Skocz do zawartości

jaką ocene mi dajceie?:)


agu17

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam kilka próśb:

- najpierw się z Nami przywitaj.,

- przeczytaj forum,  Samcze Runo nowe i stare, ecoego.pl, posłuchaj audycji Marka w Radio samiec, znajdziesz wiele odpowiedzi na Twoje pytania, na te które zadałaś i na te które jeszcze nie,

- przeczytaj jeszcze raz regulamin wnikliwie, nie zaszkodzi i credo,

- absolutnie nie idź na operację piersi, kobieta seksowna to nie wyłącznie piersi, a wiele różnych czynników, dbaj o nie, ćwicz, badaj,

- zdobywaj osobowością, charakterem, podejściem do życia, to masz przez całe życie, uroda jest chwilowa, pamiętaj o tym,

- oczywiście dbaj o siebie, ale opakowanie to nie wszystko, rozwijaj się dla siebie przede wszystkim.

  

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa ilu z was jeszcze bedzie pucowac sie pod ktoryms z rzedu tematem tej laski rodem z samosi i kafeterii p.t." czy jestem ladna i czy powinnam zmienic chlopaka". Ludzie, nie szkoda wam czasu? Laska nie przeczytala ani jednego watku z forum, bo na wszystkie jej debilne pytania w prawie kazdym sa odpowiedzi, ale zaklada temat za tematem traktujacy o gowno byle czym. Nie wprost, bo nie wprost, ale wystarczy miec inteligencje konia i wiecej samozaparcia do jakiegokolwiek wysilku niz krzyzowka rumuna/meksykanina/murzyna zeby znalezc odpowiedzi. Zadziwia mnie jak to dzien w dzien walczycie z mieczem w reku, kazdy sie puszy a przyjdzie dupa i zapyta: "ladna jestem?" i juz kazdy z jezorem leci zeby dac odpowiedz. Smiech mnie ogarnia...

Edytowane przez greturt
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, greturt napisał:

Kurwa ilu z was jeszcze bedzie pucowac sie pod ktoryms z rzedu tematem tej laski rodem z samosi i kafeterii p.t." czy jestem ladna i czy powinnam zmienic chlopaka". Ludzie, nie szkoda wam czasu? Laska nie przeczytala ani jednego watku z forum, bo na wszystkie jej debilne pytania w prawie kazdym sa odpowiedzi, ale zaklada temat za tematem traktujacy o gowno byle czym. Nie wprost, bo nie wprost, ale wystarczy miec inteligencje konia i wiecej samozaparcia do jakiegokolwiek wysilku niz krzyzowka rumuna/meksykanina/murzyna zeby znalezc odpowiedzi. Zadziwia mnie jak to dzien w dzien walczycie z mieczem w reku, kazdy sie puszy a przyjdzie dupa i zapyta: "ladna jestem?" i juz kazdy z jezorem leci zeby dac odpowiedz. Smiech mnie ogarnia...

Dobra dobra, daj posłuchać :) dobre jaja są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alor napisał:

Piękne opakowanie nie zawsze zawiera wartościowe wnętrze. Pamiętaj ciało to tylko dodatek,  opakowanie duszy, nie odwrotnie..


Dokladnie tak samo w przecietnym/brzydkim ciele nie zawsze siedzi wartosciowa osoba. Ryzykuje stwierdzenie, ze nieczesto.

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, greturt napisał:


Dokladnie tak samo w przecietnym/brzydkim ciele nie zawsze siedzi wartosciowa osoba. Ryzykuje stwierdzenie, ze nieczesto.

Masz rację. Ładne / przeciętne opakowanie nie świadczy o zawartości,  dopiero smakując nadzienia możemy stwierdzić czy jest ono dobre czy też nie.

11 minut temu, greturt napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, agu17 napisał:

- mam 24 lata

- mam 178 cm wzrostu :o

- waże 56 kg :(:)

- mam małe tzytzyki :(

- długie chude nogi

- twarz 6-7/10  w dobrym makijazu 8

jakie cechy u kobiet powodują że są one u Was skreślone? chodzi o wygląd :) gdyż jak wiadomo cała reszta Was nie intetresuje ? :D no chyba ze sie myle to mnie wyprowadzcie z tego błedu :)

jestes nie dozywiona.a niejadkiem byłas od małej.ciesz sie przynajmniej wzrostem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alor napisał:

Masz rację. Ładne / przeciętne opakowanie nie świadczy o zawartości,  dopiero smakując nadzienia możemy stwierdzić czy jest ono dobre czy też nie.

