Skocz do zawartości

Audyt PIS i histeria PO - PSL


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj trochę pooglądałem to, co się działo w sejmie. Akurat słuchałem wystąpienia Macierewicza, i to co mówił to było jak jakiś koszmarny sen... czy to możliwe, by doprowadzono wojsko i nie tylko wojsko do takiej ruiny? Żołnierze bez pakietów medycznych? Broń ppanc bez pocisków do niej? Śmigłowce bojowe ppanc bez amunicji? Korweta rakietowa bez rakiet? Tysiące pułkowników i setki generałów przy tak małej armii?

 

Przecież jak się tego słuchało, to włosy stawały dęba. To nie tylko rozkradzione państwo, ale i nieprawdopodobne niszczycielstwo.

 

No i histeryczne odgłosy opozycji, która nie odnosiła się do żadnych faktów, tylko ciągle bełkot o tym że PIS nienawidzi całego świata i planety ziemia, oraz kłamie. Nie jestem za PIS, nie cierpię ich za wchodzenie w dupsko Ukraińcom i podskakiwanie Ruskim za namową wiadomo jakiej nacji okupującej USA (jakby pchła skakała do kota), ale wydaje mi się że tylko oni mogą zatrzymać te nieprawdopodobne złodziejstwo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Wczoraj trochę pooglądałem to, co się działo w sejmie. Akurat słuchałem wystąpienia Macierewicza, i to co mówił to było jak jakiś koszmarny sen... czy to możliwe, by doprowadzono wojsko i nie tylko wojsko do takiej ruiny? Żołnierze bez pakietów medycznych? Broń ppanc bez pocisków do niej? Śmigłowce bojowe ppanc bez amunicji? Korweta rakietowa bez rakiet? Tysiące pułkowników i setki generałów przy tak małej armii?

 

Przecież jak się tego słuchało, to włosy stawały dęba. To nie tylko rozkradzione państwo, ale i nieprawdopodobne niszczycielstwo.

 

No i histeryczne odgłosy opozycji, która nie odnosiła się do żadnych faktów, tylko ciągle bełkot o tym że PIS nienawidzi całego świata i planety ziemia, oraz kłamie. Nie jestem za PIS, nie cierpię ich za wchodzenie w dupsko Ukraińcom i podskakiwanie Ruskim za namową wiadomo jakiej nacji okupującej USA (jakby pchła skakała do kota), ale wydaje mi się że tylko oni mogą zatrzymać te nieprawdopodobne złodziejstwo.

 

Marek ale to w 95% były znane fakty.

 

Te informacje co śmieszne były publicznie dostępne od dawna, do wglądu zwykłych obywateli nawet.

 

Tyle, że statystyczny Kowalski nie wchodzi na strony gov czy agencyjne, czy przetargowe i nie czyta grubych raportów i zestawień statystycznych.

 

Przeciętny Kowalski ogląda programy informacyjne TVN, Polsat, TVP1, TVP2, przeczyta plotki na pudelku, wbije na interie, onet, tvn24 i myśli, że wie co się na świecie dzieje.

 

Dziennikarze albo robią dla "Niemca" albo dla rządu mają druga , a często trzecią pensję za pisanie przemówień ministra czy robienie korekty przemówień premiera, więc nie będą gryźli ręki, która ich karmi.

 

Zobacz ilu ludzi mówiło o poszczególnych z tych problemów, to byli ośmieszani publicznie, sprawę zamiatano pod dywan, wykluczano ich z życia publicznego.

 

Powtórzę jeszcze raz, prawie wszystko z tego audytu było znanymi faktami. Taki raport mogła by zrobić grupka studentów w kilka dni bazując tylko na materiałach oficjalnie dostępnych w sieci.

