Skocz do zawartości

Sympatyczna pani o: Dlaczego kobiety wolą dupków?


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, parafianin napisał:

Jeśli kobieta z draniem walczy o kontrolę, której nie ma, właśnie po to by go ucywilizować, to jaki zostaje wniosek? Żeby być przystojnym, bogatym, elokwentnym, z poczuciem humoru itd to jedno, ale drugie żeby chcieć oddać to co masz kobiecie, wyrazić nią zainteresowanie. Żeby ona wiedziała że dostanie to wszystko co masz. Wziąć ją pod swoje bogate skrzydło:D

Dlatego tez one mowia ze nie lecą na kasę, bo jakoś mogły mieć bogatszych a jakoś nie mają. Ci bogatsi jednak nimi nie wyrazili zainteresowania w adekwatny sposób (by sie nie poczuły jak materialistki) i tyle.

To tak jak z idolami kobiet...Dlaczego sa ich idolami? Bo zaden z tych idoli nie chcialby nawet na jedna czy druga fanke spojrzeć...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, parafianin napisał:

Jeśli kobieta z draniem walczy o kontrolę, której nie ma, właśnie po to by go ucywilizować, to jaki zostaje wniosek? Żeby być przystojnym, bogatym, elokwentnym, z poczuciem humoru itd to jedno, ale drugie żeby chcieć oddać to co masz kobiecie, wyrazić nią zainteresowanie. Żeby ona wiedziała że dostanie to wszystko co masz. Wziąć ją pod swoje bogate skrzydło:D

Dlatego tez one mowia ze nie lecą na kasę, bo jakoś mogły mieć bogatszych a jakoś nie mają. Ci bogatsi jednak nimi nie wyrazili zainteresowania w adekwatny sposób (by sie nie poczuły jak materialistki) i tyle.

 

Amen.

 

3 minuty temu, SledgeHammer napisał:

 

Proste jak całki zorientowane qrwa.

@OnTakiJakis 

Druga zasada z filmiku + wysokie SMV + "Misio":ph34r: = @Pikaczu + kobita z górnej półki.

SH;)

 

Nie chciałem tego sam pisać, zresztą już jeden gość, jak mu Pikacz zaczął wykładać swoje teorie, napisał mu, że rady dobre do "bujania się po kwadracie z Dziunią", a nie do małżeństwa etc. Tak, chodzi o Subiektywnego ;)

 

5 minut temu, Pikaczu napisał:

no to skoro juz wiesz ze robisz w zyciu wszystko tylko i wyłacznie dla siebie oraz masz to naco zasługujesz w sensie sam wypracujesz.to co ci stoi na przeszkodzie znalesc babe na takim samym poziomie jak ty?przeciez udawac nie musisz lokówka do dupy ci sie nie zbliża

 

Bo szukam do związku kogoś, kto będzie ze mną dlatego, że jestem taki a nie inny a nie dlatego, że chce się replikować i "bada" mnie pod kątem tego jak to zapewnię?

Banalne i zarazem nieosiągalne.

Wniosek - skoro szanse na spełnienie tego oczekiwania są mizerne sensu większego nie ma się wiązać bo to oszukiwanie siebie i kobiety.

 

Ty sobie możesz robić co chcesz i jak chcesz ale nie każdy musi się do tego dostosowywać :)

Jesteś szczęśliwy w tym co masz, uważasz, że u Ciebie w związku jest inaczej i posiadłeś magiczną formułę na to - ok - Twoja sprawa i Twój film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, OnTakiJakis napisał:

Bo szukam do związku kogoś, kto będzie ze mną dlatego, że jestem taki a nie inny a nie dlatego, że chce się replikować i "bada" mnie pod kątem tego jak to zapewnię?

Banalne i

zobacz sam sobie odpowiedziałes jakie to proste.wiedz badz taki%-)

kto znajdzie cos wspólnego w zmienie pogladów?
 

 

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lukulus napisał:

Jakoś nie mogę jej słuchać. Męczy mnie ;/

 

Odpowiedź prosta jak przekształcenia Laplace'a !!!

Każdy z nas wysłuchał już tyle tysiecy nieroboczo (nieproduktywno) godzin na słuchaniu takiego infantylnego pierdolenia,

że podświadomie się wkurwiamy słysząć choćby ton jej głosu - a mówic może całkiem logicznie.

Ja się poświęciłem dla @Pikaczu'a i.................... jej wysłuchałem:P.

I wcale sie nie wkur..........łem:wacko:.

SH.

