Skocz do zawartości

"Księżniczka" zszokowana że nie chcę oddać książek za darmo


Rekomendowane odpowiedzi

Akcja była znana moim starszym czytelnikom, ale na pewno nie wszystkim. A więc to było tak - poznaję na fejsie laskę (niezłe cycki, zgrabna dupa, twarzowe kiepskie, no ale kto patrzy na twarzowe gdy dupa i cycki spoko), to czytelniczka Jarka Kefira, mojego ziomka. 

 

Nawijamy na skype ze dwa razy (męski głos ma), wydawała mi się całkiem spoko. Dochodzi do rozmowy, w trakcie której się wkuwiam i kończę znajomość - panna zachowała się jak księżniczka, ale tak nie wyglądała, więc dla takich niuniek szkoda mi po prostu swojego czasu. Właśnie po tej rozmowie panna nie mogła dojść do siebie - bo jakim cudem facet jej ODMÓWIŁ? Jak śmiał? Jak to, chciał pieniędzy (wiadomo czego chciałem, na pewno nie hajsu) za swoją pracę? SKANDAL!

 

No i stworzyła o mnie profil na fejsie, gdzie bluzgała mnie i zamieszczała moje przerobione fotki. Pogarda i nienawiść poziom dość duży. Gdy napisałem pod ten profil że wiem że to ona, że składam wniosek do prokuratury, przepraszała i błagała o litość. Usunęła profil i po sprawie - ale przeczytajcie jak pisze księżniczka i jak bardzo trzeba uważać z ezoteryczkami. Bo ta dziewczyneczka jest EZOTERYCZKĄ jej mać. Czytajcie jak próbowała mi wmówić poczucie winy i zagrać na ambicji - skoro jestem duchowo rozwinięty, to przecież powinienem dać pannie za darmo swoją pracę. 

 

 

Claudia Stavros
Ilr Ty tych ksiązek napisałes?
Bo ja mam ,2 a gdzieś czytałam o 3 ?
24 lipiec 2014


Marek Kotoński
24.07.2014 21:33
Marek Kotoński
3 po pl a jedna po ang


Claudia Stavros
24.07.2014 23:13
Claudia Stavros
A ta trzecia to jaki tytuł ?
Wyprawa po samcze runo aha, masz ją może w pdf ?


Marek Kotoński
24.07.2014 23:38
Marek Kotoński
a mam


Claudia Stavros
24.07.2014 23:42
Claudia Stavros

Pożyczysz? Do przeczytania Emotikon smile


Marek Kotoński
24.07.2014 23:43
Marek Kotoński
a co z tego będę miał? Emotikon smile


Claudia Stavros
24.07.2014 23:44
Claudia Stavros
Gdybyś był tym za kogo się podajesz w artykułach powinnam odpisać LOL ,mniemam że żartujesz


Marek Kotoński
24.07.2014 23:48
Marek Kotoński
tzn kim miałbym być?


Claudia Stavros
24.07.2014 23:49
Claudia Stavros
Człowiekiem duchowo rozwiniętym


Marek Kotoński
24.07.2014 23:51
Marek Kotoński
ja nie rozumiem o czym piszesz kompletnie


Claudia Stavros
24.07.2014 23:51
Claudia Stavros
Ooo


Marek Kotoński
24.07.2014 23:52
Marek Kotoński
ja swoje książki sprzedaję, bo włożyłem w nie lata ciężkiej pracy, podarowałem Ci jedną w prezencie, a gdy prosisz o drugą, pytam co z tego będę miał. Jednak Ty uważasz, że duchowo rozwinięty człowiek pracuje za darmo? Emotikon smile


Claudia Stavros
24.07.2014 23:55
Claudia Stavros
W każdym razie nie pyta prostacko; co z tego będe miał. Jeśli już o tym mówimy,będziesz miał wdzięczną czytelniczkę która przekaże tą wiedzę dalej i może komuś pomogę w ten sposób. Bo ja chce przeczytać raczej z ciekawości,nie mam aż takich problemów. A jeśli to nie satysfakcjonuje,podaj cenę  prześlę w doładowaniach .


