Skocz do zawartości

Gwałt na małoletniej?


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę drugi raz bo pierwszy raz mi wywalił internet cały tekst... grrrrrrr.... to i tekst nie będzie już taki rozległy.

 

W internecie znalazłem artykuł o tym, że kilku chłopa zostało skazanych za obcowanie z dziewczyną o ograniczonej poczytalności, czyt. pijanej.

 

Różowy pasek w wieku 17-lat stwierdził, że pójdzie na imprezkę z chyba 6-ma chłopami i się urżnie. Podobno słynęła z rozwiązłości seksualnej i niezłych eksperymentów. Facecie poruchali, bo dziewczynie pewnie zamarzył się gang-bang.

 

Pewnie coś poszło nie tak w planie różowego paska, bo pewnie nie dostała wpływów (organizator to syn kogoś z PSL) albo wydało się w jej rodzinie. Cóż wtedy zrobić? - podać do sądu o gwałt zbiorowy. Podobno gwałtu zbiorowego nie było bo sama chciała się dymać po pijaku, ale już zostali osądzeni o dymanie podczas ograniczonej poczytalności.

 

No i tu Panowie widzę podstawowy problem - jak się ruchacie z pijaną dziewczyną to może Was podać do sądu bo się na trzeźwo rozmyśliła i już w sumie ruchanie z wami nie wydawało się tak atrakcyjne, ergo - zgwałciliście kobietę. Po drugie - babka może np. za pół roku zgłosić, że ją zgwałciliście bo nie udało się jej od was uzyskać zamierzonych korzyści no i macie problem...

 

Wynika z tego, że całe swoje życie trzeba by nagrywać, a i tak to może nie pomóc, bo sądy mamy takie spierdolone, że mimo ewidentnych dowodów na taśmie o waszej niewinności sąd może nie przyjąć dowodu - a nieprzyjęty dowód jest tak jakby nie istniał, ergo - jesteście winni bo nie udowodniliście niewinności (tak, tak niby jest domniemanie niewinności).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Feniks napisał:

Wynika z tego, że całe swoje życie trzeba by nagrywać, a i tak to może nie pomóc

 

Nie bardzo, ponieważ utrwalanie stosunku seksualnego z osobą poniżej lat 18 jest przestępstwem :P

 

38 minut temu, Feniks napisał:

Po drugie - babka może np. za pół roku zgłosić, że ją zgwałciliście bo nie udało się jej od was uzyskać zamierzonych korzyści no i macie problem...

 

Jakieś dowody owego gwałtu pół roku wstecz? Czy tak sobie tylko pójdzie i zgłosi?

 

 

A rozwiązanie twojego dylematu jest proste, nie dymaj pijanych kobiet, chyba, że wcześniej umówiliście się konkretnie w celu seksualnym u ciebie lub w hotelu i masz potwierdzenie tego w postaci sms, mail itp.

 

Jk lubisz akcje typu gang bang, to też są ludzie, którzy je lubią, szukają się przez ogłoszenia, istnieją kluby które te i wiele innych zabaw organizują.

 

No ale jak się ciągnie świeżo poznaną loszkę/ przypadkową (bądźmy szczerzy ci panowie wytypowali ja bo miała określoną opinię, liczyli na seks) i ją tankuje żeby sobie zrobić orgietkę na kilka osób to potem jest jak jest. U mnie w mieście jest taka pani, która "na gwałt" zamknęła dwóch panów do więzienia, a od kilku wycisnęła tyle kasy iż starczyło na nowego golfa, 3 pokojowe mieszkanie i otwarcie małego biznesu.

 

Dla tego myśli się głową, a nie chujem, 70% nieszczęść, które dotykają facetów w różnym wieku, bierze się z myślenia kutasem, jakieś 28% ze zwykłej głupoty, a tylko 2% są to przypadkowe zdarzenia.

 

Przecież wiadomo, że ci kolesie liczyli na tanie pukanie puszczalskiej lali. A mogli poświęcić trochę czasu i środków i spełnić swoją zachciankę/ fantazję w rozsądny sposób bez ryzyka.   

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, EnemyOfTheState napisał:

http://natemat.pl/131627,oskarzeni-mezczyzni-musza-udowodnic-ze-kobieta-powiedziala-tak-wielka-brytania-zaostrza-prawo-by-zmniejszyc-liczbe-gwaltow

 

Cieszcie się że nie mieszkacie w Wielkiej Brytanii, tam dopiero ciekawe prawo wprowadzono. 

dlatego w angli żyłem w celibacie.niedosc ze syfiary i tandeciary to masz 100% pewności ze lala która cie swiruje ma:typa który jest za rogiem albo własnie poszedł sie wylac.ma jakiegos syfa.jest niepełnosprawna umysłowo w wiekszym stopniu niż pensjonaruisze psychiatryka.beda problemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pikaczu napisał:

dlatego w angli żyłem w celibacie.niedosc ze syfiary i tandeciary to masz 100% pewności ze lala która cie swiruje ma:typa który jest za rogiem albo własnie poszedł sie wylac.ma jakiegos syfa.jest niepełnosprawna umysłowo w wiekszym stopniu niż pensjonaruisze psychiatryka.beda problemy.

I kto mi teraz powie, że okcydent jest cacy-miód-malina?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.