 


Masz racje, jednak dziewczyna ktora dobrze smakuje nie zawsze ma wartosciowa osobowosc :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje wnętrze kobiety, dlatego nie uczestnicze w czymś takim jak "związki" bo kobiet z wartościowym wnętrzem jest minimum, a jeśli nawet to mają wymagania z kosmosu. Oczywiście do układu na seks chodzi tylko o wygląd i o to tylko jak masz bogatą ofertę usług. Jako kłoda też za wiele się nie przydasz mimo tego że miałabyś wygląd supermodelki.

Po rysopisach się nie ocenia, ale mając na uwadze narcyzm kobiet gdy dajesz sobie 8/10 to jesteś w rzeczywistości z 5/10. U mnie byś weryfikacji nie przeszła już na etapie zadawania takich infantylnych pytań i prób uzyskania atencji, a to znaczy że i tak musiałbym się podporzadkować byś była "szczęśliwa".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, agu17 napisał:

- mam 24 lata

- mam 178 cm wzrostu :o

- waże 56 kg :(:)

- mam małe tzytzyki :(

- długie chude nogi

- twarz 6-7/10  w dobrym makijazu 8

jakie cechy u kobiet powodują że są one u Was skreślone? chodzi o wygląd :) gdyż jak wiadomo cała reszta Was nie intetresuje ? :D no chyba ze sie myle to mnie wyprowadzcie z tego błedu :)

 

co to są te tzytzyki, jakiś podgatunek much tsetse ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2016 at 10:37, agu17 napisał:

BU HA HA HA.... HE HE HE HE... HI HI HI... IHK... IKH... KHŁE... KHŁE... HI HI HI...

to tyle tytułem wstępu... A teraz powróżymy z makaronu... :D

 

- mam 24 lata

Zmarszczka już się zbliża... Już puka do mych drzwi... Ciało się jeszcze trzyma, lecz policzone jego dni.... O Panie, cóż robić mam w tej strasznej chwili? Gdy cały naród ze mnie drwiiii.... Chłop nie zaobrączkowany, cisną mi już koleżany...

 

- mam 178 cm wzrostu :o

I mamy popularnie klops.... Bo ja chcę wyższego od siebie!!! Bo nie będę mogła szpilek założyć... A ja lubię tak bardzo szpilki.... :D

 

- waże 56 kg :(:)

Cóż, o ile pamiętam (proszę mnie poprawić), to honorowym dawcą krwi mogłabyś już zostać... A to takie modne teraz być pro-społecznym i pomocnym... (Nie mam nic do krwiodawców- sam nim jestem i popieram!!!). Zawsze tym można podbić sobie fejm i być światową... Jak masa przeszkadza- półbóg Pikacz ogarnie Ci odpowiednią dietę bardzo bogatą w rzadkie składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju :D

 

- mam małe tzytzyki :(

Mi to nie wadzi, lubię małe tzitzen :D Ale jak już masz kompleksy na ich tle, to jestem mistrzem wzrastania ich poprzez odpowiednią hipnozę. Nie wierzysz? Spotkajmy się a przekonasz się sama :D

 

- długie chude nogi

Też lubię długie i chude, cóż- taki typ ze mnie. Ale nie bój się... Już Cię pocieszam. Znajdź sobie jakiegoś porządnego Misia i zaobrączkuj go a za plus minus 5-6 lat (pod warunkiem, że mieszkasz w dużym mieście, na wiosce szybciej) problem przestanie istnieć dzięki problemom z tarczycą i genami. Masz na to moje słowo i gwarancje :D

 

- twarz 6-7/10  w dobrym makijazu 8

Bez makijażu jetem dobre 10, z makijażem to... O żesz... Kurwa! Ja pierdolę... Nigdy się nie malowałem... Więc nie wiem... Wiesz, bez zdjęć, to ja też potrafię bajki opowiadać i też potrafię podwyższać rzeczywistość... Chociaż... Wiesz... Jestem tak zajebisty i tak siebie lubię, że dam sobie 11/10. Czemu mam sobie żałować, skoro Wy kobiety też nie macie hamulców? :D

 

jakie cechy u kobiet powodują że są one u Was skreślone? chodzi o wygląd :)

Yyyy.... A więc:

1. Gruba
2. Tłusta

3. Puszysta

4. Jedząca ponad miarę

5. Przy kości

6. Mająca problemy z genami

7. Mająca problemy z tarczycą

8. Że liczy się wnętrze nad kubełkiem z KFC na głowę...