 

Nagle szambo wyjebało, bo ktoś zaczął mówić głośno, o tym co można było sobie sprawdzić samemu dużo wcześniej.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten okręt za bagatela 1 miliard złotych z którego nie opłacało się jeszcze go rozbudowywać (pochłanianie pieniędzy) to przebudowali na patrolowiec. Śmiech na sali. Jestem ciekaw ile rączek schowało tam do kieszeni z tej sumy. 

 

Lepiej remontować amerykańskie szroty z lat 60 jak ten ORP Pułaski, który już z chyba 3 lub 4 miesiąc w Naucie stoi. 

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qaikwow napisał:

No i ten okręt za bagatela 1 miliard złotych z którego nie opłacało się jeszcze go rozbudowywać (pochłanianie pieniędzy) to przebudowali na patrolowiec. Śmiech na sali. Jestem ciekaw ile rączek schowało tam doniesieni z tej sumy. 

 

Za miliard złotych to można zamówić dwie sztuki, najnowocześniejszych na świecie, "niewykrywalnych", potężnie uzbrojonych, wielozadaniowych, wymagających nielicznej załogi, korwet rakietowych typu Visby:

 

1117016-Korweta-typu-Visby.jpg

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że rząd nie ograniczy się tylko do wymienienia grzechów poprzedniej władzy, bo lud jednak głupi jest i może uwierzyć, że PIS tylko tak straszy i szuka kozłów ofiarnych. Zresztą niezależne media trąbiły o tym cały czas, a lemingi nic.

Smutne jest to jak można kraj  zrujnować w ciągu 8 lat... Na szczęście przynajmniej w wojsku sprawy się mają ku lepszemu, zobaczymy jak będzie z resztą. A poprzednią władzę do kamieniołomów, i to nie na stanowiska kierownicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chrumkacz napisał:

Smutne jest to jak można kraj  zrujnować w ciągu 8 lat... Na szczęście przynajmniej w wojsku sprawy się mają ku lepszemu, zobaczymy jak będzie z resztą. A poprzednią władzę do kamieniołomów, i to nie na stanowiska kierownicze.

 

27

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sen, nawet ten najprzyjemniejszy, zbyt długo śniony, staje się koszmarem.

Dobrze, że jest taki kwik.

Po pierwsze - od razu widać, kto kim jest.

Po drugie - może to dać do myślenia tym, którzy nie dali się jeszcze wciągnąć do tej emocjonalno-politycznej spirali.

 

Z drugiej mańki wypadałoby zadać pytanie czy to, że Audyt ukazał się praktycznie równo z marszem 'obrońców demokracji' to PSZYPADEG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego od lat taki hejt jest w sieci na Macierewicza. Gorzej po nim jeżdżą płatne trolle niż po Kaczorze.

 

Ale pokazywali Siemoniaka i tego od dróg lowelasa - ależ muszą mieć psychikę. Na całą Polskę idzie przekaz jak kradli i niszczyli, a im nawet powieka nie drgnie. Ja bym się w takiej sytuacji psychicznie załamał, a tu nic. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

wydaje mi się że tylko oni mogą zatrzymać te nieprawdopodobne złodziejstwo.

oni je zapoczatkowali i po układzie wjebali po do władzy.teraz sie zamienili.teatrzyk trwa dalej a polactwo bydlactwo niech dalej sie klepie po ramieniu ze bedzie dobrze%-)

żeby było jaśniej.

po=dojczlandy
pis=hameryka
hameryka ma pod butem dojczlandów=i tak jestesmy w ciemnej dupie
nikomu nie jest na reke poprawa czego kolwiek w Polsce.1 jestesmy polem do przebiegniecia dla ruskich.2przedpolem walki dla hameryki.3jaki kolwiek przemysł unas to tylko zeby taniej zrobic za miske ryzu.4 kazdy polaczek bydlaczek nawet z wykształceniem i tak bedzie zapierdalał za miske ryżu w zagramanicy 5 w Polsce jak jestes błyskotliwy i chcesz zarabiać to i tak cie ujebią.a to w zusie sie pomyla.a to skarbówka ci na konto wejdzie bo sie pomylili%-)2 lata temu skarbówka weszła na konto znajomemu.blokada i chuj.dobrze ze usługowo działał to przetrwał ta blokade


pis wprowadził 500+zajebiscie
tylko ze jak byli przed po u władzy to blokowali cokolwiek dla rodzin%-)

wzieli 500pln z nikad?nie mam telavivzji  nie wiem jakie oplaty poszły do góry%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt za to nie beknie, przynajmniej z góry PO . CO najwyżej jakiegoś leszcza (słupa) ciupną.