Marek Kotoński
24.07.2014 23:57
Marek Kotoński
prostacko? Clauduś, darujmy sobie, pa pa Emotikon smile


Claudia Stavros
25.07.2014 00:01
Claudia Stavros
A jakie to było,jak mam to odebrać? Gdybyś był jaki jak piszesz byś to zrobił w bardziej delikatny zaowalowany sposób,czy też przypytał przy okazji.
I proszę ,duchowy miszczunio obraża się jak przedszkolak o jedno słowo, no klasa jest Emotikon smile
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie książek to twoja praca, za każdą pracę należy się wynagrodzenie.

 

Duchowość nie ma nic do tego. 

 

Duchowością się nie najesz, ani nie zapewnisz sobie dachu nad głową.

 

Natomiast mądrość wynikającą z posiadania wiedzy możesz normalnie sprzedawać, nie ma w tym nic nagannego.

 

Ale sam to już wiesz.

 

Typowa baba, byłeś cacy do czasu jak coś mogła uzyskać.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Claudia Stavros
25.07.2014 00:01
Claudia Stavros
A jakie to było,jak mam to odebrać? Gdybyś był jaki jak piszesz byś to zrobił w bardziej delikatny zaowalowany sposób,czy też przypytał przy okazji.
 

 

Załamuje mnie pisanie słowa "zawoalowany" w ten sposób. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twarzy (jeśli to było jej zdjęcie) to taka trochę cera cygańska, ciemna, ale niezbyt ładna. Za to twarde cycki i twarda dupa, czyli coś co chyba każdy z nas lubi :)

 

1 godzinę temu, Tamten Pan napisał:

Marek, napisałeś książkę po angielsku?

 

Jaką, gdzie, co, jak, o czym, kiedy?

 

Najlepsze arty przetłumaczone przez biuro tłumaczeń i native na angielski:https://kdp.amazon.com/bookshelf?language=en_US

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty w ogole smiales oczekiwac czegokolwiek w zamian? Przeciez blogoslawiona najwspanialsza najcudowniejsza krolewna pizdoposiadaczka jest tak wspanialym, nieskazitelnym i cudownym stworzeniem, ze powinienes jej oddac jeszcze 100 % zyskow z pozostalych ksiazek, potem ucalowac buciki, uklonic sie w pas i po cichu odejsc w swoja strone, przepraszajac za swoje istnienie. 

 

Nie wiedziales? Przeciez ona jest kobieta... Wstyd. Mam sie przejechac na Podkarpacie po powrocie w rodzinne strony? Mam zdjac pasa i sprac dupsko? 

 

 

Edytowane przez Vercetti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Inny i Wyjątkowy napisał:

Wpisz w google Marek Kotonski amazon i znajdziesz.

Dokładnie.

 

 

12 minut temu, Vercetti napisał:

Jak Ty w ogole smiales oczekiwac czegokolwiek w zamian? Przeciez blogoslawiona najwspanialsza najcudowniejsza krolewna pizdoposiadaczka jest tak wspanialym, nieskazitelnym i cudownym stworzeniem, ze powinienes jej oddac jeszcze 100 % zyskow z pozostalych ksiazek, potem ucalowac buciki, uklonic sie w pas i po cichu odejsc w swoja strone, przepraszajac za swoje istnienie. 

 

Nie wiedziales? Przeciez ona jest kobieta... Wstyd. Mam sie przejechac na Podkarpacie po powrocie w rodzinne strony? Mam zdjac pasa i sprac dupsko? 

 

 

 

Przepraszam...oddam jej wszystko co mam.... zrozumiałem swój błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że dla cycatej laski pytanie: "co z tego będę miał?" = "kiedy mi obciągniesz?".

I ona nawet nie pomyśli, że mogła by zaoferować coś innego, np. upiec ciasto lub coś w tym stylu. Tylko jedzie z fochem: jak taki wielki mistrz może domagać się, żeby mu obciągnąć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.