Skocz do zawartości

Sympatyczna pani o: Dlaczego kobiety wolą dupków?


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie kilka filmów p. Szlęzak.

I przyznaję, że mi się podoba sposób w jaki prowadzi swój kanał.

Przekaz jest jasny, dykcję również ma ładną, komunikacja bez zastrzeżeń. Zdecydowanie kobieta z potencjałem :)

Wiadomo, można się zgodzić z pewnymi rzeczami a z innymi nie - ale co do strony warsztatowej - jest naprawdę OK.

Idę sobie posłuchać innych filmików na słuchawkach.

Gdyby kiedyś Pani, Pani Anno zabłądziła i wpadła na niniejszy post w czeluściach netu - to proszę przyjąć pozdrowienia.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najpierw zrobiła płytką analizę tematu, całkowicie idiotyczną, a na koniec jest CZAD : podaje dziewczynom książkę darmową o tym "jak rozkochać w sobie dupka" i jak sprawić by był dla nich dobry.... Zauważcie jak temat został przekierowany na dupków na ich plus, aby inne też zwracały uwagę na nich. Niedupki są zignorowani w puencie. Tak działa zwierzęca natura, chcą naiwnie alpha samczyka, kosztem nawet swoich nerwów, liczy się materiał genetyczny, nic więcej.  I ona jeszcze utwierdza w kobietach konieczność racjonalizacji tego... Wykurwiam z tej planety...

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista oczywistośc o czym mówi ta kobieta w filmach który udostępnił @Pikaczu, niestety nieświadomi nie zauważą że Pani sprytnie usprawiedliwia kobiety z ich zachowania, zagrań i postępowania, oceniając negatywnie  i dyskredytując tym samym mężczyzn...

Czyli mówiąc krótko ''Chwilo trwaj, posprząta ktoś inny''

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.