Skocz do zawartości

Sympatyczna pani o: Dlaczego kobiety wolą dupków?


Rekomendowane odpowiedzi



jako ze juz wcześniej wrzucałem jlovetalk która mówi o zwiazkach i jak to ma byc grane.w odmetach jutjubka trafiłem na ta babke z naszego podwórka
 


z jej kobiecego punktu widzenia ma to sens.oby było wiecej takich zawodniczek.

nie ogladałem jej wszystkich filmików bo juz jestem po filmotece jlovetalk i ogólnie szkoda mi czasu na oczywiste oczywistosci dlamnie%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu trafiłem na ten jej pierwszy filmik podczas słuchania Radia Samiec, bo były na liście "następne" i kliknąłem sobie z ciekawości. Nie dosłuchałem do końca, ale  jedno jej trzeba przyznać - metafora z karuzelą i kolejką górską całkiem niezła (sama prowadząca zresztą też) ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski:

 

-jak jest mily i uczynny to zle, bo nie pociaga, nie podoba sie, nudno z nim jest

-jak jest przeciwienstwem to zle, bo jest dupkiem niedojrzalym emocjonalnie, nie chce sie wiazac, wiec jest dzieciakiem itp.

 

Jesli bog istnieje, to najpierw stworzyl alkohol, ochlal sie go jak ruski traktor oleju napedowego, a dopiero potem stworzyl kobiety. Nie moglo byc inaczej. 

 

Caly czas ,,dupek, dupek, dupek''. Nie lata z wywieszonym jezorem wiec jest ''dupkiem'', w ogole jebanym chujem i niech umrze (ale niech nie umiera, bo jest pociagajacy hehe). Ale one maja wszystko zracjonalizowane i jesli taka niewiasta odrzuca milego goscia, to ona jest bezbledna i doskonala, to jego wina. Ona juz ,,dupkiem'' w babskiej formie nie jest, ma wszystko usprawiedliwione.

Edytowane przez Vercetti
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mi Vercetti dałeś do pomyślenia o rozwinięciu tego.

To jest ta walka kobiecego społecznego mózgu ze zwierzęcym. Nakazuje być jej zawsze świętą, niewinną, zawsze postępującą dobrze i w konsekwencji ewentualną ofiarą, bo to właśnie bycie zdominowaną przez samca uruchamia pociąg seksualny. Nigdy przenigdy kobieta nie poczuwa się sprawcą, bo uznaje że jeśli mężczyzna został przez nią skrzywdzony tzn że jest słaby, a ona słabych eliminuje i na to sobie zasłużył. Kobieta czyli bóg i wyrokowiec natury.

I co za tym idzie.

Opcja nr 1.

Miły? Źle, bo nie pociąga. Kobieta jedzie po nim za to że nie wzbudza emocji, nie dominuje jej, więc uznaje za słabego.

Kobieta więc ocenia siłe mężczyzny po tym jak wiele emocji w niej wzbudza i jak mało on ma w sobie emocji, więc trudno go kontrolować.

Społeczna część mózgu kobiety próbuje racjonalizować przy miłym. Koleżanki zazdroszczą, jest bezpiecznie, jest wierny, uczynny, każda takiego chce. Jest usłużny, a dobrze mieć sługę. Przyjemna sprawa mieć władzę nad kimś.

Rezultat końcowy: kobieta nieszczęśliwa, ale wmawia sobie cyklicznie że jest szczęśliwa. Bez pociągu seksualnego, lub z jakimś marnym też da się żyć, a bez bezpiecznie uwitego gniazdka (związek) już nie. Rozsądek wygrywa. Najwyżej takiego będzie zdradzać i jakoś sobie to wytłumaczy (winą obecnego partnera, albo urojonym problemem z bólem głowy i cipki, ktorego jakos nie da się zaleczyć).


Opcja nr 2.

Niemiły, nie traktujący kobiety zbyt poważnie, nie usłużny.
Pociąga ją, bo jest silny. Pokazuje własną wartość jako wyższą niż jej (i to prawda) poprzez brak ulegania jej, ugodowości, podlizywania się. Sam wyznacza kierunek, dominuje. Jakaś kobieca część chce rządzić, więc walczy z nim o władzę. Często się mogą kłócić. Nie udaje się go urobić, co z kolei prowokuje to emocje, czyli...

Pociąga, pociąga, pociąga.