 

 

Przekształcenia Laplace'a, przykład:

wykonujesz transformate Laplace'a na każdym składniku z danego równania

L[y']=sY-0

 

tak wygląda transformata pierwszej pochodnej, s razy Y <- funkcja zmiennej "s", i do tego odjąć warunek początkowy y(0)
jakbyś chciał wiedzieć to transformata drugiej pochodnej wygląda na przykład tak:


L[y'']s^2Y-2s-1
 

gdzie warunkami początkowymi były by y(0)=1 oraz y'(0)=2
transformata 3y to 3Y

a zgodnie ze słownikiem przekształcenia Laplace'a transformatą jedynki (1) jest \frac{1}{s}
tu jest zastosowany ten Twój wzór, mianowicie
L[e^{ax}]=\frac{1}{s-a}
jak można zauważyć, jedynka to inaczej e^{0x} więc odpowiada temu \frac{1}{s-0}=\frac{1}{s}

masz transformate każdego składnika, piszesz więc to samo równanie za pomocą transformat:
sY-3Y=\frac{1}{s}
wyliczasz z tego funkcje Y:
Y=\frac{1}{s(s-3)}
teraz należy dokonać odwrotnego przekształcenia laplace'a (L^{-1})

\frac{1}{s(s-3)}=\frac{-\frac{1}{3}}{s}+\frac{\frac{1}{3}}{s-3}
 

no i wykorzystując wzór:
L^{-1}[\frac{-\frac{1}{3}}{s}]=-\frac{1}{3}L^{-1}[\frac{1}{s}]=-\frac{1}{3}
dalej:
L^{-1}[\frac{\frac{1}{3}}{s-3}]=\frac{1}{3}L^{-1}[\frac{1}{s-3}]=\frac{1}{3}e^{3t}

teraz tylko wystarczy to dodać, i wychodzi dokładnie to samo
:wacko:
y=\frac{1}{3}e^{3t}-\frac{1}{3}

 

 

Prościej nie umiem:P

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1.05.2016 at 7:47 PM, OnTakiJakis said:

BTW - jeśli laska zachowuje się wedle rad z filmiku numer dwa,testuje, zgrywa niedostępną to... gratuluję kolesiowi, który na coś takiego idzie, zamiast w tym czasie obracać inną pannę.

Bardzo dobra rada. Z mojego doświadczenia wynika, że wystarczy mieć bardzo dużo znajomych i nie robić praktycznie nic. One same w końcu będą miały taki dzień, że poproszą, czy mogą wpaść do nas wieczorem na kawę, bo potrzebują pogadać...

Ja już pokasowałem wszystkie kontakty do byłych panienek, ale póki byłem wolny, to wrzucenie na luz, bardzo dobrze się sprawdzało.

 

Jednak pomimo, że dość dobrze znałem naturę kobiet, to jednej dałem się zwodzić przez kilka lat :( I w tym czasie nabierałem się na jej gierki, testy itp. I choć głupio się przyznać, to jej jednej wierzyłem jak mi mówiła: "ja taka nie jestem jak wszystkie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dalej dobra beke.filmik jest o jednym inni napierdalaja o drugim.morał jest prosty fhooy i podany na tacy ale jakos ciezko go kurwa zobaczyc i zakumac%-)

nie które rzeczy sa proste jak sam skurwysyn ale najlepiej je utrudnic%-)taka ludzka natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SledgeHammer napisał:

Przekształcenia Laplace'a, przykład:

wykonujesz transformate Laplace'a na każdym składniku z danego równania

L[y']=sY-0

 

tak wygląda transformata pierwszej pochodnej, s razy Y <- funkcja zmiennej "s", i do tego odjąć warunek początkowy y(0)
jakbyś chciał wiedzieć to transformata drugiej pochodnej wygląda na przykład tak:


L[y'']s^2Y-2s-1
 

gdzie warunkami początkowymi były by y(0)=1 oraz y'(0)=2
transformata 3y to 3Y

a zgodnie ze słownikiem przekształcenia Laplace'a transformatą jedynki (1) jest \frac{1}{s}
tu jest zastosowany ten Twój wzór, mianowicie
L[e^{ax}]=\frac{1}{s-a}
jak można zauważyć, jedynka to inaczej e^{0x} więc odpowiada temu \frac{1}{s-0}=\frac{1}{s}

masz transformate każdego składnika, piszesz więc to samo równanie za pomocą transformat:
sY-3Y=\frac{1}{s}
wyliczasz z tego funkcje Y:
Y=\frac{1}{s(s-3)}
teraz należy dokonać odwrotnego przekształcenia laplace'a (L^{-1})

\frac{1}{s(s-3)}=\frac{-\frac{1}{3}}{s}+\frac{\frac{1}{3}}{s-3}
 

no i wykorzystując wzór:
L^{-1}[\frac{-\frac{1}{3}}{s}]=-\frac{1}{3}L^{-1}[\frac{1}{s}]=-\frac{1}{3}
dalej:
L^{-1}[\frac{\frac{1}{3}}{s-3}]=\frac{1}{3}L^{-1}[\frac{1}{s-3}]=\frac{1}{3}e^{3t}

teraz tylko wystarczy to dodać, i wychodzi dokładnie to samo
:wacko:
y=\frac{1}{3}e^{3t}-\frac{1}{3}

 

 

Prościej nie umiem:P

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Super, pani podała również przykład jak ma wyglądać taki randomowy dupek w 49 sekundzie. Też jestem w stanie ocenić czy koleś jest przystojny czy nie, a ten ewidentnie ma najbardziej porządane cechy urody dla cipek. W sumie to chyba nawet będac leszczem i nieogarem ruchałby jak dziecko we mgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.