Skocz do zawartości

Seriale nie tylko dla Pań


Noodie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 19.03.2017 o 15:39, Selqet napisał:

Ja też polecę IT Crowd. Poczucie humoru tam, strzela się idealnie w mój gust.

 

To, że jest w bazie filwebu na miejscu 99 jest jakimś nieporozumieniem :)

 

O widzę, że nie jestem sama - uwielbiam IT Crowd :D 

 

Od siebie polecam:

1. Taboo z Tomem Hardym 

2. Better call Saul

3. ZNation (dla wszystkich znudzonych obecnie The Walking Dead)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś lubi brytyjski humor coś z pogranicza Monty Pythona i IT Crowd to jeszcze polecę:

Księgarnia Black Books 

http://www.filmweb.pl/serial/Księgarnia+Black+Books-2000-141232

 

Pierwszy raz od dłuższego czasu dusiłam się i płakałam z płaczu przy oglądaniu :D 

 

@MartynaCe Wg mnie lepsze to jest od IT Crowd, a już myślałam, że nic na podobnym poziomie nie znajdę. Totalnie przypadkowo ten serial znalazłam ostatnio. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że prawie wszystkie dobre seriale zostały wymienione, to mogę polecić już tylko:

-American Gods fantastyka w obecnych czasach, dopiero 2odcinki ale dobrze zrobione, na podstawie książki.

-Gotham, jakieś 15-20lat przed Batmanem, główny bohater to James Gordon, Pingwin(świetnie przedstawiony), młoda kobieta kot i młody Bruce Waney, pojawia się też wiele różnych postaci z uniwersum DC

-Kaznodzieja, fantasy w obecnych czasach, trochę mroczne, trochę czarnego humoru, niestety w pierwszym sezonie mało co wyjaśnione

-Trawka, świetna komedia, główna bohaterka to drobna dillerka na bogatym osiedlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sporo moich ulubionych zostało już wymienionych. 

Polecam jeszcze:

- Dark (lepsza wersja Stranger Things)

- Ozark

- Wygnani do raju/ Skazani na banicję- jedynie 7 odcinków, a szkoda ?

- Sex Education- jak chcemy się pośmiać i odprężyć 

Czarnobyl ( w mojej opinii pozycja obowiązkowa)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś szuka serialu w klimacie horroru to zdecydowanie polecam NAWIEDZONY DOM NA WZGÓRZU https://www.filmweb.pl/serial/Nawiedzony+dom+na+wzgórzu-2018-800686

Zajmuję się czasem montażem i obróbką filmów i pod tym względem mnie zachwycił. Wiele bardzo długich kadrów, piękne granie światłem, klimat niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę:

Breaking Bad - Coś dla miłośników czarnego humoru, kina akcji,dobrych efektów, i psychologicznych zagadek. Historia nauczyciela chemii, który zmagając się z chorobą, zaczął sobie dorabiać przy gotowaniu metamfetaminy. ;) 

Better call Saul - prequel Breaking Bad - Historia jednego z bohaterów Breaking Bad - Prawnika. Akcja dzieje się przed wydarzeniami z w/w serii. 

Mr. Robot - dość ciężki serial o informatyku ze schizofrenią. Psychodeliczny acz bardzo wciągający. 

Wikingowie - świetny klimat, muzyka. Dużo intryg, krwi i namiastka historii 9choć nie sugerowałabym się tym do końca, bo jest to nieco podkoloryzowane ;) ) Ale bardzo przyjemnie się ogląda.

Stare ale jare:

Przyjaciele - serial do którego wracam co jakiś czas. Widząc ten cały Matrix tym bardziej fajnie się ogląda tę serię. Świetnie przedstawione relacje damsko-meskie. :D No i humor - klasyka gatunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja na nockach w pracy ogarnialam seriale i o dziwo stwierdzam ze są coraz lepszej jakosci.

Moje ulubione :

1. Supernatural

2. Vikings (choc dla mnie liczą się tylko 2 pierwsze sezony, potem już nuda)

3. Outlander (kostiumowy, fajnie pokazuje roznice miedzy tym jak w XVIII w zachowywali sie ludzie a jak dzisiaj..)

4. True Blood (stara ale fajna czarna komedia)

5. The Walking Dead 

6. Under the dome.

7. American Horror Story

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niedawno obejrzanych polecam :

Yellowstone 

The looming tower

Years and years

Sukcesia 

The Act

Dirty John ( z przymrużeniem oka;p)

Ruchome piaski

La Foret

After Life ( mega!)

The Kominsky Method (świetna komedia)

Origin (troche głupie, ale fajne)

Nobel

Waco

Berlinskie psy

Homecoming 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.