Społeczna część mózgu co mówi? Jest złym człowiekiem, albo nieodpowiednim, do związku się nie nadaje... ale pociąga, pociąga, pociąga.

Rezultat: Kobieta jest nieszczęśliwa. Czeka aż on się zmieni. Ale jest podniecona. Myśli że to coś z nią jest nie tak więc wybacza mu o wiele więcej niż temu miłemu i ugodowemu.

Dwa dodatkowe warunki:
- if mężczyzna się zmieni: jest nieszczęśliwa bo stał się miły pod jej naporem (uległ = słaby). Proces urabiania zakończony. Już nie pociąga, można go zostawić (jeśli ma bardziej pociągającą gałąź przygotowaną).
- if not się zmieni: kobieta nadal nieszczęśliwa i walczy ze społeczną częścią mózgu. Przekłada motylki nad rozsądek, bo jednak "on coś ma w sobie dobrego".

Dwa kolejne:
- jeśli kobieta jest silna: zostawia go dla beta usługodawcy, który da bezpieczny związek, ale w czasie seksu lub w wolnych chwilach wspomina swojego dawnego badboya przy którym cipka szalała i była mokra jak nigdy
- jeśli kobieta jest słaba: nadal liczy aż się on zmieni, próbuje wszystkich technik manipulacji, zostając w środowisku odbierana jako ofiara więc wierzy że to on się musi zmienić


Na końcu i tak zawsze wina w mężczyźnie niezależne jakim typem był, więc kobieta zawsze ofiarą (dupek), albo wysoko ceniącą siebie (odrzucenie miłego).

Tak to jest jak mózg ma schizofrenię i chce sprzeczności. Koniec koncow jednak zawsze na koncu dla każdego coś się znajdzie, ponieważ kobieta woli pieniądz/bezpieczeństwo od samych emocji (rachuje), więc jeśli miły chciał mieć związek to będzie go miał. A że będzie to fałszywa "miłość" kobiety i która będzie po przejściach z tymi niby dupkami, może z dzieckiem, może już dawno bez urody... będzie naprawiał jej błędy młodości i jego uległość oraz kasa się przyda.

  • Like 11
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna Pani z syndromem baw mnie, baw, skacz rycerzu koło mnie, raz bądź ch*jkiem, raz gentlemanem, jak cytuję "okoliczności będą takie że mi się to spodoba" to łaskawie pozwolę Ci być ze mną.

 

Kiedy się niektórzy Panowie nauczą, że równanie jest proste. Masz taką babę jak jesteś:

a) przystojny

b  ) bogaty

i pochodne z tego.

 

Nie ma przy tym absolutnie żadnego znaczenia to czy jesteś:

a) dobry

b   ) inteligentny (poza umiejętnością robienia forsy)

c) masz jakieś pasje bla bla bla bla

 

Nie ma , nie miało i mieć nie będzie bo końcowym celem jest replikacja, a ta zależy od a) jakości genów (Twoja uroda) b  ) bezpieczeństwa jakie będzie zapewnione do odchowania potomstwa (kasa). Na marginesie - jak mówi, że nie chce dzieci (kobieta) to albo jest zdrowo rąbniętą wariatką albo kłamie.

 

I tego, żeby ktokolwiek z szanownych Braci-Samców nawet na rzęsach stawał, nie zmienicie. To jeśli chodzi o "związki".

 

Sexual Market Value jest nieubłagane, poza jedną, małą luką, o której ta laska mówi - One Night Stand'ach gdzie jak jesteście chojrakiem, mega przystojniakiem (ale bez grosza) będziecie bzykać prawie co chcecie (jeśli traficie na "ten" moment" w życiu danej laski) żeby Wasze SMV miało 7 a jej 10 z koroną nad, jeśli odpalicie jej film "jaki zajebisty gangster / sportowiec / chojrak / twardziel / ogier" to rozłoży nogi w 15 minut bez zbędnej rozmowy. Oczywiście po daniu Wam wiadomej części ciała, kiedy tylko w główce zajarzy, że nie macie $$$ jakich porządny Maciek co ma "własnom firme" (nieważne jaką byleby hajsy były) wróci do frajera-bankomatu - tak do tych wszystkich mężusiów-jeleni co twierdzą "ja się z moją myszką dogaduję, ona nie jest taka" :D

 

Dorosły facet musi sobie odpowiedzieć na pytanie - czy chce brać udział w tym cyrku, i jeśli tak, to w jakim stopniu i jaki ma cel.

