Skocz do zawartości

Negocjacje z samicą na aukcji internetowej :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Taka ciekawostka. Laska wystawiła togę radcowską za 300 zł (cena wyjściowa). Oto konwersacja.:) Fajnie przebiegła lisica, przeciągała z podaniem modelu, w zależności od którego cena wynosi od 298 do ponad 700 zł. Wysłała w końcu zdjęcie jakieś metki, z której też do końca nie wynikało, jaki to model. Uznałem więc, że najtańszy i jej to napisałem. Po mojej konwersacji na aukcji zeszła z ceną do 260 (do negocjacji). Podejrzewam, że, z uwagi na retorykę mojej wypowiedzi, jest gotów sprzedać teraz togę, za cenę proponowaną przeze mnie ale nie mi, tylko komuś innemu. :)

     

    Twoja odpowiedź

    Witam.
    Jaki jest rozmiar tej togi i czy jest to wersja żeńska/męska o ile są wydawane wersje dla płci...? 
    Jakiej firmy jest ta toga...?
    Pozdrawiam
    Marek

    Przeczytana 4 maj

  • 4 maj, 23:32Twoja odpowiedź

    Aha i jeszcze jakby toga była konkretnej firmy i był podany jej model (tj nazwa), to proszę również o podanie modelu.

    Przeczytana 4 maj

  • 4 maj, 23:53marta

    Witam, jest to toga męska, na wzrost 176, a jesli chodzi o firmę i model, to sprawdzę i napiszę jutro :) Pozdrawiam

  • 5 maj, 15:09Twoja odpowiedź

    Witam. Czy sprawdziła Pani model i firmę tej togi?

    Przeczytana 6 maj

  • 6 maj, 22:16marta

    Przepraszam, że tak długo to trwało. Dom mody Telimena w Łodzi

     
  • wczoraj, 16:05Twoja odpowiedź

    A nazwa modelu tej Togi? ewentualnie skład materiału?

    Przeczytana wczoraj

  • wczoraj, 16:16marta

    Wysłałam zdjęcie metki w załączniku :)

  • wczoraj, 17:23Twoja odpowiedź

    Taka nowa u producenta kosztuje 298 zł z 18 miesięczną gwarancją. W związku z tym proponuje 200 zł (w tym koszt przesyłki),
    Pozdrawiam

    Przeczytana 2 godz. temu

  • dzisiaj, 13:36marta

    To jest nowa toga, z metką. Jedyne, czym się różni od tej na stronie, to gwarancja, więc na pewno nie sprzedam jej za niecałe 2/3 ceny. Proponuję 250 z wysyłką.

  • dzisiaj, 13:58Twoja odpowiedź

    To nieco ponad 2/3 ceny, tak gwoli ścisłości (200 zł z 298 zł to nieco ponad 67 % tej ostatniej kwoty). Moją ostatnią propozycją jest 220 zł z wysyłką. tj ok 74 % kwoty nowej togi u producenta.
    Jeśli by Pani zdecydowała się na moją propozycję, proszę o kontakt.
    Pozdrawiam i miłego dnia.

    Przeczytana 25 min. temu

  • dzisiaj, 14:32marta_

    Nie liczy Pan tego, że za tak ciężką rzecz zapłacę ok. 20-30 zł za wysyłkę, wtedy jest to już niecałe 2/3. Także podziękuję, pozdrawiam :)

  • dzisiaj, 14:49Twoja odpowiedź

    Paczka pocztowa priorytetowa na Poczcie Polskiejo wadze do 1 kg kosztuje 14 zł. Więc znowu się Pani z ceną zagalopowała. :)
    http://cennik.poczta-polska.pl/plik,1/cennik_uslug_powszechnych_w_obrocie_krajowym_i_zagranicznym_01032016.pdf
    Pozdrawiam raz jeszcze.

  • dzisiaj, 15:02Twoja odpowiedź

    Widzę, że z ceną już Pani zeszła do 260 zł (do negocjacji) plus podała Pani realną wartość wysyłki-15 zł. Może znajdzie się frajer, który tyle da (całkiem realne). :) Ale jakby tak się jednak nie stało, moja propozycja jest aktualna. 

    Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.