Wszystko będzie jak dawniej a oni będą się tylko coraz bardziej między sobą gryzć .

Pewnie pojawi się jakaś następna afera do odwrócenia uwagi typu "matka" dzieciokilerka.

A kto wie niedługo ŚDM w Polszy więc może jakiś jebut żeby ludzi przygotować do pełnej inwigilacji.

Oczywiście dla naszego dobra.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% społeczeństwa pracuje pół roku na państwo pół roku dla siebie i jeszcze ponad 1/3 albo gdzies około oddaje państwu w postaci watów sratów.poprostu folwark pierdolony i mechanizm naczyń połaczonych.od ponad 20 lat jest prowadzona polityka antyrodzinna.podatki na ubrania i inne pierdoły na dzieci co chwile drozały.pis poprzednio był na nie zeby sie poprawiło i teraz jak dali te 500pln to gdzies beda podwyzki bo pula musi sie zgadać.jak po dawało 300pln podwyzki policji to tam gdzie ucieli to było widoczne.tu podniesli o 5 dych.tamtym zabrali.tu odcieli.

ale po co obnizyc waty sraty na ubrania i pierdoły dla dzieci.wprowadzic jakies ulgi ze rodzic nie będzie jebał na ten zus pół miecha tylko zostanie mu to w kieszeni.zmienic jakos podatki dla rodziny.a no tak po co jeszcze by sie cos poprawiło%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w wojsku kolegę "leminga" , znaczy wyznawcę PO...

Nawet on, po 25 latach w armii i codziennym praniu mózgu przez TVN24  -  twierdzi , że takiego ministra-szkodnika w MON , jak był Klich z PO - to nie było NIGDY !

Tak jakby Klich realizował OBCE zamówienie na rozpierdolenie polskiej armii, tak to wyglądało... - to słowa tego kolegi...
 

Więc myślę, że Macierewicz dużo nie przesadza.

B.Klich: Trybunał Stanu i kula w łeb, oczywiście konfiskata mienia też!

 

Drugi przyjemniaczek: Waldemar Pawlak, temu to by się więcej nazbierało ,ale najwięcej za ten zajebisty kontrakt 34-letni na gaz z Rosji, w najwyższych cenach na świecie....

W.Pawlak: Trybunał Stanu i kula w łeb , plus konfiskata mienia.

 

Reszta kolesi z ferajny też powinna zostać osądzona i umieszczona w ZK, oczywiście wszyscy winni  - surowe wyroki + konfiskata mienia...

 

Niestety.... tylko PiS może cokolwiek zrobić w tym kierunku, pomimo, że sporo mi się u nich nie podoba...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat ,bo wszystko zostało ugrane jeszcze przed 89r.

Tylko burdel który szykuje sie w całej UE może dać oddech do jakichś konkretnych zmian w dobra strone,pod warunkiem że rzadzący bedą mieli jaja i rozum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Chinach powinno być:

Za udowodnione, świadome działania wymierzone w interes państwa (i przeto obywatela) - publiczna egzekucja na stadionie transmitowana przez państwową TV w godzinach największej oglądalności, a w pierwszych rzędach na stadionie - obligatoryjnie rodziny skazanych.

Za mniejsze przewinienia typu łapówki czy malwersacje - dożywocie w łagrze.

Za naprawdę drobne przestępstwa - publiczne batożenie, ewentualnie dyby.

 

Eh, marzenia...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.