 

Chcesz mieć żonę i dzieci - dbaj o siebie, zarabiaj hajs i miej świadomość, że samica wybrała Cię do rozrodu z czynników wymienionych w punkcie 1, a nie dlatego bo "Cię kocha i rozumie".

Chcesz bzykać - nie kłam i nie oszukuj tylko mów Pannom szczerze, że masz w d*pie związki i dbaj o siebie (forsa nie jest tu tak potrzebna, raczej "wrażenie") jakie robisz.

Chcesz mieć spokój / czujesz że nie dostajesz takich kobiet jak chcesz etc. - odpuść i / albo wybierz prostytutki albo pracuj nad sobą albo ascezę.

 

To kobieta wybiera, ale, moim zdaniem, jeśli wpisujesz się w jej "wymagania" to jarasz jej styki i jest bezbronna.

 

I wymagałoby uczciwości od kobiet i białorycerstwa reklamującego małżeństwa oraz walącego tekstami, że "trzeba się dogadać" żeby powiedzieli młodym-perspektywicznym do 25 roku życia lub starszym-stęsknionym za miłością po 25 roku życia, że:

1. LTR to ciągłe staranie się, chyba że weźmiecie babę o 2-3 punkty niższym SMV (bo kobieta ma stado frajerów na zawołanie (czytaj pokazanie skrawka gołej d*py), którzy będą ją bawić)

2. Ona i tak się Wami znudzi i to dziecko stanie się priorytetem (bo Wy jesteście tylko środkiem do niego)

3. Jak pojawi się ktoś lepszy (bardziej przystojny i bogatszy) to tylko od prostego rachunku zysków i strat będzie zależeć czy Was zostawi (nie od "miłości", "dogadania się", "uczucia") czy łaskawie zostanie.

 

Kobiet nie wolno nienawidzić ale wchodząc w interakcje z nimi wiedzieć na czym polega ta gra i świadomie decydować - wchodzę albo nie.

 

PS " jlovetalk" - dobre. Doceniam, jeśli to wysublimowany żart, współczuję jak realna rada co do oglądania...

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie rusza !!!

Takie jest moje zdanie.

 

Mimo, że całkiem inteligentna z niej samica, to jednak samica.

Do kogo kieruje swoje "porady" - do samic oczywiście (The Wall or After), czyli tak jakby gadała z krzywym i zdeformowanym lustrem będąc w słuchawkach.

Widzi coś ale dźwięku odbitego to już nie usłyszy.

 

Mam wrażenie, że chcę tylko zwrócić na siebie uwagę, ponieważ jest już przybita do ściany (lub przymurowana) i swoje !!! doświadczenia chce przekazać innym samicą mając szczerą nadzieję ,że którakolwiek "to zrozumie" - przy okazji, może coś zarobi (to akurat pochwalam). Na razie ebooki są za darmo, w przyszłości kto wie ???

 

 

Podsumowując:

 

Pani Ania i pewnie wiele z jej koleżanek doskonale zdaje sobie sprawę, że ogromna masa kobiet w okolicach 30-tki i starsze, dały sie nabrać Szczu.........e;) i jej "ruchowi ideologicznemu" (uproszczenie) przez co są za stare jak na matki, sfrustrowane, zarzucone kredytami:D i nikt ich nie chcę na dłuższy związek.

Dość trafnie wycelowała w ową grupę, jak dla mnie ma same ++++ dodatnie.

Wniosek Brachy jeszcze jeden sie nasuwa: Jest coraz więcej samic do "obrobienia";) na rynku.

Akurat to sam zauważyłem, szczerze i obiektywnie napiszę ,że na moim podwórku na 1 przyzwoitego "faceta" przypada kilka nieciekawych samic, i może 1-2 całkiem seksy.

Jest w czym przebierać;).

 

 

2 godziny temu, Rafelson napisał:

metafora z karuzelą i kolejką górską całkiem niezła (sama prowadząca zresztą też)

 

Tu sie mogę z toba nie zgodzić. Jak dla mnie jest całkiem przeciętna, ma garbaty nos i średnią urodę.

Wszystko oczywiście przykrywa 5 mm makijażu.

W "stanie wyjątkowym" kosztowałaby max 2 puszki szynki:)

Ja w "czasie pokoju" wole GFE za 500 per hour:P - stać mnie.

Jednak z wrodzonego skąpstwa wybieram takie max za 300 per hour:lol:

SH.

