Skocz do zawartości

Mam 178 cm wzrostu a męzczyzna z którym sie obecnie spotykam ma 205 cm.


agu17

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię go, odpowiada mi jego osobowość i charakter. Niestety wybiegając daleko w przyszłość mam obawy odnośnie naszych ewentualnych niedoszłych dzieci, obawiam się że dzieci byłyby olbrzymie. Przy chłopcu jeszcze jakoś by to uszło ale dziewczynka o wzroście 190 to już byłaby przesada. Niby prozaiczna i głupia rzecz jednak nie daje mi spokoju. Co mi radzicie?

Przestać się z nim spotykać mimo iż dogadujemy się świetnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pokorna napisał:

A skąd masz pewność, że on chce mieć z Tobą dziecko.

Tego nie wiem, to początek znajomości. W ogóle o tym nie rozmawiamy. Nie mniej nie mam już 16 lat by mieć czas wchodzić  w związki kilkuletnie , które nie są przyszłościowe ( w każdym znaczeniu tego słowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu wzrostu chcesz rezygnować z mężczyzny, zastanów się. Co do dzieci za wcześnie na takie dywagacje, nie wiesz jak będzie za rok. Dzisiaj deklaruje, że chce być z Tobą po wsze czasy, a za rok może zdanie zmienić. Tak na prawdę nie masz wpływu na decyzje drugiej osoby.

 

Nie każde dziecko jest wyższe od swoich rodziców. Poobserwuj otoczenie. A na geny i tak nie masz wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę trochę poczytać w jaki sposób mieszają się geny, bo to że rodzice są wysocy niekoniecznie sprawia, że dzieci także będą duże. Równie dobrze może pójść gen po dziadku i dziecko może być nawet wyjątkowo niskie, tego nie przewidzisz. 

 

Poza tym wysoka kobieta może być bardzo atrakcyjna. Długie nogi to duży atut. Ważniejsze jest aby wychować córkę na szczęśliwego człowieka z wysoką samooceną. Kobieta wysoka z niską samooceną będzie nosić płaskie buty, w życiu nie założy mini, zacznie się garbić i przeżywać pół życia, że w podstawówce nazywaną ją "żyrafą". Natomiast wysoka Pani, z wysoką samooceną, będzie chodzić wyprostowana, odważnie, założy szpilki, a przeciętny facet mało nie zderzy się z latarnią, widząc taaakie nogi chodzące po ulicy :). Wysoka kobieta może też zawsze zrobić karierę jako siatkarka, lepsze to niż studiować europeistykę i pracować potem w Rossmanie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agu17 napisał:

Lubię go, odpowiada mi jego osobowość i charakter. Niestety wybiegając daleko w przyszłość mam obawy odnośnie naszych ewentualnych niedoszłych dzieci, obawiam się że dzieci byłyby olbrzymie. Przy chłopcu jeszcze jakoś by to uszło ale dziewczynka o wzroście 190 to już byłaby przesada. Niby prozaiczna i głupia rzecz jednak nie daje mi spokoju. Co mi radzicie?

Przestać się z nim spotykać mimo iż dogadujemy się świetnie?

 

Jesteś ładna i z Poznania?

Edytowane przez GluX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie jest jakiś bezsensowny troll więc odpowiem na Twoje pytanie.

 

Te wszystkie Twoje tematy i posty świadczą tylko o niskim poczuciu wartości i szukasz przez to poklasku.
Zacznij siebie akceptować i jak jesteś z facetem to nie ryj mu psychiki bo z taką babą to nie da się wytrzymać a banalność jest zaraźliwa i to mocno.

Więcej wiary w siebie a nie postów w stylu na ile byś mnie ocenił :D Zyskasz Ty i facet, za którego trzeba się pomodlić bo jak Ty myślisz właściwie o tym, że dzieci będą za duże to naprawdę gość jest cierpliwy :)

 



 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, agu17 napisał:

Lubię go, odpowiada mi jego osobowość i charakter. Niestety wybiegając daleko w przyszłość mam obawy odnośnie naszych ewentualnych niedoszłych dzieci, obawiam się że dzieci byłyby olbrzymie. Przy chłopcu jeszcze jakoś by to uszło ale dziewczynka o wzroście 190 to już byłaby przesada. Niby prozaiczna i głupia rzecz jednak nie daje mi spokoju. Co mi radzicie?

Przestać się z nim spotykać mimo iż dogadujemy się świetnie?

 

Z dziećmi może być różnie, ale jak będziesz ich faszerować żarciem nafaszerowanym różnymi hormonami to zrobią się mutanty !!!

Jeden gośc się chwalił że dają całe wiadra tabletek hodowanym zwierzętom.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Haha, ten temat przypomniał mi o znajomej takiego wzrostu. 

Wprawdzie nie garbi się zbytnio,  ale gdy rozmawia z mężczyznami to staje w rozkroku żeby patrzeć na nią z góry. 

Ostatnio ją spotkałem na chodniku i zaczęliśmy rozmawiać. Chwila rozmowy i zaczyna rozkładać nogi żeby dopasować wzrost. Gadamy, gadamy - zsunela się na ulicę. Ja stoję na chodniku, ona na ulicy w lekkim rozkroku - zadowolona że nareszcie jest niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałam lat 19 spotykałam się z gościem, który był mojego wzrostu - 171cm. Ja nie miałam z tym problemu, poza wzrostem był dobrze zbudowany, przystojny, panienki za nim latały :P Ba, taki nawet narcyz był z niego, ale na tle wzrostu miał straszne kompleksy. Długo ta znajomość nie przetrwała ;) Moim zdaniem nie ma za wysokich facetów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2016 o 11:02, agu17 napisał:

Lubię go, odpowiada mi jego osobowość i charakter. Niestety wybiegając daleko w przyszłość mam obawy odnośnie naszych ewentualnych niedoszłych dzieci, obawiam się że dzieci byłyby olbrzymie. Przy chłopcu jeszcze jakoś by to uszło ale dziewczynka o wzroście 190 to już byłaby przesada. Niby prozaiczna i głupia rzecz jednak nie daje mi spokoju. Co mi radzicie?

Przestać się z nim spotykać mimo iż dogadujemy się świetnie?

Ja mam 150 cm. Mogę Cię zapłodnić. Dziecko powinno mieć max 170 cm. Cieszysz się? :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.