Skocz do zawartości

DOOM 2016


Hicks

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chłopaki , czy ktoś z was szykuje się na nową odsłonę rozpizdziuchy ?

Ja pierwszego dooma tłukłem jeszcze na 386dx z 4mb ramu i do tej pory mam go na dysku a także pozostałe części .

Jak sądzicie nowy będzie równie miodny?

Premiera 13 maja czyli tuż , tuż ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na screeny to wygląda jak trójka:P,a od kiedy były głosy że miał wyjść ten nowy doom?Bo pamiętam jak sie czekało na dooma 3 wtedy byłem łebkiem,rzucali już fotki do czasopism koło 2001 roku a gra wyszła w 2004 bodajże:D,jeszcze lepiej było ze Stalkerem też coś koło 2001 był już trailer a wyszedł w 2007.

 

 

w 2001 roku gały mogły wyjść na wierzch:D

Edytowane przez Młody_Pelikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hicks od 1993 roku trzymasz pierwszego Dooma na dysku? Kurde, dobry jesteś :D

 

@Młody_Pelikan pierwsze info o tym, że robią nowego Dooma było jakoś w 2011 roku, a premiera jest za kilka dni więc spokojna głowa, nie będzie żadnej obsuwy ;)

 

Co do samej najnowszej części zaś, po oglądnięciu kilku fragmentów z samej gry jestem pełen nadziei, że gra będzie całkiem dobra i że może skutecznie przebije klimatem Doom 3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ale tylko multi przez kilka dni . Ponieważ nie lubię multi więc średnio mi podeszło .

Ostatnio pojawiła się zajawka z singla i wygląda to zacnie.

Dla mnie Doom jest typowym odstresowaczem niczym więcej .

Po prostu "czysta" rozjebka .Szukam jakiejś fajnej fabuły odpalam Bioshocka , Dead Space itd ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co można wynaleźć na YouTube to wynika, że multi jest takie sobie a single znacznie znacznie lepszy. Cieszy mnie to, że taki rodzaj FPS-ów powraca a wraz z nimi znacznie bardziej rozbudowane poziomy i totalna rozpierducha w starym dobrym stylu.

 

Co do poprzednich Doomów. Dooma 1 mam na twardym dysku z modem Brutal Doom i parę razy w miesiącu odpalę go sobie i popieszczę demony strzelbą ;) Dwójeczka była bardzo fajna, dwururka siekała na lewo i prawo i w sumie nie miałbym nic do zarzucenia tej grze gdyby nie ten jeden upierdliwy nowy potwór, który do usranej śmierci przywoływał Lost Soulsy. Reszta przypadła mi do gustu ale jednak znacznie bardziej wolę jedynkę. No i nadszedł czas na trójkę. W sumie to mam mieszane odczucia względem tej gry. Potworki po rewitalizacji mi się podobały i niby fajnie się strzelało ale pukawki brzmiały jak ze sklepu z zabawkami. Wyjątkiem były minigun i BFG. Kiedy ich się używało to moc była widoczna i słyszalna. No i szkoda że walka z ostatni bossem była taka sobie. W dodatek nie grałem więc się nie wypowiem a na temat nowego Dooma wypowiem się w przyszłości jak kiedyś zrobię upgrade sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jak dorwałem się do nowego Dooma'a to dobry tydzień ze scenariusza wycięty, kampania miodzio, przechodzę znów tylko na trudniejszym poziomie, a co do multi?
Przyjemny, runy demonów czasem potrafią odwrócić los rozgrywki, ot taki dodatek przy oldschoolowej rozwałce. Mocno czuć Quake w tej produkcji, i nie dziwne bo nasze ID ogłosiło zamkniętą betę Quake Champions, a tu znajoma mapka:

A tu sam trailer:

Jak widać staroszkolne fpsy wracają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.