 

@Vercetti - pojechałeś jak zwykle, jesteś debeściak:)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, OnTakiJakis napisał:

Klocki Ci będą pasować jak będziesz mega przystojny i mega bogaty - wtedy Ci wszystko podpasuje. Jak taki nie jesteś, to stoisz w kolejce po spady. I to, dla uczciwości, warto byłoby napisać. Nie mniej i nie więcej.

kurwa no cos w tym jest.ale jednak sa bogatsi odemnie%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to ze odbieram to jako jakas prywate "bo ja mam"ale kazdy ma to na co zasługuje.jedni maja księzniczki.nastepni wyrastaja z księzniczek.a nastepnym lokówka do dupy juz sie zbliża.czasami ma do dobre strony bo sie mozna poznac%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pikaczu napisał:



jako ze juz wcześniej wrzucałem jlovetalk która mówi o zwiazkach i jak to ma byc grane.w odmetach jutjubka trafiłem na ta babke z naszego podwórka
 


z jej kobiecego punktu widzenia ma to sens.oby było wiecej takich zawodniczek.

nie ogladałem jej wszystkich filmików bo juz jestem po filmotece jlovetalk i ogólnie szkoda mi czasu na oczywiste oczywistosci dlamnie%-)

No niunia zna sie na rzeczy...:)

Zasada niedostepnosci dziala w dwie strony...

W sumie, patrzac obiektywnie niczego nowego nie powiedziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Pikaczu napisał:

nie to ze odbieram to jako jakas prywate "bo ja mam"ale kazdy ma to na co zasługuje.jedni maja księzniczki.nastepni wyrastaja z księzniczek.a nastepnym lokówka do dupy juz sie zbliża.czasami ma do dobre strony bo sie mozna poznac%-)

 

Dokładnie. Niemniej wątpię aby słuchanie kobiet w temacie "dlaczego tak lubimy kłamców, oszustów, wujków-ch*jków" miało jakikolwiek sens poza robieniem wody z mózgu tym, którzy nie czają jak to działa.

Laska klepie to co wszyscy wiedzą nie dając żadnej odpowiedzi jak ten stan zmienić - ale z kobiecego punktu widzenia w sumie nie ma go po co zmieniać.

Problem polega na tym, że tu jest męskie forum i takie teksty jak jej to komedia, bo są cholernie zakłamane i nielogiczne (kobieta i logika? He he he).

PS Nie dotrze. Dla kobiet stan obecny jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kobieta nie może sie czuć lepsza od mężczyzny, a w dobie dzisiaj równouprawnienia, uzyskiwania wyższego wykształcenia przez kobiety, przywilejów, zarabiania kasy i dodatkowo tego że mają wybór wśrod podchodzącycy... uważają że są lepsze, a przynajmniej równe. I co za tym idzie kobiety nie szanują.

Chcą się czuć słabsze, głupsze, mniej zaradne, biedniejsze itp. BYLE NIE BRZYDSZE:D Wtedy dany mężczyzna im imponuje, wtedy im cieknie. Tylko dominacja i mentalność lidera pozwala na to, że ma się łatwo kobiety, a tu pierdolą nam że kwiatki, prezenty, klękanie, prośby i uległość. Niedostępność to jest to samo co po prostu brak ulegania.

OnTakiJakis dobrze działa poczucie humoru jeszcze do tego co wpisałeś, bo jednak kreuje to pozytywne emocje. Wiele kobiet na to poderwałem, wiec do robienia dobrego wrażenia jest (m.in) ta umiejetnosc potrzebna.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, OnTakiJakis napisał:

 

 

Dokładnie. Niemniej wątpię aby słuchanie kobiet w temacie "dlaczego tak lubimy kłamców, oszustów, wujków-ch*jków" miało jakikolwiek sens poza robieniem wody z mózgu tym, którzy nie czają jak to działa.

Laska klepie to co wszyscy wiedzą nie dając żadnej odpowiedzi jak ten stan zmienić

problem polega natym ze ty po czesci wiesz a nie widzisz odpowiedzi.mam cie ciagnac za jezyk czy sam zakumasz?%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pikaczu napisał:

problem polega natym ze ty po czesci wiesz a nie widzisz odpowiedzi.mam cie ciagnac za jezyk czy sam zakumasz?%-)

 

Odpowiedź jest prosta - chcesz mieć związek z Panną z najwyższej półki - tyraj po kasę i tyraj na wygląd - graj w ich grę, baw, zabawiaj, nie dostając praktycznie nic w zamian poza ładnym ciałem.