9. Taka, którą łatwiej przeskoczyć niż obejść...

10. Taka, która potrzebuje bumrerang by zapiąć pasek...

Coś jeszcze?

A zapomniałem...

11. Taka co ma skład budowalny w chałupie i nie wyjdzie bez odpowiedniej ilości tynku strukturalnego, gruntu, farby i bóg jeden raczy wiedzieć co tam jeszcze wykorzystuje...

 

gdyż jak wiadomo cała reszta Was nie intetresuje ? :D

Powiedziała ta, dla której liczy się bogate wnętrze...

 

samochodu, chaty i portfela... :D

 

no chyba ze sie myle to mnie wyprowadzcie z tego błedu :)

Ależ oczywiście, że się nie mylisz, przecież to niemożliwe, bo jesteś kobietą. A całe zło świata i błędy to popełniamy my faceci... No bo kochał za mocno, za słabo, za silnie, za krzywo, za biednie... Ziew...

 

P.S. JA naprawdę bardzo siebie lubię i szanuję! Co prawda, przez 3,5 roku w ciężarówce lekko zaniedbałem się i jestem cieniem samego siebie (chłopaki ze spotkania z Gdyni mogą potwierdzić :D) Ale nie ma tego złego. Przynajmniej mam dobry powód by na basenik pochodzić, pobiegać, poćwiczyć i pogodzić się z rowerem :D

 

Edytowane przez Arox
Dopiski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AroX

-nie mam zmarszczek, nie opalam twarzy NIGDY, zdrowo sie odzywiam, nie pale, mało pije %% bo nie lubie, do 30 rz nie zamierzam sie tym martwić, licze że w wieku 30 lat sie z tym pogodze, zreszta w obecnym wieku juz jestem z tym bardziej pogodzona ze predzej czy pozniej sie zestarzeje niż np te 2 lat temu.

-chce niższego od siebie !! :D tak o 1-3 cm

- no wlasnie jakims cudem waga dzisiaj pokazala mi  58 kg ale pewnie jest zepsuta ;)))

- nie wieerze zademonstruj, na odległosc ta hipnoza dziala ??

- ojjj :D swego czasu jakies 4 lata temu, w jednym czasie, mialam niedoczynnosci tarczycy, wstrzykiwalam sobie insuline ( nie nie mam cukrzycy, chcialam po prostu przytyc a z bylam mloda i glupia..) a do tego bralam psychotropy  , przy tej kombinacji powinnam ważyć ze 100 kg ale NADAL mialam NIEDOWAGE :] mam tendencje do chudniecia, nie do tycia, nigdy nie bede gruba, ja to wiem, co też nie jest jakas super zaletą w czasach kryzysu lepiej miec te zapasy tuszczyku ;p

- 6-7 to chyba  nie  jest jakaś wygorowana ocena?

cała reszta jest seksistowska  i stereotypowa ale lubie takie żarty ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy łykacie ten kit, że jakaś samica po prostu weszła sobie na to Forum i pyta się o ocenę wyglądu? Bez przesady. Jaki miałaby w tym cel? Może w stylu-ubiorę się tak i tak, zjem więcej albo mniej, dosilikonuję sobie zderzaki, bo tak chcą chłopcy z Forum. Jakimś dziwnym trafem zależy jej na opinii ludzi, którym nie musi się spodobać, bo jej nie skonsumują z racji braku bliskości choćby geograficznej. A może to prowokacja i pytania zadaje chłop.

 

No jeśli już jakaś samica  chciałaby dowiedzieć się o kryteria oceny swojego wyglądu, to prędzej celowałaby w opinie osób, którym chce zaimponować, a więc znajomym-a po co starać się dla kogoś, kogo może nigdy się nie zobaczy? I kto może być nastawiony sceptycznie do samic?

 

Nie wiem jaka jest prawda ale dziwnie to wygląda.

 

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.