezygnują ze swoich marzeń i pasji?

10 najbardziej pożądanych cech męskich (charakter).

10 największych błędów popełnianych przez mężczyzn w relacjach damsko-męskich

Jakich cech brakuje dzisiejszym kobietom?/Czego mężczyznom brakuje w współczesnych kobietach?

Co musiałoby się stał aby kobiety przestały być męskie?

10 największych błędów popełnianych przez kobiety w relacjach damsko-męskich

 

 

Taki ładne pytania zadałaś, że aż sam Ci odpowiem.

 

1. Bo budzą brak zaufania.

2. bo są realistami i to co mają do zaoferowania to umiejętności, umysł, decyzyjność, a nie dupa przetargowa

3. Rezygnują bo zajmują się rzeczami, które wymagają poniesienia jakichś zasobów, a nie rysowanie motylków i motylkowa wiara w cuda

4. Każdy facet chce być zabijaką i lovelasem i mieć hajs

5. Rezygnacja z siebie, nie trzymanie dupy krótko

6. łagodności

7. Dostać porządny wpierdol jak chłopak

8. przejmowanie się rzeczami nie mającymi znaczenia, oraz nieumiejętność dyskutowania w zakresie jednej zmiennej

 

Edytowane przez aras
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana.

"Dlaczego mężczyźni boją się atrakcyjnych kobiet?"

Problem polega na tym, że te kobiety same siebie uważają za nie wiadomo kogo z tytułu wyglądu. Tu nie chodzi o banie się. My jako mezczyzni jestesmy nastawieni na rywalizacje, a z kobietą nie chcemy rywalizowac wiec liczy sie to co aras powedział - łagodność.

Albo czujemy sie potrzebni, szacunek dostajemy za potrzebność, albo jesteśmy nikim. Nie po to chcemy byc tymi lovelasami i mieć hajs, by kobiety gardziły. Dlatego hipergamia = mieć więcej niz kobieta, a ona za to szanuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie odpowiedziec na Twoje pytania;

 

1.Mężczyzni nie boja sie atrakcyjnych kobiet, (ale kobiety atrakcyjnych mezczyzn juz tak, dlatego męzczyzna jest cenny), ale faceci, faceciki tak...

 

2.Bo są wychowane przez kobiety, ich ojcowie tez przez kobiety, w dodatku działa tu od 400 lat siatka wrogo nastawionych do nas "plemion" które robia wszystko aby nas zniszczyc, co bylo opisywane wczoraj, równierz przezemnie...

 

3.Jeszcze raz powtarzam, męzczyzna nie rezygnuje z pasji, ale słaby facecik tak, dlaczego? Bo jego kobieta mu tak kazała...

 

4. Dlaczego 10 a nie 11? Bo 10 łatwiej zapamietać, swoja droga samica alfa powinna nie zadawac takich pytań...

 

5. Brak wiedzy

6. Kobiecości, naturalności...

7. Przestać ogladac TV i przestać czytać te warte podtarcia tyłka szmatławce

8. Tryb pasożytniczy, symboliczny wkład w zwiazek, manipulacja, brak wspólpracy, brak samodzielnosci(czeste telefony do mamusi) wygoda, lenistwo, gadulstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to ja mam pytanie do miłościwie nam panującego... ;) 

 

Czego pragną mężczyźni? 

 

Sporo już zostało powiedziane na temat tego czego pragną kobiety... a ja chętnie posłuchałabym bez owijania w bawełnę czego mężczyźni oczekują od kobiet. Oczywiście jeśli pragną czegoś więcej niż "dupy i browara" ;) Wspominałeś kiedyś o tym jak działa (na Ciebie ;)) podziw w kobiecych oczach. Rozwiń proszę ten temat. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Co sądzisz o mężczyznach trafiających ciągle na "złe kobiety", czy jest to to samo zjawisko, co kobiety trafiające tylko na "złych mężczyzn"? Ja w obu przypadkach widzę trzy możliwe wyjaśnienia:

1) osoba przyciąga swoim wyglądem i zachowaniem nieodpowiednich ludzi

2) gustuje w draniach/sukach

3) ma zwyczaj demonizowania swoich partnerów.
Oczywiście to jest moja opinia, ale jestem bardzo ciekawa samczego zdania na ten temat. 

Edytowane przez Epsilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Myślę, że pytanie powinno brzmieć bardziej "Co sądzisz o mojej teorii i czy masz lepsze wyjaśnienie?". W końcu często się widzi narzekanie na samych złych partnerów, albo mówienie wprost, że wszyscy ludzie danej płci są źli. Ciekawi mnie skąd to się bierze skoro nie wszyscy ludzie na świecie są potworami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Epsilon napisał:

Co sądzisz o mężczyznach trafiających ciągle na "złe kobiety", czy jest to to samo zjawisko, co kobiety trafiające tylko na "złych mężczyzn"?

Mężczyzna: wymaga więcej niż jednej lekcji żeby załapać lub jest mało kumaty.

Kobieta: instynkt > wyrachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@Selqet

 

Nie do końca zrozumiałaś moje pytanie. :)

 

Chociaż ja pokorę zastąpiłabym – umiejętnością przyznania się do błędu i świadomością swoich słabości.

Bardziej chodziło mi o to, kiedy kobieta jest „na tyle ogarnięta, silna , niezależna”, że facet czuje się się zbędny, niepotrzebny. No ewentualnie jak niewolnik od seksu. xD

 

Czyli gdzie jest ta granica tego ogarnięcia, której nie należy przekraczać, by facet nie czuł się „zagrożony”?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Blair napisał:

Chociaż ja pokorę zastąpiłabym – umiejętnością przyznania się do błędu i świadomością swoich słabości.

 

Pokora  cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, niewywyższaniu się ponad innych i unikaniu chwalenia się swoimi dokonaniami.

Jak mówi znany holenderski psychiatra, Gerard J. M. van den Aardweg: "Pokora jest warunkiem uzyskania dojrzałości duchowej oraz psychicznej"[1].

Pokora jest bardziej stanem ducha, postawą życiową wyrażającą nasze przekonanie na temat otaczającego nas świata, jak również ogółu istot go zamieszkujących. Może stanowić punkt odniesienia do naszych działań lub przemyśleń. Ale także w rozumieniu psychologicznym dawać oparcie. Jestem pokorny, a zatem uznaję, że wszyscy ludzie są równi i podlegają tym samym prawom. Pokora w sensie filozoficznym jest uznaniem ludzkich ograniczeń; ciała i umysłu. Ale także nadrzędnej roli człowieka w świecie przyrody, nakładającym na niego prawa i obowiązki

Wikipedia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.