Chcesz mieć Panny tylko na ONSy - bądź socjopatą, cwaniakiem, gnojkiem etc. - tylko tu, wedle moich przekonań, nie kłam.

 

Reszta to okłamywanie samego siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pikaczu napisał:

błądz dalej%-)jak masz kase i wyglad to na peczki masz lale.

 

I właśnie dlatego coraz mniej jestem zainteresowany jakimikolwiek związkami.

BTW - jestem chyba ostatnią osobą, która by napisała - napinaj się i miej dzięki temu związek.

Nie - po prostu warto uczciwie napisać od czego co zależy. Uroda + hajsy = jakość Panny jaką masz koło siebie w dłuższej relacji.

Zachorujesz, stracisz hajs, Panny nie ma - to mówi też Marek i jest zgodne z moimi obserwacjami i doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pikaczu napisał:

nic nowego nie powiedziała.ale moze jest szansa ze dotrze do jakiegos procenta kobiecych łbów licze tak na0.0000000001%

 

Ale co ma dotrzeć? Sadzisz ze kobiety po takich wywodach jak w/w w filmie, zmienia nastawienie? Przeciez ta kobieta opisala jak z tym u nich bywa, nie wspominajac nic o tym zeby cos zmienic, by żyło sie lepiej...

 

Dzialaja emocjonalnie, nie logicznie

Chlopak dziewczyny z mojej ostatniej akcji byl mily, uczynny i co? I waliła sie ze mna, aczkolwiek do skurwieli bron Boze nie naleze, po prostu zachowuje sie adekwatnie do sytuacji, zjebalas to slowna reprymenda...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pikaczu napisał:

a to nie jest tak przypadkiem ze wszystko co robisz w zyciu robisz tylko i wyłacznie dla siebie?%-)

 

chyba jest bo:

 

 

tylko jak to się ma do tego co pieprzy ta laska? Opisała idealną sytuację dla kobiet, jaka jest obecnie, nie wyciągając żadnych wniosków, a do tego reklamuje e-booka "jak uwieść drania i go zmienić", który doprowadzi do tego, że będzie z nim nieszczęśliwa.

Czujesz bezsens?

 

-----------------------------------

 

Pikaczu - "dała az nadto odpowiedzi"

 

Dała odpowiedzi pt. "zabawiaj mnie". Napisałem wprost - ok  to jasne - tylko świadomy facet wie, że nie ma obowiązku nikogo zabawiać, bawić się w push and pull (bo tak sobie panienka życzy) czy "dawać jej emocje". Nie musi. Są inne drogi niż spełnianie życzeń Pani.

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kobieta z draniem walczy o kontrolę, której nie ma, właśnie po to by go ucywilizować, to jaki zostaje wniosek? Żeby być przystojnym, bogatym, elokwentnym, z poczuciem humoru itd to jedno, ale drugie żeby chcieć oddać to co masz kobiecie, wyrazić nią zainteresowanie. Żeby ona wiedziała że dostanie to wszystko co masz. Wziąć ją pod swoje bogate skrzydło:D

Dlatego tez one mowia ze nie lecą na kasę, bo jakoś mogły mieć bogatszych a jakoś nie mają. Ci bogatsi jednak nimi nie wyrazili zainteresowania w adekwatny sposób (by sie nie poczuły jak materialistki) i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co tam pisałes to było wielokrotnie wałkowane w róznych tematach a to ze tam sie nie wypowiedziałem to poprostu nie chciało mi sie prostowac oklepanego tematu.wniosków u lali jest tam wpizde i jeszcze troche.dokładnie wszystko opisała tylko trzeba sie nauczyc słuchac

no to skoro juz wiesz ze robisz w zyciu wszystko tylko i wyłacznie dla siebie oraz masz to naco zasługujesz w sensie sam wypracujesz.to co ci stoi na przeszkodzie znalesc babe na takim samym poziomie jak ty?przeciez udawac nie musisz lokówka do dupy ci sie nie zbliża

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pikaczu napisał:

błądz dalej%-)jak masz kase i wyglad to na peczki masz lale.ale pisz dalej.bede ci dawał wskazówki

 

Proste jak całki zorientowane qrwa.

@OnTakiJakis 

Druga zasada z filmiku + wysokie SMV + "Misio":ph34r: = @Pikaczu + kobita z górnej półki.

SH;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.